2 آزمون می رود به آخرین روز, انگلستان منجر غرب هند توسط 219

MANCHESTER, England (AP) — نیم قرن با Kraigg Brathwaite و Shamarh بروکس نگهداری انگلستان در خلیج در دوم کریکت آزمون در روز یکشنبه به غرب هند رفت و به چای در روز 4 در 227-4 هنوز هم به خوبی پشت سر اما در دوره قرعه کشی که حفظ آن مجموعه منجر شود.

گردشگران بودند نزدیک شدن به اولین هدف از 270 برای جلوگیری از به دنبال در انگلستان پس از اولین نوبت 469-9 اعلام کرد. انگلستان به دنبال سریع درها برای احیای آن به امید پیروزی بعد از تمام روز سوم بود شسته شده با باران و از طریق شکست فقط سه بار در روز اول دو جلسه.

درب بازکن Brathwaite ساخته شده 75 و در نیم قرن در کنار Alzarri یوسف, Shai امید و بروکس قبل از سقوط و دگرگون به بن استوکس. اما بروکس نگهداری غرب هند’ مبارزه در اولدترافورد با 60 نیست.

سام کوران بود 2-35 برای انگلستان و خارج از برش به اخراج امید برای 25 به زودی بعد از ناهار به انگلستان با روشنایی ضعیف تابیدن از امید آن می تواند به کنترل جلسه دوم.

این اتفاق نمی افتد به دلیل استفاده از Brathwaite و بروکس.

انگلستان در سمت چپ نیاز به یکی دیگر از 16 درها در کمتر از دو روز — چهار جلسه — را به نفع خود و به احتمال زیاد نیز به خفاش دوباره.

این تیم در خانه تنها دستیابی به موفقیت از صبح آمد که دم عنکبوتی که تار میتند Bess تا به حال موفقیت با توپ دوم برای حذف یوسف برای 32.

غرب هند که از سر در 32-1 در نوبت اول نقل مکان کرد به طور پیوسته و نزدیک به 270, اگر چه, و انگلستان را به امید درست سه سری بازی بودند لغزش دور.

غرب هند هنوز 242 اجرا می شود اما در آن تمرکز شد snuffing انگلستان شانس برنده شدن.

انگلستان ساخته شده 469-9 پس از 120 از درب بازکن هوشمند Sibley و 176 از استوکس و کنترل از آزمون. انگلستان نیز زده اولیه در غرب هند پاسخ هنگامی که کوران را رد کرد بازکن جان کمپبل به غرب سرخپوستان تحت فشار اواخر روز جمعه.

اما آب و هوا در روز شنبه تعیین انگلستان بازگشت و غرب هند پنبه حلاجی شده بود و جامد در روز یکشنبه.

یوسف گرفتار شد یک دست در پا کوتاه با Ollie پاپ خاموش Bess که حلقه اول قبل از ناهار. کوران وسوسه امیدوارم که در خارج خارج از بیخ و بن و تولید لبه پشت به wicketkeeper جس Buttler.

انگلستان سعی کردم کوتاه توپ تاکتیک بعد از ناهار و استوکس در نهایت تا به حال برخی از پاداش زمانی که Brathwaite رفت به تلنگر یک دور به legside و ارسال لبه پشت به کاسه.

بروکس آمار 10 چهار دست و پا رفت و به سرعت به او نیم قرن مطمئن شوید غرب هند در پاسخ به فشار وارده توسط انگلستان bowlers.

غرب هند برنده اول از سه آزمون با چهار ویکت در ساوتهمپتون اولین کریکت تست شده از جهانی شیوع کروناویروس.

____

بیشتر AP ورزشی: https://apnews.com/apf-sports و https://twitter.com/AP_Sports

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de