انگلستان تعلیق استرداد ترتیبات با هنگ کنگ

لندن (AP) — دولت بریتانیا خواهد بود و ایجاد تغییرات در آن استرداد ترتیبات با هنگ کنگ روز دوشنبه پس از چین تحمیل سختی جدید امنیت ملی قانون است.

به عنوان تنش رشد با پکن نخست وزیر بوریس جانسون گفت که او تا به حال نگرانی در مورد قانون جدید و در مورد اتهام نقض حقوق بشر در چین در خصوص توجه به درمان اویغوری اقلیت. او وعده داده شده به “سخت” اما نه به طور کامل رها سیاست تعامل با چین است.

“یک تعادل وجود دارد در اینجا” جانسون گفت: در بازدید از یک مدرسه. “من قصد ندارم به تحت فشار قرار دادند به یک موقعیت تبدیل شدن به یک زانو حرکت تند و سریع Sinophobe در هر مسئله فردی است که به طور خودکار ضد چین است.”

جانسون گفت: او را ترک آن را به وزیر امور خارجه Dominic Raab به طرح استرداد تغییرات در بیانیه ای به مجلس عوام بعد شنبه.

Raab گفت: آن دیگر نمی تواند “کسب و کار به عنوان معمول است.” او گزارش شده است که برنامه ریزی به دنبال نمونه ای از ایالات متحده آمریکا و استرالیا و کانادا روز دوشنبه با تعلیق استرداد ترتیبات با خاک.

بررسی استرداد اقدامات می آید تنها چند روز پس از عقب نشینی بریتانیا در نظر دارد به شرکت ارتباطات چینی هواوی یک نقش در انگلستان با سرعت بالا جدید شبکه تلفن همراه در میان نگرانی های امنیتی سوخت افزایش تنش بین پکن و قدرت های غربی.

جانسون دولت در حال حاضر با انتقاد چین تصمیم به اعمال گسترده جدید امنیت ملی قانون در هنگ کنگ. بریتانیا را متهم کرد که دولت پکن از تخطی از چین و بریتانیا اعلامیه مشترک که تحت آن انگلستان بازگشت و کنترل از هنگ کنگ به چین در سال 1997 و اعلام کرد این امر باز کردن یک مسیر خاص به شهروندی تا 3 میلیون واجد شرایط ساکنان جامعه.

پکن اعتراض به حرکت می کند. چین سفیر بریتانیا لیو Xiaoming اخیرا در توصیف این پیشنهاد را به عنوان “ناخالص دخالت” در امور.

لیو بی بی سی گفته است Andrew Marr در روز یکشنبه که بریتانیا شد “رقص به لحن” از ایالات متحده و رد اتهامات نقض حقوق بشر در برابر عمدتا مسلمان اویغوری مردم است.

او را متهم کشورهای غربی از تلاش برای دامن زدن مشکل با چین است.

“مردم می گویند چین (است) در حال تبدیل شدن بسیار تهاجمی است. که کاملا اشتباه است گفت:” بی بی سی “چین تغییر نکرده است. این کشورهای غربی به رهبری ایالات متحده — آنها شروع به این به اصطلاح جنگ سرد جدید در چین است.”

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de