کالیفرنیا وزن شیب دار جریمه های جدید برای مبارزه با غیر قانونی شاهدانه فروشندگان

نگران است که بدون مجوز شاهدانه فروشندگان همچنان به تسلط کالیفرنیا گلدان بازار قانونگذاران ایالتی در حال حرکت به سمت اعمال شیب دار جریمه های جدید در کسب و کار است که ارائه فضای ساختمان تبلیغات سیستم عامل و کمک های دیگر به غیر قانونی عملیات.

کسانی که به ارائه کمک به غیر قانونی گلدان فروشندگان خواهد چهره مدنی جریمه تا 30.000 دلار در هر روز تحت قانون تصویب به اتفاق آرا توسط دولت و مجلس که در حال حاضر در حال بررسی در مجلس سنا. یک رای نهایی در این طرح انتظار می رود که مدتی پس از قانونگذاران بازگشت به ساکرامنتو در این ماه.

Assemblywoman بلانکا روبیو (D-بلدوین پارک) گفت: او معرفی این لایحه را از نگرانی است که تا آنجا که 80 درصد از شاهدانه فروخته شده در کالیفرنیا می آید از بازار غیرقانونی با وجود رای دهندگان تصویب قانونی و دارای مجوز فروش آغاز شد که در سال 2018 است.

“با وجود برخی موفقیت در طول دو سال اول قانونی شاهدانه فروش غیرقانونی در بازار شکوفا شده است” روبیو گفت. “در علاوه بر این به کاهش مالیات بر درآمد بازار زیرزمینی ارائه عمومی ایمنی و بهداشت تهدید به کالیفرنیا.”

تبلیغات

اما پیشنهاد تقسیم کرده است طرفداران ماری جوانا قانونی. ایالات شاهدانه کسب و کار Assn., که نشان دهنده مجوز شرکت خواسته روبیو به معرفی مجمع لایحه 2122 گفت: “به ارمغان می آورد بسیار مورد نیاز پشتیبانی در اجرای.”

مجوز خرده فروشان تلاش کرده اند به عنوان بسیاری از کالیفرنیا همچنان به خرید از بازار غیرقانونی فروشندگان که به اتهام قیمت های پایین تر به دلیل آنها نمی پرداخت مالیات دولت و یا رعایت پرهزینه مقررات دولت از جمله تست و امنیت مورد نیاز است.

“قاچاق حشیش در بازار باید تعطیل شود به اطمینان حاصل شود که حقوقی اپراتورها می توانید افزایش بیماران و مصرف کنندگان که ایجاد اتحادیه مشاغل در حالی که ما به کمک و محلی ایالت کالیفرنیا درآمدهای مالیاتی” به UCBA گفت: در نامه ای به قانونگذاران.

اما این اقدام مخالف است با فصل کالیفرنیا سازمان ملی اصلاح قوانین ماری جوانا, همچنین شناخته شده به عنوان صفحه کاربری که استدلال می کند این لایحه است overbroad و سنگین-دست.

تبلیغات

“به طور کلی ما می خواهیم به جای دیدن ‘هویج’ برای کمک به مردم در تامین امنیت تجاری مجوز با کاهش موانع ورود به جای ‘چوب’ بود آنها جنایی یا مدنی” گفت: الن Komp معاون مدیر کالیفرنیا, NORML.

گروه پشتیبانی موجود قانون نیاز به تبلیغات برای شاهدانه کسب و کار شامل یک دولت مجوز شماره. NORML مقامات گفت: بسیاری از غیرقانونی اپراتورهای نمایش مجوز جعلی برای فریب کسانی که آنها انجام کسب و کار با, بنابراین آن است که همیشه آسان نیست برای تعیین اینکه آیا یک شاهدانه کسب مجوز.

Komp پیشنهاد دولت می تواند کمک به مجوز کسب و کار با پرداختن به این واقعیت است که دو سوم از شهرستانها در کالیفرنیا اجازه صدور مجوز از شاهدانه کسب و کار.

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom پیشرو در حمایت از قانونی کردن طرح گزاره 64 در سال 2016 گفت: اجرای بخش مهمی از ساختمان حقوقی میباشد.

تبلیغات

اما دولت اداره شاهدانه کنترل قبلا اجرا به موانع در تلاش برای اجرای قوانین نیاز به حشیش کسب و کار را مجاز می شود.

