O. C. دادستان مرتکب قصور در دست زدن به خبرچین در جرم قاتل مورد نظر در می یابد

Orange County دفتر دادستان منطقه گفت: دو نفر از آن جانباز سابق دادستان مرتکب قصور توسط عمدا نادیده گرفتن استفاده از یک کهنه کار دولت خبرچین برای به دست آوردن یک اعتراف از جرم قاتل اسکات Dekraai با توجه به یک بررسی داخلی به اصطلاح اورنج کانتی “snitch رسوایی” که ساخته شده بود جمعه.

57-صفحه گزارش آمده است که این دو نفر وظیفه با تعقیب Dekraai — بستری مسلح که ادعا هشت زندگی می کند در سال 2011 مهر و موم ساحل, سالن کشتار ساخته شده یک “انتخاب آگاهانه است نه به پیدا کردن مجرم و خبرچین تاریخ” از فرناندو پرز که قرار بود در کنار Dekraai زمانی که او اعتراف به تیراندازی روز پس از دستگیری او.

Dekraai را محاکمه شد کلید آشکار است که اورنج کانتی کلانتر ساخته شده بود عمل قرار دادن چاشنی خبرچینان در نزدیکی بالا مشخصات متهمان در حالی که در این شهرستان زندان در نهایت اجازه می دهد آنها را به سوال زندانیان در مورد جنایاتی که آنها در انتظار محاکمه بدون حضور وکیل نقض حقوق قانونی خود.

رسوایی منجر به retrials و کاهش احکام در چند اورنج کانتی قتل در سال های اخیر اما سرزنش سوء تا به حال تا حد زیادی متمرکز شده است در بخش کلانتر سابق Dist. Atty. تونی Rackauckas.

تبلیغات

به گزارش روز دوشنبه منتشر متمرکز تا حد زیادی در اقدامات سابق Asst. Dist. Atty. دن واگنر و ارشد معاون Dist. Atty. اسکات سیمونز که نظارت Dekraai را تعقیب. هر دو مردان استعفا داد و در اواخر سال گذشته. در این گزارش ذکر نشده و آنها را با نام, با استناد به محرمانه بودن قوانین و اما شرح داده شده هر دو عنوان شغلی در رابطه با این مورد.

“این آشکار اعمال عمدی سهل انگاری داشته اند عواقب ویرانگر به قربانی خانواده اورنج کانتی سیستم عدالت کیفری و سازمان های اجرای قانون” در این گزارش بخوانید.

این گزارش نتیجه گیری اصلی این بود که این دو دادستان نادیده گرفته حجیم شواهدی وجود دارد که پرز شد دیرین jailhouse snitch برای سازمان های اجرای قانون مختلف یک واقعیت است که نبود فاش به Dekraai دفاع وکیل تا سال پس از دستگیری او.

کمتر از یک هفته پس از Dekraai زندانی بوده یک کلانتر معاون گفته دفتر دادستان منطقه محقق اختصاص داده شده به این صورت است که پرز به حال “خوب ارائه شده اینتل در گذشته” و می خواستم به ارائه اطلاعات در ارتباط با مهر و موم ساحل قتل عام. کمتر از دو ماه پیش از آن دادستان نیز با توجه به ارائه اطلاعات مربوط به فدرال حذف مکزیکی اعضای مافیا که شامل جزئیات در مورد پرز وضعیت به عنوان یک خبرچین با توجه به گزارش.

تبلیغات

دفتر دادستان منطقه نیز نگهداری یک “خبرچین شاخص” اشاره کرد که پرز بود که با همکاری اجرای قانون به عنوان دور برگشت به عنوان سال 1999 و در عین حال نه از سرب دادستان بررسی شاخص پس از او شد بخشی از Dekraai گزارش یافت می شود.

“در طول شش ماه اول Dekraai مورد … تعقیب تیم بارها و بارها نادیده گرفته روشن و شواهد قانع کننده که پرز کهنه کار فدرال محرمانه خبرچین” در این گزارش بخوانید.

تلاش برای تماس با سیمونز و واگنر برای نظر شد موفق.

در حالی که این گزارش پیشنهاد “شدید انضباطی” اقدام علیه دادستان تصمیم خود را برای استعفا اواخر سال گذشته تا حد زیادی عایق آنها را از عواقب ادامه یک الگوی به سختی هر کسی رو مجازات در یکی از شهرستان بزرگترین اجرای قانون رسوایی.

تبلیغات

در اوایل این سال یک بار تحقیقات نشان داد کالیفرنیا دادستانی کل بررسی نمایندگان در مرکز snitch رسوایی بود محزون می خوانی ندارد. در نزدیک به چهار سال نقد و بررسی, تنها چهار نفر از اعضای کلانتر مورد مصاحبه قرار گرفتند. نمایندگان بودند که هدف از این تحقیقات بودند و در میان آنها نیست و هیچ تلاش کردند تا حکم یا وادار شهادت در طول دو سال اول از پروب هنگامی که آن اجرا را … کامالا هریس, بررسی یافت.

نمایندگان هرگز در مواجهه اتهامات جنایی و هر سه باید پس از استعفا داد. وزارت دادگستری ایالات متحده است که هنوز هم در حال انجام یک بررسی از دفتر دادستان منطقه اما هیچ جدول زمانی برای زمانی که ممکن است نتیجه گیری با توجه به یک سخنگوی دفتر دادستان منطقه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de