آخرین: پاپ اطمینان داد کسانی که مبارزه با ویروس

دهلی نو — یک رکورد 24 ساعته افزایش 38,902 موارد جدید گرفته شده هند coronavirus مجموع به 1,077,618.

وزارت بهداشت در روز یکشنبه همچنین گزارش 543 اضافی مرگ و میر در مجموع 26,816.

تعداد افرادی که بهبود یافته اند همچنان به رشد. وزارت بهداشت داده ها نشان می دهد 677,422 بیماران درمان شده است تا کنون در سراسر کشور, قرار دادن نرخ بهبود در 62.82%.

کارشناسان می گویند هند است به احتمال زیاد شاهد یک سری از قله به عنوان عفونت گسترش در مناطق روستایی است.

___

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن در مورد شیوع ویروس:

— به عنوان ویروس موج در برخی از ایالات آمریکا اضطراری اتاق غرق

— دکتر که جان سالم به در COVID-19 سر در گم با بی اعتنایی عمومی

— “ما واقعا نیاز به کمک’: Coronavirus را تحت الشعاع روستایی اورگان

— آبی جیز نمی خواهد بازی بازی های خانگی خود را در تورنتو در این سال به دلیل دولت کانادا نمی کنم آن را بی خطر برای بازیکنان برای سفر به عقب و جلو از سوی ایالات متحده در میان coronavirus بیماری همه گیر.

— پلیس در بارسلونا را بسته و دسترسی به یک منطقه بزرگ از سواحل این شهر با توجه به بیش از sunbathers که نادیده گرفته مصرانه از مقامات به ماندن در خانه و در میان حیات coronavirus.

— شهر نیویورک پاک شده است را به مرحله بعد در بازگشایی در هفته آینده. رژیم صهیونیستی. اندرو کومو می گوید: این شهرستان می تواند آغاز یک نسخه محدود از مرحله چهارم از ایالت بازگشایی روند شروع دوشنبه.

___

به دنبال همه از AP را همه گیر پوشش در http://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

___

در اینجا چه چیز دیگری اتفاق می افتد:

اسلام آباد — مقامات پاکستانی گزارش 1,579 دفاع کرد گرفته شد جدید COVID-19 موارد کمترین تعداد در بیش از یک ماه به عنوان مقامات بهداشتی طرح به سر حد انتظار در سراسر کشور مبارزه با فلج اطفال در هفته آینده.

مقامات انجام 22,559 آزمون در 24 ساعت گذشته. این موارد اضافی را به 263,500 تعداد کل تایید عفونت که 53,652 فعال هستند. پاکستان گزارش کرده است 5,568 مرگ و میر.

بهبود در عفونت همزمان با شنبه سه روز ضد فلج اطفال درایو است که هدف آن رسیدن به 800,000 کودکان است.

پاکستان و نیجریه سه کشورهایی که فلج اطفال — ناتوان و بیماری تهدید کننده زندگی ناشی از ویروس فلج اطفال — هنوز هم بومی.

___

دانشگاه جانز هاپکینز می گوید: جهانی مرگ و میر از COVID-19 پیشی گرفته است 600,000.

دانشگاه شمارش همانطور که از شنبه شب می گوید ایالات متحده در صدر لیست با 140,103 مرگ و میر. آن است که توسط 78,772 مرگ و میر در برزیل و 45,358 در بریتانیا است.

تعداد تایید عفونت در سراسر جهان را تصویب کرده است 14.2 میلیون که 3.7 میلیون نفر در ایالات متحده است. وجود دارد بیش از 2 میلیون نفر در برزیل و بیش از 1 میلیون نفر در هند است.

سازمان بهداشت جهانی دوباره گزارش یک روز رکورد جدید عفونت با 259,848.

___

سئول کره جنوبی — کره جنوبی گزارش کرده است کمتر از 40 موارد اضافی از coronavirus, دوم راست, بعد, به عنوان مقامات در تلاش برای سرکوب یک چشم انداز مثبت در عفونت های محلی.

کره مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: این گزارش 34 اضافی, موارد بالا بردن کشور در مجموع به 13,745 با 295 مرگ و میر.

آژانس می گوید: 21 به تازگی مورد تأیید بودند در داخل کشور و بیماران آلوده همه آنها را در بر داشت در پر جمعیت سئول منطقه یا دو مرکزی شهرستانها. آن را می گوید بقیه 13 نفر بودند که از خارج از کشور.

مقامات بهداشتی میگویند وارداتی مورد COVID-19 کمتر تهدید از محلی انتقال زیرا کره جنوبی الزامی تست و اجرای دو هفته قرنطينه در همه افراد ورود از خارج از کشور.

کره جنوبی روز شنبه با ثبت 39 مورد جدید.