در سال 2018 اداره با ارسال نامه ای به Weedmaps اینترنت سایت است که فراهم می کند مصرف کنندگان با اطلاعات در مورد حشیش شرکت کارگردانی آن را متوقف و دست بردارد از نمایش لیست فروشندگان بدون مجوز.

Weedmaps گفت: آن محافظت از چنین دستوری توسط 1996 ارتباطات نجابت عمل می کنند که به سیستم عامل مانند Facebook و YouTube بندر امن از بودن در قبال محتوای خود را ارسال های کاربران.

اما در ماه اوت گذشته این شرکت اعلام کرد که آن را به پایان این تمرین از لیست بدون مجوز شاهدانه کسب و کار در آن Yelp-مانند پلت فرم.

تبلیغات

هنوز مقامات دولتی می گویند ads به صورت غیر قانونی اپراتورها را می توان در جای دیگر در اینترنت و گفت: واضح تر دندان های مورد نیاز در قانون دولت را به اجرای واقعی نیش می زنند.

یک Weedmaps گفت: این شرکت در حال خنثی در روبیو لایحه اما این شرکت قانونگذاران هشدار داد که این اقدام “به طور بالقوه به تصرف غیر نابکار بازیگران متعدد در سراسر سیستم عامل های رسانه های که عمدا حمایت از قاچاق حشیش در بازار است.”

به آدرس نگرانی از روزنامه صنعت روبیو لایحه را فراهم می کند جریمه برای “کمک و معاونت در جرم” که در آن نیاز به دانش است که یک شاهدانه کسب و کار غیر قانونی است و به قصد کمک به آن است.

ناشر نمی خواهد به احتمال زیاد جریمه اگر آن را قرار داده تا یک تبلیغ از یک مجوز کسب و کار است که بعد از آن مجوز منقضی شده یا گرفته شده با توجه به تیلور Woolfork سخنگوی روبیو.

تبلیغات

اما وجود داشته اند اتهامات توسط مقامات وزارت امور خارجه که برخی از وب سایت های استفاده نادرست شماره مجوز در تبلیغات است. که می تواند به عنوان شواهد که تبلیغ می دانستم که این تبلیغات برای شرکت های بدون مجوز و به همین دلیل بود کمک و معاونت در جرم, Woolfork گفت.

“ما به دنبال خوب مردمی که صادقانه اشتباهات,” او گفت:.

اندازه گیری نیز به این اداره بیشتر قدرت اجرای هنگامی که صاحبان ساختمان ها یافت می باید آگاهانه اجاره مغازه بدون مجوز به ماری جوانا خرده فروشان.

شاهدانه فروخته شده در این فروشگاه “را برآورده نمی کند تاسیس استانداردهای evades آزمایش های دولت قرار می دهد و افراد در معرض خطر” روبیو گفت.

تبلیغات

در دسامبر تنظیم کننده دولت در خدمت حکم جستجو در 24 بدون مجوز مغازه ها در لس آنجلس, تصرف $8.8 میلیون نفر در شاهدانه محصولات و ضبط نزدیک به 10 ، 000 غیر قانونی vape قلم و $129,000 در پول نقد.

روبیو این لایحه همچنین اجازه می دهد تا جریمه در برابر صاحبخانه که اجاره فضا به مغازه ها آنها می دانند که بدون مجوز.

این قانون یکی از چند شاهدانه مربوط به صورتحساب سمت چپ در نظر گرفته شود در این سال به عنوان COVID-19 همه گیر است مجبور قانونگذاران جلسه در یک جلسه کوتاه به پاره بازگشت تعدادی از اقدامات مربوط به بحران بهداشت و درمان.

صنعت نیز امیدوار بود در این سال ممکن است دیدن موفقیت برای یک اندازه گیری توسط مجلس راب Bonta (D-Alameda) که قطع دولت مالیات غیر مستقیم مالیات بر فروش ماری جوانا از 15 درصد به 11 درصد به مدت سه سال در حالی که از بین بردن یک کشت مالیاتی برای آن دوره است.

تبلیغات

Bonta گفت که در حالی که کاهش مالیات لایحه “نمی خواهد حرکت رو به جلو در این سال من باقی می ماند متعهد به حمایت از ما قانونی اپراتورهای پایان بازار غیرقانونی و انجام کالیفرنیا وعده به رای دهندگان تحت سرپا نگه داشتن. 215 و سرپا نگه داشتن. 64 برای ارائه قانونی و امن و تنظیم فیلم و استفاده از شاهدانه پزشکی.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de