دنور دادستان منطقه بث McCann 20 ژوئیه اعلام کرد که هیچ اتهامات جنایی خواهد بود در برابر دو پلیس در حمله جیمی فرناندز نمی افتد تحت کلرادو پلیس جدید اصلاح قانون پس از این حادثه اتفاق افتاده است قبل از این قانون امضای ماه گذشته — و این که خوش شانس برای سازمان های درگیر از دست زدن به مورد خواهد در غیر این صورت نقض هر دو نامه و روح قانون جدید است.

چگونه است ؟ McCann تصمیم گیری در مورد تیراندازی رخ داد که در تاریخ 15 اوت سال 2019 در زمان نزدیک به یک سال به پایان خواهد رسید — و تاخیر مدت طولانی است که یک تاکتیک استفاده می شود برای تضعیف پتانسیل جامعه خشم بیش از چنین رویدادی است. به جای انتشار unedited بدن-فیلم دوربین از آنچه اتفاق افتاده دنور اداره پلیس صادر کرده است یک بسته از کلیپ های به شدت ویرایش شده و به شکل منعکس DPD نقطه نظر (نگاه کنید آن را در زیر). و روایت در McCann نامه به دنور رئیس پلیس پل Pazen نشان می دهد که سریع تشدید نیروی بر اساس فوق العاده شل و ول شواهد ممکن است منجر به طور مستقیم به فرناندز مرگ است.

وقتی پرسیده شد که حدود یازده ماه به علاوه بین فرناندز مرگ و تصمیم نامه کارولین تایلر سخنگوی McCann, توضیح می دهد که از طریق ایمیل: “این می تواند در حالی که برای کارآگاهان برای انجام مصاحبه بازیابی اسناد و مدارک لازم و فیلم ها و گزارشات کامل. سپس آن را به ما طول می کشد برخی از زمان برای بررسی تمام مواد از جمله کالبد شکافی و سم شناسی گزارش — مشورت با کارآگاهان و تعیین اگر اتهامات جنایی را می توان به ارمغان آورد. دا اول ملاقات با خانواده به بحث در مورد نتیجه گیری قبل از برقراری ارتباط او یافته های بیشتر گسترده.”

این اقدامات همیشه نتیجه در چنین دیرکردی. توجه داشته باشید که McCann صادر شده و او تصمیم نامه در مورد مه 1 تیراندازی پلیس ویلیام DeBose یک با مشخصات بالا, قتل, قربانی که به قتل وادار متعدد تظاهرات عمومی در ژوئن 18, فقط شش هفته بعد.

A booking photo of the late Jamie Fernandez.

یک عکس رزرو از اواخر جیمی فرناندز.

دنور اداره پلیس از طریق یوتیوب

اما بلند نشدم بین قتل و تعیین که پلیس در توجیه خود ماشه کشیدن قطعا امری عادی است. بیشتر از شش دنور-منطقه تیراندازی پلیس داده شد که به برکت دادستان در ماه ژوئن و اوایل جولای مورخ چهار ماه یا بیشتر — طولانی دهانه, اما هیچ چیز در مقایسه با یکی مربوط فرناندز.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

سنا لایحه 20-217 پلیس اصلاحات اندازه گیری می کند که اگر وکلای منطقه تصمیم به پرونده اتهامات علیه ماموران پلیس در تیراندازی آنها باید علنا خود را به اشتراک بگذارید منطق. هیچ بازه زمانی برای انجام این کار به نظر می رسد در متن نهایی اما نشاط است ضمنی در یک پاساژ اعطای 45 روز تاخیر تنها در صورتی افشای عمومی “قابل ملاحظه ای خواهد تداخل با به خطر اندازد و یا در حال انجام تحقیقات جنایی.”