___

مکزیکو سیتی — مکزیک همچنان به ثبت نام نزدیک به سطح رکورد از تایید coronavirus عفونت های خسته کننده برنامه ای برای بازگشایی اقتصاد است.

وزارت بهداشت گزارش 7,615 بیشتر موارد شنبه و 578 مرگ و میر بیشتر. که به ارمغان می آورد مکزیک به کل از 38,888 تایید COVID-19 مرگ و میر ناشی از این بیماری همه گیر آغاز شد و 338, 913 موارد است. تعداد کسانی که به طور گسترده ای در نظر گرفته undercounts چون مکزیک انجام داده است تا کمی تست. دولت labs را تجویز کمی بیش از 800,000 آزمون تا کنون یا در حدود یک نفر از هر 150 نفر در این کشور با جمعیت نزدیک به 130 میلیون نفر است.

مکزیک امیدوار بود برای شروع تدریجی بازگشایی شروع در ماه ژوئن اما چند متحده مجبور به عقب البته بسته شدن سواحل و هتل ها دوباره.

___

پکن — چین روز یکشنبه گفت: یکی دیگر از 13 تایید موارد coronavirus گزارش شده در شمال غربی شهر اورومچی بالا بردن مجموع در کشور های اخیر محلی شیوع به حداقل 30.

اضافی سه مورد آورده بودند به داخل کشور از خارج از کشور افزایش چین تعداد موارد تایید شده به 83,660 با 4,634 و میر گزارش شده.

با وجود اورومچی شیوع چین فقط 251 نفر باقی مانده در درمان COVID-19 با توجه به ملی کمیسیون بهداشت.

یکی دیگر از 151 نفر بودن نظارت در انزوا به نشان دادن نشانه هایی از ویروس و یا برای تست مثبت بدون نشان دادن علائم. حداقل 23 از این موارد بدون علامت بودند در اورومچی اگر چه چین را شامل نمی شود کسانی که در تعداد موارد تایید شده.

اورومچی پاسخ با کاهش سکس در مترو, مترو, اتوبوس و تاکسی سرویس بسته کردن برخی از جوامع مسکونی است و در حال حاضر انجام آزمون بر مردم شهرستان شروع با کسانی که در جوامع که در آن موارد گزارش شده بود, با توجه به رسانه های دولتی. برخی از محدودیت در مردم ترک شهر شده اند اعمال شده با تعداد پروازها از این شهرستان کاهش می یابد.

این اورومچی شیوع آخرین به پاپ پس از چین تا حد زیادی موجود داخلی گسترش این ویروس در ماه مارس است. بزرگترین اخیر شیوع در پکن که آلوده بیش از 330 نفر اما مقامات محلی در روز شنبه گفت: عملیات تجاری در این شهرستان تا حد زیادی بهبود. چینی پایتخت رفته 13 روز بدون داخل کشور منتقل می شود مورد اگر چه کسب و کار در بسیاری از رستوران ها و مغازه های فقیر باقی مانده است.

اورومچی پایتخت منطقه سین کیانگ که در آن چین بوده است متهم به نقض حقوق بشر در میان آن مادری اقلیت مسلمان شدند. چین مستقر گسترده امنیتی با حضور در منطقه که در آن می گوید: لازم است برای جلوگیری از فعالیت های تروریستی.

___

THE HAGUE, Netherlands — مقامات در آمستردام در حال ترغیب مردم به بازدید از این شهر معروف منطقه نور قرمز و بسته کردن برخی از منطقه تاریخی را در خیابان های باریک زیرا آنها بیش از حد شلوغ است.

پس از چند ماه از coronavirus مستند اقدامات کارگران جنسی در هلند اجازه داده شد به سر کار در تاریخ 1 ژوئیه و به عنوان محدودیت های دیگر نیز کاسته منطقه نور قرمز بدست شلوغ دوباره.

اواخر شنبه شب در میان ترس که بازدید کننده نمی تواند حفظ اجتماعی فاصله شهر آمستردام شهرداری در زمان عمل بسته شدن جاده ها در منطقه و به tweeting به زبان هلندی و انگلیسی: “نمی آیند به این منطقه نور قرمز. آن را بیش از حد شلوغ است.”

___

ژوهانسبورگ — آفریقای جنوبی در حال حاضر در رتبه پنجم در جهان برای تایید coronavirus موارد caseload به عنوان قاره آفریقا چهره های همه گیر را موج اول است.

آفریقای جنوبی در روز شنبه گزارش داد 13,285 جدید تایید موارد در مجموع 350,879. قرار می دهد که این کشور پیش از پرو و باعث می شود تا تقریبا نیمی از این موارد در آفریقا است. تنها چهار کشور بیشتر موارد تایید شده — آمریکا و برزیل و هند و روسیه و همه باید به مراتب بیشتر از مردم آفریقای جنوبی را 57 میلیون.

