به عنوان COVID-19 اسپرد به طور بالقوه کشنده قارچ آلوده L. A. شهرستان مرکز بهداشت و درمان

کمبود تجهیزات پزشکی از جمله لباس و دستکش باعث شیوع کروناویروس ممکن است کمک به گسترش خطرناک میکروب در مراکز درمانی با توجه به مقامات هشدار داد که از یک برنامه به طور بالقوه کشنده قارچ در لس آنجلس مرکز بهداشت و درمان.

L. A. مقامات شهرستان در حال هشدار در مورد گزارش های متعدد از قارچ شناخته شده به عنوان کاندیدا aurisدر امکانات بهداشتی; نیز وجود دارد افزایش در گزارش از قارچ در اورنج کانتی.

حداقل یکی از شیوع بیماری شناخته شده است در یک مرکز در L. A. شهرستان با توجه به مشاوره در نظر گرفته شده برای متخصصان مراقبت های بهداشتی صادر شده توسط وزارت بهداشت.

C. auris قارچ است که برای اولین بار شناسایی شده در سال 2009 در ژاپن اما پس از اعلام شده و توسط مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری “جدی بهداشت جهانی تهدید.” مخمر “می تواند باعث عفونت خون و حتی مرگ به خصوص در بیمارستان و خانه سالمندان و بیماران با مشکلات جدی پزشکی” CDC گفت و اشاره کرد که این قارچ باعث مرگ بیش از 1 در 3 بیمارانی که دچار یک عفونت های تهاجمی مانند یک تاثیر, خون, قلب یا مغز.

تبلیغات

C. auris در نظر گرفته شده است به خصوص خطرناک است زیرا داروهای ضد قارچ اغلب بی اثر در برابر آن. قارچ می تواند زندگی می کنند در سطوح چند هفته می تواند گسترش از طریق بیمارستان ها و خانه های سالمندان از طریق تماس با افراد آلوده و سطوح آلوده و تجهیزات.

قارچ می تواند زنده ماندن بسیاری از به طور معمول با استفاده از مواد ضد عفونی کننده شهرستان خبر داد.

“اگر یک بیمار مثبت است برای بیش از یک ارگانیسم اطمینان حاصل شود شما با استفاده از یک آژانس حفاظت از محیط زیست-ثبت نام بیمارستان درجه ضد عفونی کننده موثر است که در برابر همه موجودات بیمار مثبت است. بررسی برچسب” مقامات بهداشت گفت.

تبلیغات

قارچ یافت شده است نه تنها در جریان خون, اما همچنین در ادرار مجاری تنفسی زخم ها و مجرای گوش از بیماران.

“افرادی که تهاجمی کاندیدا عفونت اغلب در حال حاضر بیمار از شرایط پزشکی دیگر, بنابراین می توان آن را دشوار است به دانستن اگر شما یک C. auris عفونت” با توجه به CDC.

در L. A. County, مقامات ترغیب امکانات بهداشتی به استفاده مجدد از دستکش و لباسهای بین بیماران است که ممکن است شما با چند دارو مقاوم در برابر میکروب ها و یا با COVID-19.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de