آیا baristas از دست دادن شغل خود به دلیل COVID-19 یا اینکه آنها سعی در داشتن اتحادیه?

آن را فقط مانند بی پروا قبل از همه گیر روز در Augie قهوه در اخیر صبح روز جمعه در مرکز شهر ریورساید.

حدود 80 طور منظم به صف خارج معشوق Inland Empire مینی زنجیره ای که تا به حال با دقت ساخته شده است شهرت خود را به عنوان یک محله hub از طریق نوشیدنی های خوشمزه و بیدار سیاست است. دانشجویان و شهرستان, کارگران دوچرخه سواران در اسپندکس خود بهترین و flâneurs با صبر و حوصله منتظر برای سرد دم کرده, قهوه, گیاهی, کیک و صبحانه tacos در حالی که چت کردن مورد علاقه خود را baristas.

همه هیاهوی اتفاق افتاده در خارج ، Augie را بسته بود — شاید برای همیشه.

در جولای 4, این شرکت اعلام کرد که خاموش کردن فوری آن پنج محل و گذاشته 54 کارکنان فقط یک هفته پس از کارگران اعلام کرد که آنها برنامه ریزی برای تبدیل شدن به یکی از چند اتحادیه کافی شاپ ها در آمریکا پدر-و-پسر صاحبان اندی و آستین Amento مقصر مرگ کسب و کار خود را در اقتصاد و بهداشت و درمان نابسامانی های coronavirus.

تبلیغات

در مصاحبه انجام شده از طریق ایمیل Austin Amento, 31, داشت که خاموش شدن اتفاق افتاده پس از از دست دادن سریع سود و بثورات جلدی از مدیران ترک او را و پدر او را “نگران است که ما در خط برای تبدیل شدن به بعدی [coronavirus] نقطه داغ.”

به طور منظم نمی خرید آن است.

 Brianda Medina worked for 8 years at Augie's Coffee House.

Brianda مدینه شد و عاطفی شاهد پشتیبانی از مشتری برای اخراج کارگران در کنار رودخانه محل Augie قهوه.

(Irfan Khan / لس آنجلس تایمز)

بسیاری از زنجیره کارگران شده است مشتریان اولین بار است که الهام گرفته شد برای پیوستن به نوع شرکت است که به طور منظم کمک به سازمان های غیر انتفاعی و تشویق کارکنان برای سازماندهی و شرکت در vigils برای جورج فلوید. در حال حاضر مشتریان شد ثبت نام برای نوع دیگری از فعالیت های.

تبلیغات

آنها ایستاده بود در تاول خورشید برای قرار دادن نام خود را در طومار خواستار آن است که Amentos rehire کارگران خود را. کسی تا به حال تحت پوشش یک Augie آرم با یک پوستر که گفت: “جامعه نه قهوه.” تقریبا همه عینک های قرمز و سفید و سیاه و سفید پین است که به عنوان خوانده شده “Augie اتحادیه.”

“من baristas بیشتر از من انجام دهد من به خانواده خود گفت:” 20 سال Marcial Zaroff-هرناندز از کالیفرنیا بود که در آنجا با برادر خود عزرا. خود را رفتن-به سفارش: بزرگ قهوه با شیر جو. “من بسیار افتخار از آنچه آنها انجام می دهند.”

“این مردم هستند که ستون فقرات جامعه ما گفت:” نورمن Ellstrand یک UC ریورساید ژنتیک استاد که متوقف شده یک بار در هفته قبل از دانشگاه متوقف کلاس های حضوری در ماه مارس است. او در آنجا با همسر خود نیز UC ریورساید استاد. “البته ما خواهد آمد به پشتیبانی.”

“آن احساس می کند مانند پدر و مادر من در حال گرفتن طلاق گفت:” 35 ساله راند رزیدنت آزادی سوار. “من هنوز هم نمی خواهم به این باور چه اتفاقی افتاده است.”

تبلیغات

با آنچه در Augie است که جلب توجه از بیش از کافئین شیطانهای. مبارزه شرکت را به خود جلب کرده بهره از baristas در سراسر کشور و همچنین از محلی رهبران کارگری که جنگ به عنوان یک مقیاس کوچک رفراندوم در اینلند امپایر اقتصاد.

“این افراد جوان هستند و کار مردم بیش از حد” گفت: کارن Macias, معاون رئیس جمهور برای AFL-CIO اینلند امپایر کار شورای. او با حضور در Augie رالی با یک همکار عضو هیئت مدیره و یک جوخه از سخت به دنبال Teamsters که شبیه ایده خود را از فانتزی قهوه فوم جام با یک جفت خرس پنجه.

“این مهم است برای نشان دادن پشتیبانی و حمایت مردم را برای مبارزه با یک اینلند امپایر که همه مشاغل کم پرداخت” Macias ادامه داد. “ما نه نیروی کار ارزان و زمین دیگر.”

Workers organized a petition drive demanding that Augie's Coffee House to reopen.

کارگران سازمان یافته یک درخواست درایو در مقابل رودخانه محل و خواستار آن است که Augie قهوه بازگشایی شده است.

(Irfan Khan / لس آنجلس تایمز)

تبلیغات

اتحادیه کافی شاپ ها باقی می ماند نادر در یک صنعت که در آن کارگر گردش مالی بالا است و دستمزد همیشه کم است. دو کوچک مستقر در نیویورک زنجیره ای را سازمان داده اند — بده! قهوه در سال 2018 و نقطه قهوه در اوایل این سال و این که در مورد آن.

