طرفداران دیدن 1st بوندس لیگا exho از بالکن; هارپر ساعت خاموش Scherzer

واشنگتن (AP) — به عنوان حداکثر Scherzer و نایب قهرمان اتباع واشنگتن بازی بیس بال اولین نمایشگاه بازی در بیش از چهار ماه شنبه یک تعداد انگشت شماری از طرفداران تماشای از راه دور — واقعا کنون نشسته در یک ساختمان شیشه ای بالکن فراتر از میدان را ترک کرد.

اتباع صاحب علامت لرنر و مدیر کل Mike Rizzo هر حال بهتر از اتباع پارک می ایستد هیچ جا در نزدیکی یکدیگر و هر دو با پوشیدن ماسک بخشی از بسیاری از غیر معمول مناظر و جعلی لوله کشی-در برای تلفن های موبایل به لیگ اصلی بیس بال رخنه کرد و نزدیک به هفته آینده باز روز در میان coronavirus بیماری همه گیر.

“شما فقط باید آن را بپذیرید. به نظر می رسد مانند هر روز یک چالش” گفت: Scherzer سه بار Cy جوان برنده جایزه داد که تا سه اجرا از عکس برای دوست قدیمی برایس هارپر و ماسک-پوشیدن دیدی Gregorius در واشنگتن 7-2 دست دادن به فیلادلفیا فیلیز.

“این سال 2020 بیس بال” Scherzer گفت. “در آغوش آن و از آن لذت ببرید با آن است.”

قرمز-سفید-و-آبی نشانه اعلام تیم خانه “2019 جام جهانی” آراسته عمدتا خالی ورزشگاه حتی اگر هیچ تماشاگران حاضر بودند برای دیدن آنها را برای واشنگتن برای اولین بار بازی در برابر حریف پس از به دست آوردن حق رای دادن برای اولین بار عنوان شده است.

این هم اولین نمایشگاه بازی بین دو تیم پس از بهار آموزش رو به نام خاموش مارس 12 به دلیل COVID-19 شیوع. نه بیش از حد بسیاری از مردمی رو به دیدن Scherzer پرتاب 87 رزین و اجازه می دهد هفت اجرا می شود در پنج نوبت یا فیلیز استارت هارون نلا به پنج بدون گل یک ضربه نوبت به عنوان تنظیم برای باز کردن بعد: علاوه بر بسته دروازه وجود دارد هیچ پوشش تلویزیون.

داوران sported ماسک. وجود دارد خیلی سکوت گاهی اوقات قطع همهمه مصنوعی سر و صدای جمعیت — به سلامتی حتی به طور تصادفی blared به عنوان فیلادلفیا homers فرود آمد قبل از دوره کاهش يافت — و یا یک ورزشگاه گوینده است.

این یک طعم و مزه از آنچه هر کس می تواند انتظار می رود که این بازی مهم است. واشنگتن میزبان نیویورک یانکیز روز پنج شنبه در اولین روز از تاخیر در فصل به طور منظم; فیلادلفیا میزبان میامی مارلینز در روز جمعه.

“انرژی در ورزشگاه که معمولا وجود دارد, وجود ندارد, per se” اتباع shortstop گنج ترنر گفت. “این قطعا متفاوت بدون طرفداران. آن را برای رفتن به یک کمی از تنظیم است.”

منطقه اطراف ورزشگاه بود به طرز مرموزی آرام یک ساعت قبل از اولین زمین; رستوران ها و کافه ها که به طور معمول خواهد بود شلوغ در چنین آفتابی تابستان بعد از ظهر اکثرا خالی است. خیابان پیشرو از نزدیکترین ایستگاه مترو به استادیوم اصلی ورودی است که معمولا بسته بندی شده با آخرین لحظه ورود به gametime روش.

شنبه آن را ترک کردند.

“این همیشه خوب است برای بازگشت به خانه و در شهر اینجا. آن بوده است کمی متفاوت فقط به خاطر شما لازم نیست که در فضای خارج از ورزشگاه. به طور معمول شما را بکشد بالا و وجود دارد یک مقدار خوبی از طرفداران وجود دارد” اتباع outfielder Michael A. Taylor گفت: پس از مصرف pregame عمل پنبه حلاجی شده. “این نوع بوده است شهر ارواح کمی در اطراف در اینجا به طوری که متفاوت بوده است. اما آن را هنوز هم خوب می شود.”

روبلز می رسد

تیلور آغاز شده چرا که مرکز fielder ویکتور روبلز نشان نداد تا به این سطح شیب دار تا دوره تا روز شنبه.

SCHERZER روز

Scherzer است که میله میله به زمین اولین بازی که مهم برای واشنگتن در برابر نیویورک یانکیز در روز پنج شنبه و آمار از final tuneup به سختی نگاه ایده آل است. هنوز Scherzer گفت که او خوب با آن — به حساب نمی در همه البته. او در خود شکستن زمین به منطقه, او گفت:. “من ضرب و شتم در اطراف یک کمی اما این خوب” Scherzer گفت. “این چیزی است که اتفاق می افتد در این فصل به طور منظم. همیشه رفتن را از طریق ترکیب تیم است.

فیلیز حرکت می کند

قبل از بازی فیلادلفیا گفت: آن اعطا LHP Francisco Liriano و INF لوگان Forsythe آزادی آنها برداشته C هانری Lartigue از بازیکن استخر و optioned است RHP ویکتور Arano به سه گانه-A Lehigh Valley. INF نیل واکر گفته شد او را در روز افتتاحیه فهرست.

براون می میرد 64

فیلیز گفت: دستیار ویژه به GM بارت براون درگذشت جمعه شب در Vallejo, کالیفرنیا. او 64. براون سخت تن به تن هفت سال در افراد زیر سن قانونی از جمله در سه گانه-A و سپس مشغول به کار ببر, دزدان دریایی, بریوز و اشعه قبل از پیوستن به فیلیز در سال 2012. او جان سالم به در برد با همسرش, Patty و پسر بارت. جونیور تشییع جنازه arrangments بودند در حال بررسی است.

___

بیشتر AP MLB: https://apnews.com/MLB و https://twitter.com/AP_Sports

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de