خانواده گام در کابل COVID-19 بخش برای مراقبت از بیماران

کابل, افغانستان (AP) — واحد مراقبت های ویژه در پایتخت افغانستان را برتر بیمارستان برای COVID-19 بيمار پزشکی کابوس — و استارک هشدار دهنده چگونه در این کشور جنگ زده سیستم مراقبت های بهداشتی در خطر فروپاشی است.

اعضای خانواده بدون تجهیزات حفاظتی و تنها چند پوشیدن ماسک صورت کمک به مراقبت از بیماران دروغ گفتن در تخت بیمارستان. آنها می گویند که آنها انتخاب دیگری ندارند چون به اندازه کافی وجود ندارد پرستاران و سایر کارکنان پزشکی.

بعد-از-kin اغلب گارد خود را با یک مخزن اکسیژن ترس آن می تواند به سرقت رفته به دلیل کمبود وجود دارد فقط در مورد همه چیز از جمله اکسیژن سیلندر.

100-تخت افغانستان-ژاپن بیماری مسری بیمارستان در غرب کابل یکی از تنها دو امکانات برای coronavirus آزمایش و درمان در پایتخت افغانستان. به تازگی فارغ التحصیل افغانستان پزشکان پیوست 370-عضو هیات پس از بسیاری از بیمارستان پزشکان با تجربه راه می رفت چند ماه پیش از ترس ویروس.

92 متر مربع (1,000 فوت مربع) ICU بخش تنها 13 تخت و COVID-19 بیماران بستری در اینجا در شرایط بحرانی; چند تا قلاب پنکه برخی از دیگران تکیه مخازن اکسیژن.

اسدالله که مانند بسیاری از افغان ها می رود تنها یک نام می گوید او تلاش برای بیدار ماندن شب پس از شب در ICU بخش حفاظت از مخزن است که نگهداری می شود پدرش زنده است. در پدرش نهایی روز از بستگان بیمار دیگر آمد و تهدید به مخزن.

“پدر خود را در حال مرگ است اما مال من زنده است او به من گفت … در چنین شرایطی چگونه می تواند من را ترک کرده اند پدر من به تنهایی” گفت: اسدالله که از دست پدر خود به این ویروس در روز سه شنبه.

Abdul Rahman, 42, احساس به همان شیوه و سراسیمه به rub او 70 ساله و مادر را به عقب هر زمان که او سرفه.

چند تخت دور 64 ساله محمد امین پای چپ تبدیل شده سیاه و سفید از گانگرن که در مجموعه پس از یک لخته خون به علت ویروس. پسر او و تمایل او را به عنوان بهترین آنها می توانند, اما آنها می گویند آن را طاقت فرسا است.

برای بیمارستان مدیر حکیم الله صالح هر کارمند یک قهرمان است, خطر زندگی خود را برای ارائه مراقبت ويژه است. آنها با بسیاری از کار چالش او گفت که آنها گاهی اوقات باید برای مقابله با “تهدید” از پریشان خانواده هایی که احساس می کنید در این بیمارستان انجام نمی دهد به اندازه کافی.

یکی از صالح قهرمانان دکتر جواد Norzai است بی امان در وقف خود به بیماران گفت. همراه با کار خود به عنوان رئیس جراح Norzai بازدید بیش از 60 نفر در روز می یابد و زمان برای آموزش پزشکان صالح گفت.

32-در سال Norzai کردم مدرک پزشکی خود را در سال 2013 و کار برای اولین بار در بیمارستان های خصوصی, پیوستن افغانستان-ژاپن تنها پس از شنیدن چگونه بسیاری از کارکنان را ترک کرده بود. Norzai گفت که او مانند بسیاری از متخصصان پزشکی قرارداد این ویروس اما بهبود یافت. او گفت که او آلوده چند تن از اعضای خانواده اش اما خوشبختانه آنها نیز بهبود یافتند.

یکی دیگر از افغانستان-ژاپن پزشکان از بهبود این ویروس توسط Mozhgan Nazehad, 35. “من صرف سه شب بیدار به دلیل درد شدید, درد پشت و اندام تحتانی درد که درد من را هرگز فراموش نکنید” گفت: Nazehad که زندگی جدا از خانواده اش به آنها را امن نگه دارید.

دیگر بیمارستان که رفتار COVID-19 بيمار است علی Jenah بودجه توسط پاکستان 200 تخت اما کمتر مجهز به تسهیلات نیز در غرب کابل. نیز وجود دارد یک انزوا مرکز در خوابگاه از دانشگاه کابل, اما آن را فراهم می کند نیست درمان است.

با توجه به وزارت بهداشت و درمان بیش از 1700 پزشکی کارگران از جمله 40 در افغانستان-ژاپن در بیمارستان — آلوده شدند در حالی که ارائه مراقبت به COVID-19 بيمار; 26 فوت کرده اند.

افغانستان تا کنون ثبت شده تقریبا 35,000 موارد ویروس از جمله 1,094 مرگ و میر با تعدادی از عفونت های فکری به مراتب بیشتر از رسمی شمارش.

بین المللی نجات کمیته هشدار داد در ماه گذشته که افغانستان در آستانه یک فاجعه انسانی به این دلیل که دولت قادر به آزمون برخی از 80 درصد امکان coronavirus موارد است.

وزارت بهداشت و درمان گفت: آن را در حال حاضر ظرفیت برای آزمون فقط 2500 نفر در هر روز است. ماه گذشته 10,000 تا 20,000 نفر روزانه درخواست آزمایش می شود اما دولت تا به حال به نوبه خود در بسیاری از پایین. افغانستان یک پزشک برای هر 3,500 مردم کمتر از یک پنجم متوسط جهانی, با توجه به سازمان بهداشت جهانی است.

کمیته بین المللی صلیب سرخ روز سه شنبه گفت که در علاوه بر این به COVID-19 بحران بهداشتی روبه رو افغانستان, اقتصادی و اجتماعی تاثیر این ویروس می تواند تبدیل به فاجعه بار با 12.4 میلیون نفر — یک سوم از جمعیت این کشور — در حال حاضر در نظر گرفته می شود زندگی در “اورژانس” سطح از کمبود مواد غذایی.

به ظاهر نشان دهنده شکسته سیستم مراقبت های بهداشتی رئیس جمهور اشرف غنی فرستاده ویژه برای توسعه اقتصادی, Yosuf Ghaznafar رفت به ترکیه زمانی که او بیمار شد با COVID-19. او از این بیماری وجود دارد در اوایل ماه ژوئیه با توجه به بیانیه ای از ریاست جمهوری — ارشد ترین افغان های رسمی تا کنون به مرگ از ویروس.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de