این ویروس وارد این قاره کمی دیرتر از جاهای دیگر به مقامات زمان بیشتری برای آماده سازی اما آفریقا کمتر منابع مراقبت های بهداشتی بیش از هر منطقه دیگر و آفریقای جنوبی بیمارستان های دولتی در تلاش برای رسیدگی به تعداد فزاینده ای از بیماران.

Gauteng استان به ژوهانسبورگ و پایتخت آن پرتوریا است که در حال حاضر در آفریقای کانون برای ویروس. آن را تا یک چهارم از جمعیت کشور و بسیاری از فقرا در حال شلوغ در شهرستان مناطق با دسترسی ناکافی به آب تمیز و بهداشت.

آفریقای جنوبی دیده است 4,948 گزارش ویروس, مرگ و میر, اما آفریقای جنوبی شورای تحقیقات پزشکی در تازه ترین گزارش نشان می دهد که این کشور تا به حال 10,944 بیش از حد “مرگ” ممکن است بین 6 و 7 جولای.

___

پارک ملی یوسیمیتی. — هیچ کارمند یا ساکن آزمایش مثبت در پارک ملی یوسیمیتی سلامت درمانگاه و هیچ بازدید کننده گزارش کرده اند که بیمار پس از پارک شروع بازگشایی ماه گذشته اما آزمون از پارک فاضلاب خام را تایید کرده اند حضور ویروس.

ده ها تن از مردم بر این باور هستند که آلوده شده اند.

بهداشت عمومی افسر Mariposa County, که نظارت بر coronavirus تست در یوسمیتی منطقه گفت: ظهور coronavirus خواهد شد به احتمال زیاد منجر به تغییر سیاست به دلیل پارک در حال حاضر زیر محلی و دولت محدودیت. اریک Sergienko گفت که او معتقد است تایید حضور این ویروس در یوسمیتی را مردم بیشتر مراقب باشند.

یوسمیتی که به طور معمول جذب بیش از 4 میلیون بازدید کننده در هر سال است برش تعداد خودرو عبور می کند به پارک نصف. بازدید مراکز بسته باقی می ماند در حالی که اردو هدیه مغازه ها و هتل ها در حال محدود کردن خدمات اجازه می دهد تا به صورت فیزیکی فاصله.

___

سازمان بهداشت جهانی است دوباره ارسال تنها یک روز رکورد جدید را تایید کرد coronavirus موارد است. آن را اعلام کرد 259,848 موارد جدید در روز شنبه.

که در روز جمعه ارسال شده در بیش از 237,000 موارد تایید شده در سراسر جهان است. این بازگشت به عقب سوابق آمده است به عنوان بسیاری از کشورهای مبارزه با امواج از عفونت پس از شل شدن مستند محدودیت.

اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز نشان می دهد بیش از 14 میلیون نفر در سراسر جهان از زمان شروع این بیماری همه گیر.

___

ققنوس آریزونا مقامات بهداشتی گزارش روزانه رکورد 147 مرگ و میر ناشی از کروناویروس و 2,742 جدید تایید موارد است.

وزارت خدمات بهداشتی و درمانی می گویند اضافی مرگ و میر شامل 106 به تازگی نسبت به COVID-19 بعد از مقامات بهداشت’ آخرین بررسی دوره ای از گواهی مرگ. آن را می گوید موارد اضافی را شامل نمی شود و آمار و ارقام از یک آزمایشگاه که از دست رفته گزارش قطع. این گروه می گوید: این موارد از دست رفته خواهد بود به گزارش روز شنبه.

بیشتر مرگ و میر و موارد گزارش روز شنبه افزایش ایالت تایید بالغ به 2,730 مرگ و میر و 141,265 عفونت.

رژیم صهیونیستی. mlb را برداشته اقامت-خانه سفارشات و محدودیت های دیگر است. ماه گذشته او معکوس و البته مجاز محلی برای تحمیل پوشش مورد نیاز است. Ducey اخیر پیام ترویج استفاده از ماسک های اجتماعی فاصله گرفتن و شستن دست ها.

___

JEFFERSON CITY Mo. — میسوری به تنظیم یک رکورد دیگر به صورت روزانه افزایش می یابد از coronavirus موارد با 958.

علاوه بر این آورده دولت در مجموع به 32,248 موارد تایید شده و بیش از میسوری قبلی یک روز بالا از 936 روز سه شنبه.

همانطور که از شنبه هفت روز به طور متوسط از موارد جدید گزارش شده توسط دولت است 731 تا از 560 یک هفته پیش.

تعداد مرگ و میر نیز افزایش یافته است نه به 1,130 با توجه به میسوری وزارت بهداشت و خدمات سالمندان.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de