به عنوان ویروس موج در برخی از ایالات آمریکا اضطراری اتاق غرق

سریع-افزایش افزایش جزر و مد جدید کروناویروس موارد جاری شدن سیل در اتاق های اورژانس در بخش هایی از ایالات متحده با برخی از بیماران منتقل شده به راهروها و پرستاران شاغل شیفت اضافی برای نگه دارید تا با خروش.

بیماران تلاش برای نفس کشیدن قرار داده شده در هواکش در اورژانس بيمارستان از بخش های مراقبت ويژه هستند, مقامات می گویند و نزدیک به مراقبت مداوم نیاز به آنها است overtaxing کارگران را نیز که درمان معمول تر ER موارد مانند درد قفسه سینه, عفونت و شکستگی.

در تگزاس دکتر آلیسون ماهی از کالج پزشکی بیلور گفت: وضعیت کنونی بدتر از بعد از طوفان هاروی که غرق هوستون با سیلاب ها در سال 2017. دولت گزارش جدید رکورد روزانه برای ویروس مرگ و میر جمعه و بیش از 10 ، 000 مورد تأیید برای چهارمین روز متوالی.

“من هرگز دیده می شود هر چیزی شبیه به این COVID خروش گفت:” ماهی که مشغول به کار در اتاق های اورژانس پس از سال 2007. “ما در حال انجام بهترین های ما, اما ما نه یک ICU.”

بیماران در حال انتظار “ساعت ها و ساعت” برای گرفتن اعتراف کرد, او گفت:, و حداقل افراد بیمار در حال دروغ گفتن در تخت در سالن به اتاق را برای بسیاری به طور جدی بیمار است.

در اطراف سیاتل بود که این کشور اولین نقطه داغ برای این ویروس است که باعث COVID-19 موج جدیدی از بيماران در بخش اورژانس گفت: پرستار مایک هیستینگز.

“آنچه واقعا خسته کننده از طرف من از آن است که زمانی که یک بیمار به بخش اورژانس است و نه واقعا داشتن علائم COVID اما آنها احساس می کنند نیاز است که آزمایش” گفت: Hastings, که با این نسخهها کار در یک منطقه بیمارستان و رئيس جمهور از انجمن پرستاران اورژانس. “گاهی اوقات ما قادر به تست آنها را از آنجا که ما لازم نیست به اندازه کافی تست لوازم, بنابراین ما فقط تست یک مجموعه خاص از بیماران است.”

در فلوریدا ایالت دیگری که شاهد افزایش تعداد مورد بیمارستان ها می گویند آنها در نیاز ناامید از remdesivir — یک دارو است که نشان داده شده است به کوتاه شدن میانگین بستری بار — برای درمان coronavirus بیمارانی که در حال پر کردن تخت.

در پاسخ به رژیم صهیونیستی. ران DeSantis اعلام کرد 30,000 ویال از این دارو شدند و در حال حمل به دولت — به اندازه کافی برای درمان حدود 5000 بیماران.

روز شنبه وزارت امور خارجه گزارش داد بیش از 10 ، 000 مورد جدید از این ویروس و 90 اضافی مرگ و میر.

تایید coronavirus موارد در سراسر جهان پیشی گرفته اند 14 میلیون و مرگ و میر نزدیک 600,000 با توجه به شمارش از دانشگاه جانز هاپکینز. روز جمعه سازمان بهداشت جهانی گزارش داد یک روز سابقه ای از عفونت های جدید در بیش از 237,000. واقعی تلفات این بیماری همه گیر است که تصور می شود بالاتر در بخشی به دلیل کمبود در تست و کاستی در جمع آوری داده ها.

ایالات متحده و برزیل و هند بالا لیست از موارد. آفریقای جنوبی — با 337,000 موارد تقریبا نیمی از تایید عفونت در آفریقا — آماده شد برای پیوستن پنج کشور بیشتر تحت تاثیر این بیماری همه گیر.

در ایالات متحده, که در آن عفونت های سر به فلک کشیده در بسیاری از Sunbelt متحده مگان Jehn دانشیار اپیدمیولوژی در آریزونا دولت Universtiy در تمپه گفت: این مهم است برای نظارت بر اتاق اورژانس پس از افزایش وجود دارد می تواند سیگنال که این ویروس در حال گسترش است به سرعت بیشتر.

اما آن را دشوار است برای گرفتن یک تصویر کامل از چگونگی اتاق های اورژانس هستند مراتب در بسیاری از مکان ها. در آریزونا یکی از معدود کشورهای است که گزارش داده در بازدید از اورژانس توسط مردم با تایید و یا مشکوک COVID-19 علائم و اعداد شروع به سنبله در اوایل ماه ژوئن به اوج خود رسید و در اوایل این ماه. بیش از 2000 نفر رفت به یک ER با کروناویروس علائم در یک روز, جولای 7.

روز جمعه COVID-19-مربوط به بستری شدن در بیمارستان و ارقام برای آریزونا نزدیک بودند اما زیر اخیر پرونده های تعیین شده پس از دولت شد ملی نقطه داغ.

دکتر رابرت, Hancock, که با این نسخهها کار در چندین بیمارستان در تگزاس و اوکلاهما و به عنوان رئیس جمهور از تگزاس کالج پزشکان اورژانس گفت: برخی از تگزاس اضطراری اتاق ها رو به پشتیبان گیری از بیماران در انتظار تخت ICU. و بسیاری از آنها در هواکش معنی آنها نیاز به توجه بیشتر از دیگر بیماران است.

“متاسفانه به دلیل افزایش تقاضا برای پرسنل وجود دارد به طور معمول نیست کسی رایگان برای پایین آمدن به ER برای کمک به بسیاری از اوقات از یک پرستاری, نظر,” او گفت:.

فرسودگی شغلی می تواند در انتظار این سلامت کارگران به عنوان آن را در شهر نیویورک بود که آن را کانون کشور شیوع در بهار.

اتاق های اورژانس پزشکان و پرستاران بودند غافلگیر شده توسط بی امان جریان به شدت بیمار بیماران در طول شیفت که اغلب 12 ساعت به طول انجامید گفت: دکتر برنارد P. چانگ نیویورک-پروتستان/مرکز پزشکی دانشگاه کلمبیا.

“شما در آماده باش کامل تغییر” چانگ گفت. “این یک پایدار نبرد.”

___

آسوشیتد پرس نویسندگان کوین مک گیل در New Orleans, Jonathan J. Cooper در ققنوس و کارلا K. Johnson در سیاتل کمک به این گزارش.

___

دنبال AP همه گیر پوشش در http://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de