آسیا امروز: ماسک اجباری به عنوان موارد افزایش در استرالیا دولت

استرالیا (AP) — پس از یک روز استراحت COVID-19 نفر در ایالت ویکتوریا استرالیا افزایش یافته است دوباره باعث حرکت به ایجاد ماسک اجباری در شهر ملبورن و در نزدیکی شایر از میچل.

مقامات بهداشت در روز یکشنبه ثبت 363 موارد جدید در 24 ساعت گذشته. دو مرد و یک زن در 90s درگذشت مصرف ملی تلفات از COVID-19 تا 122.

در شنبه ویکتوریا موارد جدید کاهش یافت و به 217 از یک رکورد 428 روز قبل.

توسط چهار شنبه, ماسک یا پوشش صورت اجباری خواهد بود برای کسانی که خانه های خود را ترک برای ورزش و یا برای خرید کالاهای ضروری.

ویکتوریا برتر Daniel Andrews گفت: تا 3 میلیون ماسک صورت در نظم توسط دولت و دسته اول از 300,000 است که به دلیل وارد این هفته است.

اندروز گفت: کسانی که موفق به پوشیدن ماسک جریمه خواهد شد 200 دلار استرالیا (140 دلار).

“وجود دارد هیچ واکسنی برای این شدید عفونی و ویروس و این یک چیز ساده اما آن را در مورد تغییر عادات آن را در مورد تبدیل شدن به یک بخش ساده از روال خود را” اندروز گفت.

در دیگر تحولات در منطقه آسیا و اقیانوس آرام:

— یک رکورد 24 ساعته افزایش 38,902 موارد جدید گرفته شده هند coronavirus مجموع به 1,077,618. وزارت بهداشت در روز یکشنبه همچنین گزارش 543 اضافی مرگ و میر در مجموع 26,816. تعداد افرادی که بهبود یافته اند همچنان به رشد. وزارت بهداشت داده ها نشان می دهد 677,422 بیماران درمان شده است تا کنون در سراسر کشور, قرار دادن نرخ بهبود در 62.82%. کارشناسان می گویند هند است به احتمال زیاد شاهد یک سری از قله به عنوان عفونت گسترش در مناطق روستایی است.

— چین روز یکشنبه گزارش داد 13 یکی دیگر از موارد تایید شده از coronavirus در شمال غربی شهر اورومچی بالا بردن مجموع در کشور های اخیر محلی شیوع به حداقل 30. اضافی سه مورد از خارج از کشور افزایش چین تعداد کل تایید عفونت به 83,660 با 4,634 و میر گزارش شده. با وجود اورومچی شیوع چین فقط 251 نفر باقی مانده در درمان COVID-19. یکی دیگر از 151 نفر بودن نظارت در انزوا به نشان دادن نشانه هایی از ویروس و یا برای تست مثبت بدون نشان دادن علائم. حداقل 23 از این موارد بدون علامت بودند در اورومچی اگر چه چین را شامل نمی شود آنها را در موارد تایید شده. اورومچی پاسخ با کاهش سکس در مترو, مترو, اتوبوس و تاکسی, خدمات بسته کردن برخی از جوامع مسکونی و در حال حاضر در سراسر شهر بود انجام آزمون ابتدا در مناطقی که موارد گزارش شده بود, با توجه به رسانه های دولتی. برخی از محدودیت در مردم ترک شهر شده اند اعمال شده با تعداد پروازها از این شهرستان کاهش می یابد.

— کره جنوبی گزارش کرده است کمتر از 40 موارد اضافی از coronavirus, دوم راست, بعد, به عنوان مقامات در تلاش برای سرکوب یک چشم انداز مثبت در عفونت های محلی. کره مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: 34 مورد جدید افزایش این کشور در مجموع به 13,745 با 295 مرگ و میر. آژانس می گوید: 21 به تازگی مورد تأیید بودند در داخل کشور آلوده همه آنها را در پر جمعیت سئول منطقه یا دو مرکزی شهرستانها. بقیه از خارج از کشور. مقامات بهداشتی میگویند وارداتی مورد COVID-19 کمتر تهدید از محلی انتقال زیرا کره جنوبی الزامی تست و اجرای دو هفته قرنطينه در همه افراد ورود از خارج از کشور.

___

به دنبال همه از AP را همه گیر پوشش در http://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de