سابق وزارت دادگستری وکیل منجر خواهد شد الیاس McClain پروب

تحقیقات موجب مرگ یک زن 23 ساله, سیاه, مرد بعد از حومه دنور پلیس او را متوقف کرد در سال گذشته خواهد بود به رهبری سابق وزارت دادگستری وکیل که نظارت آن تحقیقات پلیس در فرگوسن ایالت میسوری پس از مرگ مایکل براون در سال 2014.

جاناتان اسمیت مدیر اجرایی واشنگتن وکلای کمیته حقوق مدنی و امور شهری منجر خواهد شد سه نفر پانل بررسی سیاست های پلیس در موضوع مرگ الیاس McClain نگهبان کلرادو گزارش روز سه شنبه.

سه افسر متوقف McClain به عنوان او راه می رفت پایین یک خیابان شفق در آگوست 23, 2019 پس از 911 تماس گیرنده گزارش او را به عنوان مشکوک. پلیس قرار می گیرد و او را در یک سبد و امدادگران اداره 500 میلی گرم کتامین یک آرام بخش برای آرام کردن او.

او دچار ایست قلبی شد و بعد از اعلام مرگ مغزی گرفته و حمایت از زندگی کردن. مرگ او تولید توجه دوباره پس از مرگ جورج فلوید در حالی که در بازداشت پلیس در مینیاپولیس در مه زده در سراسر جهان تظاهرات بیش نژادی و بی عدالتی و خشونت پلیس.

اسمیت رئیس ویژه قضایی بخش حقوق مدنی بخش در وزارت دادگستری از سال 2010 تا سال 2015 با توجه به اسمیت بیوگرافی در واشنگتن وکلای کمیته وب سایت. وزارت دادگستری بخش مسئول تحقیقات از نقض حقوق مدنی قانون اجرای نوجوانان عدالت و سلامت روانی و ناتوانی سازمان.

انتخاب خود را اعلام کرد دوشنبه شب به عنوان شفق قطبی شورای شهر به اتفاق آرا حمایت محدوده بررسی است. اسمیت است که انتظار می رود برای شروع کار خود را پیش از انتخاب دو نفر دیگر از اعضای پانل.

شفق قطبی را بررسی خواهد تمرکز به طور عمده در شهر سیاست در موضوع در McClain مرگ از جمله استفاده از زور و استفاده از کتامین در حالی که دادستان کل کشور کاوشگر به بررسی اینکه آیا اتهامات جنایی در حال موجه در McClain مرگ است.

در سال گذشته محلی دادستان منطقه گفت: او نمی تواند پرونده اتهامات علیه ماموران به دلیل یک آسیب شناس نمی تواند تعیین کند که آیا ماموران اقدامات باعث McClain مرگ است.

مقامات فدرال به تازگی فاش شده اند تحقیق از سال گذشته به این که آیا آنها باید راه اندازی یک حقوق مدنی رسیدگی به McClain مرگ است.

مقامات باید به سختی تعیین که برای انتخاب به خدمت در پانل به رهبری اسمیت چرا که آنها به دنبال کارشناسان که تضاد منافع گفت: عضو شورای شهر آلیسون Hiltz.

یک متخصص برجسته در کتامین رد شد توسط مسئولان شهرستان این دلیل است که فرد زندگی در دنور برای 20 سال است. آنها در حال تلاش برای پیدا کردن کارشناسان از خارج کلرادو.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de