که سیگار به اندازه کافی برای یک ماهانه ماری جوانا, ابزار جنسی ،

با بهره گیری از ترکیبی از همه گیر پارانویا و راحتی خدمات تحویل هرگز محبوب تر شده است. و آنها را متوقف نمی در takeout و آمازون: عضویت ماهانه برای مشروب الکلی از pampering محصولات تولید و تقریبا همه چیز را در بین ظاهر شوند اغلب ما ارسال سرپرستی جعبه که ما را برآورده سازد مورد علاقه هوس و تهیه کردن به ما وسواسی سرگرمی.

و اگر شما یک گلدان دوست داشتنی, ابزار جنسی, جمع آوری و یا به سادگی یک سنگسار klutz روزانه, بالا, باشگاه, است که در اینجا به شما دوباره پر کردن ذخیره کردن از مضمون شیشه مقاله, مخلوط, تشک, لوله پاک کن و خیلی بیشتر. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بالا روزانه باشگاه جعبه متعلقات موضوعات چگونه COVID-19 نهفته است آن خدمات پستی و چه شاهدانه می خواهید کاربران خود را در جعبه اسباب بازی ما صحبت با مدیر عامل شرکت هریسون Baum.

Westword: چگونه است که همه گیر مبتلا روزانه بالا ، بیشتر مردم علاقه مند در جعبه تحویل به درهای خود را به مغازه ها سر باز و نزدیک ؟

هریسون Baum: در ابتدا همه گیر فلج ما. ما پایبند به دستورالعمل های سخت و تا به حال به کار با کاهش کارکنان. پس ما می تواند فقط باید تعداد معینی از افراد در انبار بسته بودند با تاخیر و شکایات بالا رفت. آن را نیز به طور کامل شکست ما در زنجیره عرضه. اما مشتریان شده اند درک بیشتر به این بیماری همه گیر در ادامه به آشکار شدن. در سمت تلنگر, اگر مردم می خواهند شیشه ای خود را تحویل داده و در حال حاضر بیشتر از همیشه! بسیاری از مردم در خانه استرس و ترس هستند و فقط به دنبال یک راه برای باز کردن از پیچ.

در خارج از لوله ها و ظروف شیشه ای چه هستند برخی از سرد/چیزهای جالب گنجانده شده در بالا روزانه باشگاه جعبه ؟ شده اند که بیشتر محبوب است ؟

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

من یک فن بزرگ از گوزن Labs, به خصوص در طول COVID بیماری همه گیر. این در اصل یک قطعه سیلیکون است که می رود بیش از شیشه ای خود را برای جلوگیری از گسترش میکروب ها با مردم به اشتراک می گذارید و برای فیلتر کردن دود. از آن شده است بسیار محبوب است. من هم دوست دارم Smojo سیگار کشیدن روی صفحه نمایش است که کمی فیلتر که کلیپ ها را در کاسه خود را به طوری که خاکستر ندارد مکیده از طریق. فیلتر نیست دقیقا اما من فکر کردم آن را واقعا سرد است که آنها در بر داشت یک راه بهتر برای انجام آن است.

چگونه یک ثبت نام به صورت ماهانه ماری جوانا و لوازم جانبی عضویت و تا پایان با یک گنجه پر از شیشه در شش ماه ؟ و یا این است که هدف ؟

نام تجاری ما کاملا برای جمع آوری! آن باور نکردنی است چگونه برخی از ما مشتریان وفادار با ما بوده است. مشتریان ارسال خواهد شد در [عکس] دیوار و گچ بری با سال ما هنر جعبه ها و قفسه های شیشه ای ما از بیش از سال است. پس از جعبه آمده با آیتم های مختلف هر ماه واقعا وجود دارد چیزی جدید را امتحان کنید در هر بسته. برای کاربرانی که به دنبال به فروشگاه محصولات خاص تر هنگامی که آنها سعی کردم از چند سبک و مارک آنها می دانند که آنچه آنها می خواهم! که خرید از فروشگاه ما ویژگی های بزرگتر و پیچیده تر قطعات re یو پی اس در لوازم جانبی مورد علاقه و دیگر حماسه کالا.

چه سطح از شاهدانه کاربر جعبه ساخته شده ؟

ما سعی کنید به چیزی که caters به هر کس از rookies به جانبازان به طور یکسان. آن می تواند گاهی اوقات دشوار است برای پیدا کردن تعادل است اما من فکر می کنم ما بدست آن را به یک محل که در آن روزانه کاربران لذت بردن از ساخت یک مجموعه و تازه قدردانی کشف آنچه که آنها می خواهم.

ما را به فرایند گردآوری هر جعبه: دارد ماهانه یا فصلی موضوع ؟ آیا شما سعی می کنید برای جلوگیری از بیش از حد شباهت?

ما را به چوب های مختلف فصلی و مربوط به تم. آن مهم است برای ما به نگه داشتن جعبه آیتم تغییر ماه به ماه به هر یک تنوع خوب از لوازم جانبی را امتحان کنید. آن را می دهد اعضای ما گرد بیشتر تجربه. برای مثال ما یک Dizzle پاف juicebox [بونگ] در سال گذشته و مردم آن را دوست داشت! کوآلا پاف و MacDizzle هستند و طرفداران و سازندگان محتوا در این فضا و می خواستم برای همکاری دوباره. حتی اگر ما تا به حال برخی از دیوانه مفاهیم جدید ما فکر این امر می تواند سرگرم کننده برای انتشار مجدد این juicebox با یک طراحی جدید و همکاری با PHILTER برای ایجاد واقعیت افزوده تجربه در شیشه ای. سپس ما قطع یکی از قدیمی به طوری که هر یک منحصر به فرد کلکسیونی. ما ممکن است به ارمغان بیاورد اما شما باید برای پیدا کردن!

چگونه می توانم به شما ضربه بزنید به نوستالژی فرهنگ حشیش در حالی که هنوز هم تعجب آور اعضای هر ماه ؟

باور کنید یا نه گاهی اوقات فرهنگ/نوستالژی جای تعجب است. برای مثال ما می دانیم Tommy Chong یک افسانه است اما نسل جدید که فقط تبدیل شد به اندازه کافی به خرید محصولات ما نیست از نزدیک با او آشنا و کار خود را. بنابراین هنگامی که ما ساخته شده یک جعبه بزرگداشت او هیجان انگیز بود برای دیدن ستایش از شاهدانه جانبازان و همچنین rookies ما گفتن آنها عاشق تماشای فیلم های خود را برای اولین بار به عنوان به خوبی به عنوان اتصال نسل جدیدتر با چنین یک افسانه است. ما با دیگر شاهدانه جامعه آیکون مانند B-Real که همچنان برای کمک به فشار پاکت نامه در این صنعت است. کار کردن با کسانی که کمک به ایجاد این صنعت و جفت شدن آنها با ما مدرن تر کاربران ایجاد یک جامعه منحصر به فرد تجربه ای که دهانه نسل.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de