تکان دهنده در روغن پچ شورون خرید نجیب برای $5 میلیارد

نیویورک (AP) — شورون را بیش از نجیب انرژی برای 5 میلیارد دلار در اولین معامله بزرگ اعلام کرد از آنجا که بیماری همه گیر کوروناویروس را تکان داد بخش انرژی است.

شورون مستقر در سان رامون کالیفرنیا شده است برای خرید دارایی از سال گذشته و با قیمت های نفت خام به پایین تر از 30% در این سال آن را شروع به پریدن کرد و روز شنبه با آن همه ارائه سهام به صورت مستقل هوستون نفت و گاز حفاری.

شرکت های انرژی مصرف شده بود در بدهی و حتی قبل از همه گیر با قیمت انرژی قوی در همه جا و نجیب این قاعده مستثنی نیست. از جمله بدهی های کل شرکت ارزش معامله 13 میلیارد دلار با شورون فرض شریف را بدهی.

بر اساس شورون قیمت بسته شدن در روز جمعه, نجیب, انرژی سهامداران را دریافت خواهد کرد 0.1191 سهام شورون برای هر نجیب انرژی به اشتراک بگذارید.

شورون شده است در شکار برای خرید عمده هدف و از دست رفته را در سال گذشته زمانی که Occidental Petroleum را $38 میلیارد معامله برای یکی از آنها Anadarko حتی اگر شورون است پنج برابر اندازه Occidental.

آن از دست رفته Occidental ارزشمند منابع در حوضه پرمین در غرب تگزاس و نیومکزیکو اما در آن زمان گفت که آن را مورد علاقه و انضباط بیش از “برنده شدن به هر قیمتی.”

قیمت نفت که سقوط به زیر صفر در بهبود و معامله بالاتر از 40 دلار در هر بشکه بیشتر از ماه جولای. اما هنوز هم کمتر از آن چه بسیاری از تولید کنندگان نیاز به شکستن حتی.

تقاضای انرژی است bounced بازگشت به اقتصاد بازگشایی در سطح جهانی اما افزایش موارد COVID-19 در آمریکا بزرگترین اقتصاد جهان است و به احتمال زیاد به همسترینگ یک صنعت در حال حاضر آمار سخت با اخراج.

چساپیک انرژی شیل حفاری پیشگام بود که یک بار یکی از بزرگترین, طبیعی, تولید کننده گاز در جهان برای ورشکستگی زمینه حفاظت در ماه گذشته.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de