“این بخش در حال گریه کردن برای unionization گفت:” علامت گذاری Meinster بین المللی و نماینده ایالات الکتریکی رادیو و دستگاه کارگران که کمک Augie کارکنان داشتن اتحادیه — اولین-همیشه کافی شاپ برای پیوستن به UE در آن 84 سال سابقه.

Meinster اضافه شده است که بسیاری از کارگران در کسب و کارهای کوچک احساس گناه و حتی فکر کردن در مورد سازماندهی چرا که “هیچ کس معتقد است که کارفرمایان خود را در حال آمازون و یا خارج شده است.”

اما coronavirus را برانگیخته مقیاس تجدید نظر.

تبلیغات

“وجود دارد یک فوریت اضافه شده,” Meinster گفت: “با توجه فوری زندگی یا مرگ ایمنی بسیاری از مسائل ،

که چه Augie را کارگران می گویند تحت فشار قرار دادند و آنها را به سازماندهی.

Melodye Anderson, 31, کار کرده بود در Augie را برای شش سال. او دست خود را وگان کیک زیر یک چادر و در حالی که در توضیح وضعیت به گرسنه است.

“من احساس ما مشغول به کار بودند برای درست اخلاقی شرکت گفت:” ردلندز ساکن ، “ما خود ما شربت و مراقبت در مورد مسائل. اما ما از دست دادن شغل ما نشان داد مخالف است. من دل شکسته.”

تبلیغات

مشکلات آغاز شده در مارس زمانی که Augie را به آرامی شروع به دست آوردن مجدد کسب و کار. کارکنان که در حال حاضر به نشان می دهد تا به کار در بهار با توجه به coronavirus نگرانی گفت: آنها خودشان را در بر داشت بسته از تغییرات است.

کارکنان گفت: آنها داد تا ساعت پس همکاران خود می آیند. به زودی همه شروع به گله در مورد سال از وعده داده شده را افزایش می دهد که تا به حال اتفاق افتاده و ترس از امنیت شغلی به عنوان کالیفرنیا با معاملات اقتصادی فاجعه و موظف خاموش شدن ناگهانی.

“ما تا به حال برخی از مبهم مذاکرات در مورد آنچه که ما می تواند انجام دهد” گفت: مدیر کیترینگ دانیل Storll, 28. “هر گونه بحث unionization ترین فرضی که از آن می تواند.”

Freedom Rode, back towards camera, and others at a rally in support of fired Augie's workers.

آزادی سوار, مرکز, و دیگران در یک تجمع در حمایت از اخراج Augie کارگران.

(Irfan Khan / لس آنجلس تایمز)

تبلیغات

او و دیگران رسیده به حزب دموکرات سوسیالیست آمریکا است که همکاری با UE به سازماندهی کارگران است. پس از یک زن و شوهر از ویدیو چت, Augie کارگران توافق کردند که اتحادیه بود و بهترین راه رو به جلو.

در یک زمان تاون هال ژوئن 26 در ردلندس انبار آنها خواسته Amentos به قبول درخواست.

“ما فکر کردیم که مخرب ترین واکنش این بود که آنها نمی دانیم, اتحادیه اروپا و پس از آن ما می خواهم برای رفتن به یک رای” گفت: اندرسون. “نه از دست دادن شغل ما است.”

“وجود دارد هیچ اشاره ما می خواهم تعطیل گفت:” 30 ساله کنار رودخانه ساکن جاش Penunuri. Augie تا به حال فقط خرید گران قیمت slushie ماشین آلات برای همه از مکان های خود را و راه اندازی یک کمپین رسانه های اجتماعی برای ترویج آیتم جدید برای تابستان.

تبلیغات

اخراج گریبانگیر امپراتوری درون مرزی را فعال صحنه; بیش از 150 نفر نشان داد تا به هو کردن این Amentos جولای 5 در دفتر مرکزی شرکت در حالی که Augie کارگران برداشت خود را قطع می کند. یک GoFundMe مبارزات انتخاباتی مطرح شده بیش از $21,000 برای کارگران و UE شکایت با ملی روابط کار هیئت مدیره وی از سوی مامورین که Augie را گذاشته کارگران آن به عنوان قصاص.

Austin Amento رد اتهام و افزود که خود را از کارکنان سابق “است و روشن است که آنها نیت خوب با تمایل خود را برای یک اتحادیه و ما آنها را باور داریم.” پرسید که آیا Augie را هرگز بازگشایی Amento گفت: برخی از نقاط ممکن است “بالقوه” بازگشت بسته به اینکه چگونه این بیماری همه گیر ایفا می کند. Rehiring خواهد بود در یک “مورد به مورد و بر اساس صرف نظر از گذشته علاقه unionization,” او گفت:.

در ضمن Augie را ارائه می دهد تحویل محلی برای فوق العاده بزرگ اسپرسو سفارش. که منجر به Augie اتحادیه خواستار تحریم در حالی که اعضای آن خود را گفت: داستان فردی در Instagram.

“این یک سفر برای دیدن آغاز و پایان” گفت: barista Brianda مدینه 28. او کمک کرد به باز کردن کنار رودخانه محل و آمیخته با مشتریان وفادار در جمعه جمع آوری است. “این درست است بسیاری از سال از miscommunications [مدیریت]. ما احساس نمی مانند ما قدردانی شد. ما می خواهیم برای آنها مهم است.”

تبلیغات

مدینه به اطراف نگاه کرد و شروع به پاره کردن. “این خوب است برای دیدن” او گفت: “که مشتریان ما مراقبت حداقل.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de