در نهایت پس از موافقت امن فضاهای باز و مفهوم آن ایجاد خواهد شد برخی از موقت و رسمی اردو نقاط شهر شهردار مایکل هنکاک به یک مهلت از تاریخ 17 ژوئیه برای دنور اعضای شورای شهر به پیشنهاد لکه های خود را در مناطق.

اما اولین امن سایت کمپینگ در حال حاضر انتخاب شده: پارکینگ در دنور سالن بزرگ که در حال حاضر خانه های موقت, 24/7 سرپناه برای زنان ایجاد شده در طول بیماری همه گیر کوروناویروس (بین ایالتی در سراسر 70 ملی غرب مرکز مشابه سرپناه برای مردان). برخی از خدمات ارائه شده در آن داخل پناهگاه ارائه خواهد شد در خارج از سایت ، اگر تصویب شورای محل آن می تواند عملیاتی توسط اواسط ماه اوت است.

در ضمن سایت های دیگر در حال scouted و خوانندگان باید مقدار زیادی از پیشنهادات. می گوید رابرت:

من فکر کردم کل شهر امن بود بی خانمان کمپینگ در حال حاضر. Sheesh.

پاسخ کریس:

قطعا نیاز به پیدا کردن جایی و آنها را از مرکز شهر.

نظرات جان:

نقطه خوب است. نه در وسط منطقه مسکونی. نمی خواهد صدمه دیده است ارزش خانه. حدس زدن برخی از افراد بی خانمان را احساس می کنم آن را بیش از حد دور از همه چیز و انتخاب به اردوگاه در مرکز اجتماعات پارک.

پاسخ هرناندز:

آنها را پس از آن همه وجود دارد تا سهام نشان می دهد می رسد و پس از آن آنها خواهد وانمود کند که آنها در مورد مراقبت از محله. گوشی احساساتی.

می گوید: Debra:

است به هر حال وجود دارد برای دریافت مدولار/tiny خانه در آن وجود دارد و همچنین ؟ زمستان در راه است و این است که نمی خواهید برای دریافت بهتر است.

نشان می دهد اریک:

من همیشه فکر می کردم Cherry Creek بازار پارکینگ گاراژ. فراهم می کند حفاظت حتی بیشتر از عناصر.

پاسخ Ad:

اما آنها باید توسط ساعت پرداخت.

شگفتی لوقا:

Kroenke در حال رفتن به حرکت Elitch و توسعه که زمین اما چرا قرار دادن تمام است که پول به آن وقتی که بی خانمان هستند و میخوام در نهایت بر روی پلت سمت راست وجود دارد و در خیابان ؟

پاسخ Jon:

فقط اجازه دهید مردم اردوگاه در رودخانه است. چه معامله بزرگ در مورد آن ؟

ارائه می دهد شیدا:

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

اجازه دهید آنها را در اردوگاه 400 شرق خیابان هشتم. فرماندار ما یک چمن برای آنها. نزدیک به یک پارک نزدیک نزدیکی به جنوب پلت و مرکز شهر. برنده برنده.

و هارون آمده است:

چرا با وجود صفر بحث در مورد مقابله با علل ریشه ای از بی خانمانی? سوء مصرف مواد, بیماری های روانی و جانبازان PTSD ؟ این به طور بالقوه ارزشمند کارگران ما اقتصاد است. اما اجازه دهید فقط پیدا کردن برخی از راه پارکینگ در شهر ما و اجازه دهید اجازه دهید آنها را در زندگی خود کثافت و بدبختی و پارانویا و دارو و سوخت خشونت است.

چه چیزی شما فکر می کنم امن سایت کمپینگ مفهوم ؟ چه مکان را به شما نشان می دهد ؟ ارسال نظر و یا ایمیل خود را به افکار editorial@westword.com.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de