نیاز به یک تر و تمیز ؟ Newsom اجازه می دهد تا موهایشان سالن خدمات به رزومه کاری در خارج از منزل در میان coronavirus

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom گفت: سالن مو و آرایشگری می تواند در ارائه خدمات در خارج از منزل در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

اعلام فراهم می کند امداد رسانی به سالن که بسته شده در مارس تحت اقامت در خانه سفارش مجاز بودند به بازگشایی در ماه مه و پس از آن دوباره بسته شده در جولای 13, زمانی که فرماندار تعطیل داخل سالن کسب و کار در استان ها بر دولت نظارت لیست.

در جدید ارشاد صادر دوشنبه پس از پیام های متناقض از نهادهای دولتی در هفته گذشته دولت روشن است که سالن می تواند در خارج از منزل.

“این هدف ما برای ارائه برای آرایشگری و قادر به انجام کار خود را در خارج از منزل” Newsom گفت. “معلوم شد که بیشتر به چالش کشیدن از آن ممکن است به نظر می رسد.”

تبلیغات

Assemblywoman Cottie پتری-نوریس (D-لاگونا بیچ) است که برای دفاع از اقدامات اجرایی نوشت: در مورد دولت متناقض قوانین در هوای آزاد, سالن مو و آرایشگاه خدمات در نامه ای به Newsom هفته گذشته است.

پتری-نوریس گفت: California Department of Public Health جولای 13 ارشاد اجازه سالن به کار خارج از منزل. اما هیئت Barbering & لوازم آرایشی گفت: barbering و لوازم آرایشی خدمات “در مشخص شهرستانهای باید بلافاصله و ارائه هر گونه خدمات” جمله خدمات.

“به عنوان یک نتیجه, همه آرایشگاه و سالن مو نیاز به تعطیل و ارائه هر گونه خدمات فضای باز,” پتری-نوریس نوشت: در نامه ای به فرماندار.

جدید هدایت می گوید, هوای آزاد, خدمات مجاز اگر مراجعان و سبک پوشیدن ماسک و سایر الزامات ایمنی. مجاز, هوای آزاد, خدمات شامل مراقبت از پوست, لوازم آرایشی, ناخن, خدمات و ماساژ درمانی است. Electrology, خالکوبی و سوراخ کردن خدمات مجاز در داخل خانه یا خارج از منزل در این نقطه در شهرستانهای استان در نظارت بر لیست.

تبلیغات

تصمیم می آید را به عنوان کالیفرنیا هایش با 15.7 درصد افزایش در بستری شدن در بیمارستان و حدود 120,000 جدید تایید COVID-19 نفر در دو هفته گذشته. آخرین اعداد نشان می دهد کالیفرنیا 389,230 مجموع موارد و 7,720 مرگ و میر.

Newsom جمعه اعلام کرد که اکثر مدارس دولتی و خصوصی در کالیفرنیا نمی خواهد بازگشایی در شروع سال تحصیلی تحت یک ممنوعیت جدید در کلاس درس در شهرستانهای استان دچار افزايش انتقال بيماري افزایش بستری شدن در بیمارستان و یا محدود بیمارستان ظرفیت.

تحت قوانین شهرستانهای باید انجام آموزش از راه دور اگر آنها بر دولت نظارت لیست. مدارس تنها می توانید شروع کلاس های حضوری اگر آنها باقی مانده اند از لیست برای 14 روز متوالی.

Newsom گفت: 33 شهرستانهای استان از جمله Los Angeles, San Diego, نارنجی, رودخانه و سانتا کلارا شد در این فهرست به عنوان از دوشنبه. این شهرستان به بیش از 35.5 میلیون کالیفرنیا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de