همانطور که برای بدن فیلم دوربین این قانون تاکید می کند که “آژانس های اجرای قانون محلی یا ایالتی کلرادو گشت باید آزادی تمام unedited صوتی و تصویری ضبط شده از این حادثه از جمله کسانی که از بدن فرسوده دوربین داش دوربین های دیجیتال, و یا در غیر این صورت جمع آوری شده از طریق تحقیقات در بیست و یک روز پس از آژانس های اجرای قانون محلی یا ایالتی کلرادو گشت با دریافت این شکایت از سوء رفتار.” توسط این استاندارد DPD را انتشار فرناندز فیلم دیده می شود در اینجا با بیش از ده ماه و بسته بندی نهایی دور از ویرایش نشد.

در اینجا بخش ارائه:

این تصمیم نامه در عین حال اشاره می کند که در ماه اوت گذشته 15 افسر اسماعیل لوپز و بدنی براندون ریس رانندگی جداگانه در ماشین پلیس به رهبری به یک 7-یازده فروشگاه در 1490 پری خیابان پس از تکمیل وظایف خود را برای روز. به محض ورود خود را در فروشگاه لوپز متوجه یک جیپ پاتریوت که پلاک زده وتر با او معتقد خودرو داده شده بود یک ATL (تلاش برای قرار دادن) تعیین و پس از آن گفته بازداشته باند واحد یک زن و شوهر از روز قبل.

که آیا این ثابت شده بود به صورت ناشناخته است; این تصمیم نامه را تائید نمی کند که جیپ بود و در واقع در حال پی توسط پلیس. اما لوپز کشیده در پشت آن به هر حال. یک زن فرناندز در داخل بود در حالی که یک مرد جاستین Lucero شد قرار دادن هوایی در یکی از لاستیک.

Lucero بود “اقدام عصبی” با توجه به لوپز که تصمیم به جستجو برای سلاح — و در حالی که او هیچ اسلحه گرم او قرار دادن یک سرنگ. که به اندازه کافی از او برای قرار دادن Lucero به دستبند.

که در آن نقطه فرناندز خارج شد این خودرو با وجود لوپز سفارشات به ماندن قرار داده و هنگامی که او تصمیم به فرار از صحنه او گفته ریس که فقط می خواهم وارد به تعقیب “بر اساس این واقعیت است که او در حال فرار بود و نه اطاعت افسر لوپز دستور به صبر در ماشین.”

در آن زمان DA حساب ادامه “بدون هیچ گونه هشدار جیمی فرناندز رسیده به کیف پول خود را و تولید یک سیاه Ruger .380 نیمه اتوماتیک تفنگ دستی. او آن را مسطح در افسران و آقای Lucero و او اخراج یک زمان.”

ریس اول به ساقه به عنوان فرناندز زد به نزدیکی کوچه آن همچنان ادامه دارد و لوپز پیوست در تفنگ بازی مدت کوتاهی پس از آن تخلیه سلاح های مجله در این فرآیند است. او پس از آن “در زمان پوشش به بازنگری و بازگشت آتش تا زمانی که آن را به نظر می رسد که خانم فرناندز بود دیگر هیچ تهدیدی برای خود شخص افسر آقای Lucero و یا جامعه.”

شواهدی وجود دارد که فرناندز اخراج عکس در افسران به نظر می رسد به وفور در سراسر دا را روایت. وجود دارد بسیار کمتر نظر داده شده برای, آیا اولیه متوقف شد و در واقع لازم است به خصوص با توجه به خونی که شد ریخته شده است. مناسب به اندازه کافی فرناندز شانزده زخم در املای نقاط گلوله.

با قانون جدید در محل گزارش مثل این یکی ممکن است تبدیل به یک چیزی از گذشته. اگر آنها نمی, قانونگذاران ممکن است پیدا کردن خود بدانم چرا آنها زندگی می کنند در حالی که بسیاری از متهمان در حال مرگ هستند.

دا McCann را نگه دارید یک جامعه آنلاین جلسه به بحث در مورد فرناندز عکسبرداری از 5:30 بعد از ظهر تا 6:30 p. m. امشب در مایکروسافت تیم های پلت فرم. کلیک برای عضویت در این نشست و همچنین به خواندن جیمی فرناندز تصمیم نامه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de