تجارت شهرستان می شود 14 ماه زندان برای 809 علف های هرز گیاهان

یک تجارت ساکن شهرستان دستگیر شده در مارس 2019 به عنوان بخشی از آنچه که اجرای قانون به عنوان بزرگترین جمعی مجسمه ماری جوانا در کلرادو, تاریخچه محکوم شد به تنها بیش از یک سال در زندان فدرال در هفته گذشته.

Zhiming وانگ یک مرد 26 ساله چینی ملی و قانونی ساکن در ایالات متحده دستگیر شد به عنوان بخشی از یک هشت شهرستان بررسی بازار سیاه ماری جوانا تولید و توزیع حلقه. وانگ به حال 809 گیاهان ماری جوانا و حدود 1.5 پوند ماری جوانا محصول در تجارت شهرستان محل اقامت زمانی که اداره مبارزه با مواد مخدر و اجرای قانون محلی حمله کردند و آن, با توجه به وزارت دادگستری است که رهبری دو سال تحقیقات که منجر به دستگیری 42 و همچنین تخریب بیش از 80 ، 000 گیاهان ماری جوانا غیر قانونی و از 4500 پوند به پایان رسید ماری جوانا محصول.

“کشت ماری جوانا در نقض قانون فدرال” جیسون دونن ایالات متحده وکیل برای منطقه کلرادو گفت: در یک جمله اعلام وانگ جمله است. “آقای وانگ رشد ماری جوانا در یک محله مسکونی بدون نگرانی از عواقب. او گرفتار شد و در حال حاضر به پرداخت قیمت.”

بودن مجرم از کشت بیش از سی غیر قانونی گیاهان ماری جوانا می تواند دو تا شش سال زندان در کلرادو در حالی که در اختیار داشتن بیش از 25 پوند ماری جوانا به قصد توزیع می تواند هشت تا 32 سال. (مراقبان می تواند به رشد بیشتر گیاهان…اما وانگ نبود مجوز به عنوان یکی.) اتهامات فدرال برای کشت 100 تا 999 گیاهان ماری جوانا حمل پنج تا 40 سال در زندان است.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

اما وانگ دریافت فقط چهارده ماه در زندان فدرال و سه سال تحت نظارت آزادی با وجود این که مشخص است که او عمل ماری جوانا رشد “با هدف فروش آن را برای سود.”

در هر توافق با باراک اوباما و دستیار آمریکا وکیل Aaron M. Teitelbaum وانگ توافق به اعتراف به گناه برای “حفظ مواد مخدر درگیر محل مربوط به کشت ماری جوانا” و
را “کمک به دولت در همه مجموعه مقالات” مربوط به این تحقیقات با توجه به ایالات متحده دادگاه منطقه کلرادو اسناد و مدارک.

وانگ سوم از شرکت کنندگان در ماری جوانا حلقه جرم و جنایت است که حکم اعلام شده توسط DOJ. در ماه فوریه Huanyu یان و همسرش, Lan شیانگ بودند محکوم به زندان فدرال برای نقش خود در عملیات; مقامات یافت 878 گیاهان ماری جوانا و 9.72 پوند به پایان رسید ماری جوانا محصول در آرورا خانه در سال گذشته است. خود را تحت تقاضای معاملات یان دریافت سه سال در زندان فدرال در حالی که شیانگ دریافت سی ماه است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de