هادسون هیل ساعت خوشحال نوبت پنیر کبابی داخل

من شده است با نگه داشتن هادسون هیل در جیب عقب در حالی که در حال حاضر به عنوان یک ساعت خوشحال گزینه; آن را تقریبا بیش از حد آسان و بیش از حد سخت در همان زمان. واقع در قلب از کلاه تپه دسته کوچک موسیقی جاز نوار کوکتل و کافی شاپ ارائه می دهد یک ساعت یک مبارک اجرا می شود که تا 7 p. m. و آن را یک چخ برای پس از کوکتل کار حتی اگر شما ترک کار کمی دیر شده است. اما آن را در دسترس محلی و گسترده ساعت همچنین می توانید آن را دشوار است به گیر یک جدول بیشترین شب از هفته — تا همین اواخر. با توجه به این زمان من فکر می تواند از آن شانس من برای گرفتن برخی از اجتماعی فاصله libations در ستایش, نوپرست, پاتوق?

اولین بار من در بازدید هادسون هیل آن را به من یادآوری از bougie کافه من آباد در حالی که مشغول به کار در Greenpoint در محله بروکلین نیویورک چند سال پیش. آن بود که کیپ Cod beachy پرنیان با whitewashed beadboard شمارنده و از همه مهمتر $11 jambon beurre (ژامبون و پنیر) ساندویچ. ساده به عنوان کسانی که ساندویچ شدند من به ندرت می گذرند بدون پیدا کردن خودم با یکی در دست untying پیچ که در اطراف ترد باگت فرانسوی. هادسون هیل است که همان vibe اشاره شما به روح فضا به عنوان شما فشار پایین باریک پیاده رو در امتداد شرق 13th خیابان.

داخل در معرض آجر و ductwork اضافه صنعتی شیک برای تصفیه ورزش-چوب نوار و آبی و سفید و کاشی کاری. پس هادسون هیل باز می شود روزانه در 7:30 صبح ارائه اسپرسو نوشیدنی و صبحانه تنقلات بسیاری از کلاه تپه ساکنان محل را پیدا کرده اند یک پناهگاه برای کار در خارج از خانه. زمانی که من وارد من شد شگفت زده برای پیدا کردن این هنوز هم به صورت چند. همانطور که با هر محل عمومی در کلرادو در حال حاضر ماسک های مورد نیاز پس از ورود; این ناحیه است محاصره اجازه می دهد تا تلویزیون شیک سرور به صندلی مهمان در امن فاصله به جای اجازه دادن به شما انتخاب خود را نقطه. هادسون تپه جدیدترین علاوه بر بازگشت به پارکینگ تبدیل به یک پاسیو فضا باعث می شود که فاصله حتی آسان تر است. من تصمیم گرفتند برای خارج از منزل, جایی که من کارگردانی را به یکی از چند باز میز پیک نیک.

Hudson Hill in the age of COVID.گسترش

هادسون تپه در سن COVID.

لی چاوز بوش

یک چیز در مورد مکان های که ارائه روزانه یک کوکتل ویژه علاوه بر این به طور معمول یک ساعت یک مبارک نوشیدنی است که شما هرگز می دانم آنچه شما در حال رفتن به دریافت کنید. این پتانسیل را دارد که به عنوان هیجان انگیز (یک cocktalian شده است در حال مرگ به سعی کنید از جدید خود را معجون) به عنوان می توان آن را ناامید کننده (هیچ کس حتی فکر روزانه ویژه تا زمانی که شما سفارش یک). خوشبختانه هادسون تپه کوچک مربع از یک ساعت یک مبارک ارائه شده واقعا که محدود: به خوبی نوشیدنی برای $5, lager و یک IPA برای $4, شراب گزینه برای 6 دلار و هر یک از آنها سه “کلاسیک کوکتل” گزینه برای $7 به آرایه ای از پشتیبان گیری باید شما را خوشحال می شود روز به روز تخصص. که گفت: هنگامی که مرد شیک ذکر mezcal ترش و آهک چیزی یا دیگر, من می دانستم که این امر می تواند حق من دودی آگاو-محبت کوچه. درست به جای تمرکز بر صنایع دستی اعدام شد در نقطه و در نتیجه طراوت و روشن نوشیدنی — یک راه مناسب برای تابستانی کوکتل جالب تر است.

تشنگی فرو نشستن من شروع به فکر کردن در مورد مواد غذایی است. در حالی که لیست کوتاه از تنقلات است نه بخشی از یک ساعت یک مبارک, ویژه آنها گران اعم از 3 $به $6, از جمله برخی از مورد علاقه من Nueske را بیکن دودی pâté. من می خواستم آن را بد اما پس از فانتزی پنیر کبابی با تخفیف بود به 8 دلار (از $11) من احساس مانند دیدن آنچه که نوار می تواند با یک بد بو پنیر مانند نارنجی-آغشته blue-veined Shropshire. هم اتاقی من وارد شد و دستور داد یک لیوان گل رز با توت فرنگی-bubblegum بینی و من انتخاب سنتی Negroni برای دور دوم; هادسون تپه در خدمت نوشیدنی پایان تلخ به عنوان یک Negroni باید باشد.

Yin and yang and an inside-out grilled cheese sandwich.گسترش

یین و یانگ و داخل کردن ساندویچ پنیر کبابی.

لی چاوز بوش

و در نهایت pièce de résistance وارد: ساندویچ پنیر کبابی با قاب تبدیل داخل به خارج به طوری که کرکی داخلی باعث می شود تماس با مطبوعات است. ذوب و crisped پارمسان ساخته شده برای ترد خوشمزه بیت در خارج در حالی که Shropshire شده بود عملا جذب به درون ترد بخشی از قاب. یک schmear خردل شد یین به برخی از مربا آلبالو را یانگ و ای کاش که من به اشتراک بگذارید. ما هر دو یک قشنگ mustardy خوش شانس میکشید که ما را بلعیدم مربوطه ما نیمه.

با توجه به این که وجود دارد این است که از لحاظ فنی فقط یک ساعت یک مبارک غذایی گزینه در منو من واقعا نیاز هادسون به آن دست کشیدن از پارک. خوشبختانه این مورد بود. با فضای باز پاسیو در حال حاضر زمان مناسب برای استفاده از این معمولا شلوغ تپه پاتوق. دفعه بعد من حتی ممکن است درمان خودم را به سطح بعدی وعده با فرو بردن که مسخره ساندویچ در برخی از Nueske را سر کتاب به پایان رسید با کامل دست شستشو ،

هادسون تپه واقع شده است و در 619 شرق 13th خیابان و باز از 7:30 صبح تا نیمه شب دوشنبه تا چهارشنبه تا ساعت 1 صبح روز شنبه از طریق شنبه تا 4 بعد از ظهر روز یکشنبه. تماس 303-832-0776 و یا بازدید از نوار وب سایت برای جزئیات بیشتر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de