Op-Ed: کلرادو به نظر می رسد دور از اقیانوس, اما آن را به یک بحران

در حال رشد در کلرادو من آموخته ام به قدردانی تنوع آن از طبیعت از زیباترین Piney دریاچه به گستره وسیعی از شن و ماسه. پیاده روی و کمپینگ در کوه ما و ماهیگیری در دریاچه ها و رودخانه ها راه اتصال شما به طبیعت اطراف شما.

عشق من از طبیعت به گسترش اقیانوس نیز هر چند در ابتدا می توان آن را دشوار است به تصور تاثیر کلرادو است در مکان صدها مایل دور. اما آب از رودخانه های ما و ذوب برف باعث می شود راه خود را به هجده ایالت مختلف و در نهایت به اقیانوس. اگر ما شروع به حفاظت از سرزمین ما و رودخانه ها نه تنها آن را تحت تاثیر قرار Coloradans اما میلیون ها نفر از دیگران در کشورهای اطراف و همچنین محیط جهان است.

در حال حاضر قانونگذاران را مطرح کرده اند مهم ملی وضوح سی سی قطعنامه برای نجات طبیعت است که در تماس های دولت فدرال برای ایجاد یک ملی, هدف از صرفه جویی حداقل 30 درصد از زمین و 30 درصد از اقیانوس ایالات متحده تا سال 2030.

سی سی قطعنامه برای نجات طبیعت ایجاد شد و بر اساس علمی توصیه هایی است که آدرس کنونی انقراض, آب و هوا و تنوع زیستی بحران است. طبیعت مانند آب و هوا ما این است در یک نقطه اوج. ما اکوسیستم استراحت در یک تعادل ظریف است و همچنان به شدت مختل شده توسط انسان تجاوز. این مستند از دست دادن اراضی عمومی آب و حیات وحش سرسام آور است. برای قرار دادن این در چشم انداز زیر را در نظر بگیرید:

یک زمین فوتبال را به ارزش طبیعی زمین از بین می رود به توسعه در ایالات متحده هر سی ثانیه.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

سه چهارم از سیاره زمین و دو سوم از آن در محیط های دریایی شده است “به شدت تغییر” توسط فعالیت های انسانی.

نیمی از آب شیرین و آب شور تالاب در 48 ایالت به هم پیوسته از دست داده اند با توجه به خدمات شیلات و حیات وحش.

کلرادو تالاب هر چند آنها را کمتر از 2 درصد از دولت حیاتی است. آنها فیلتر آلاینده ها در طوفان رواناب در حال غرق کربن (آنها را جذب کربن بیشتر از انتشار آنها کاهش غلظت CO2 در اتمسفر), جلوگیری از جاری شدن سیل در ذوب برف و در تابستان بادهای موسمی و حیات وحش به نقاط.

به مقابله با از دست دادن سریع امریکا, طبیعی, مکان و حیات وحش ایالات متحده نیاز به سرعت بخشیدن به حفاظت و مرمت تلاش در تمام سطوح دولت در سراسر کشور است. در حال حاضر تنها 12 درصد از ایالات متحده اراضی و 26 درصد از ایالات متحده در اقیانوس (تقریبا به طور انحصاری در غرب اقیانوس آرام و شمال غربی جزایر هاوایی) محافظت می شود.

در اینجا در کلرادو تنها 10 درصد از زمین است که در حال حاضر محافظت می شود. این شامل 42 state parks, 8 ملی پناهگاه حیات وحش و 4 پارک های ملی است. در حالی که باز کردن فضا فراوان است اینجا حفاظت از زمین های خود را فرسایش به عنوان دولت حذف محدودیت در توسعه و بهره برداری. این موضوع منحصر به فرد است به کلرادو هر چند به عنوان زیبا و حیاتی مناطق طبیعی در سراسر کشور هستند که با توجه حمایت های لازم.

به عنوان یک اقیانوس و طبیعت, عاشق, و یک کارآموز با داخلی اقیانوس ائتلاف غیر انتفاعی مستقر در کلرادو متمرکز بر روی ساخت یک زمین به دریا اتصال از طریق آموزش و پرورش اقدام و حمایت از من خواست برای حمایت از همکار من Coloradans به کمک سی سی قطعنامه برای نجات طبیعت به دست آوردن حمایت به آن نیاز دارد در کنگره است.

راه برای انجام این کار عبارتند از: رسیدن به قانونی رهبران به درخواست برای پشتیبانی و اشتراک گذاری اخبار در مورد قطعنامه ای در رسانه های اجتماعی و تعامل با دوستان و خانواده خود را در مکالمات در اطراف محیط زیست نوشتن و ارسال مقالات و یا نامه های مثل این یکی ماندن به روز شده از طریق داخلی اقیانوس ائتلاف خبرنامه ماهانه.

حفاظت از ما طبیعی زمین و اقیانوس ها حیاتی برای بقای ما. آن زمان برای شروع به پرداختن به این تهدیدات به ما زمین و اقیانوس ها در حال حاضر. سی سی قطعنامه برای نجات طبیعت یک گام مهم به سوی حصول اطمینان از حفاظت از محیط زیست ما و فعالیت ما همه عشق است.

اینگرید Martinson کلرادو بومی و فارغ التحصیل دبیرستان است. او یک حامی قوی برای حفاظت و حمایت از محیط زیست از شهادت قبل از کلرادو مقننه به کار داوطلبانه با سازمان های محلی. او است که به دنبال علوم و فنون دریایی درجه در سواحل شمالی کالیفرنیا.

Westword هرازگاهی op-eds در مورد مسائل مورد علاقه به دنور جامعه است. باید یکی از شما می خواهم به ارائه? ارسال آن به [email protected] که در آن شما همچنین می توانید پاسخ به این قطعه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de