کانتی فیرفکس افسر پلیس متهم در حمله و اتهام باتری

یک هیئت منصفه مجرم شناخته سفید کانتی فیرفکس ویرجینیا افسر پلیس متهم به آزار یک مرد سیاه و سفید که به عنوان پلیس دوربین فیلم نشان داد نه مجادله و زمانی که او مبهوت شده بود و به زور دستگیر کردند.

هیئت منصفه در بر داشت مدارک کافی برای متهم افسر تایلر تیمبرلیک در سه فقره از حمله و باتری با توجه به اسناد دادگاه به دست آمده توسط fardia electronics.

تیمبرلیک دستگیر شد در اوایل ماه ژوئن پس از حادثه در مانت ورنون محله شهرستان در تاریخ 5 ژوئن.

در بدن فرسوده دوربین تصویری که قبلا منتشر شده توسط کانتی فیرفکس پلیس ناشناس افسر در صحنه در تلاش است به همین دلیل با مرد که مظنون به جرم اما به نظر می رسد گیجی و اشتباه در محافل راه رفتن در اطراف خیابان.

به عنوان افسر در تلاش است به یاد بگیرند که آیا انسان نیاز به پزشکی توجه Timberlake پیاده به قاب ظاهر می شود که فقط وارد کرده و اعزام خود را بی حس کردن تفنگ در مرد چند بار. تیمبرلیک نیز دیده می شود در فیلم برگزاری مرد با زانو های خود را به عنوان او تلاش می کند برای قرار دادن دستبند در مرد است.

کیفرخواست مشخص سه متهم حوادث حمله و باتری: اول زمانی که Timberlake با استفاده از “تیزر دستگاه به آتش dart” به بدن مرد در حالی که او ایستاده بود و داوران یافت می شود; دوم, زمانی که Timberlake اتهام زده مرد سر خود را با “مشت و/یا ته یک تیزر دستگاه”; و سوم تعداد تیمبرلیک را گفته با استفاده از یک “تیزر دستگاه به آتش dart” به بدن مرد در حالی که او بر روی زمین بود.

دادستان تصمیم هفته گذشته به رها کردن اتهامات عنوان شده علیه Timberlake به نفع اجازه می دهد یک هیئت منصفه از همسالان خود را به تصمیم می گیرید که آیا اتهامات موجه.

“این به این معنی است که ما می توانیم در حال حاضر نگاه به آینده به یک محاکمه با حضور هیئت منصفه است که به جامعه ما یک فرصت به وزن در این مهم مورد گفت:” استیو Descano کشورهای مشترک المنافع وکیل برای کانتی فیرفکس در بیانیه ای در پاسخ به کیفرخواست.

“من اعتقاد دارم که جامعه دخالت در تصمیم گیری این ماده ضروری است و به همین دلیل ما به دنبال به دست آمده و امروز هیئت منصفه کیفرخواست,” Descano گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de