زن متهم به اتهام رمنج به دنور می گوید

نزدیک به دو ماه پس از یک راننده رخ داد یک معترض در برادوی در نزدیکی مرکز اجتماعات پارک دنور دفتر دادستان منطقه است متهم 37 ساله جنیفر واتسون با سوم حمله درجه به صورت آگاهانه و یا بی پروا باعث آسیب بدنی به یک معترض و همچنین رانندگی بی پروا.

حادثه رخ داده در اطراف 7 p. m. در شب 28 مه اولین روز از جورج فلوید تظاهرات در دنور به عنوان یک SUV تبدیل شده بر روی برادوی از Colfax. یک مرد شناخته شده به عنوان حداکثر Bailey توسط 9News پرید روی کاپوت ماشین; زمانی که ماشین شروع به شتاب بیلی شروع به پریدن کرد به کنار اما این ماشین پس از آن نوسان نسبت به او و او را زده. بیلی راه دور با ضربه و کبودی اما هیچ صدمات بزرگ.

این حادثه دستگیر شده و ارسال شده به توییتر که در آن تصویری به سرعت ویروسی رفت. “این روده غم انگیز فیلم ترسناک یادآور جیمز الکس زمینه, مردی که به قتل هدر Heyer در شارلوتزویل در سال 2017,” سناتور ایالت جولی گونزالس در توییتر نوشت.

اما رایان برککلی دادستان سابق با دنور دا بث مک کین را که در حال حاضر نشان دهنده واتسون رنگ یک عکس بسیار متفاوت از آنچه اتفاق افتاده است. “چه ویروسی تصویری و رسانه های اجتماعی ارسال در مورد این حادثه نشان نمی دهد که آنچه که در داخل جنیفر واتسون خودرو در آن لحظه بین انسان بر روی کاپوت ماشین یک فرد حلق آویز کردن در کنار او در ماشین شکست شیشه جلو مردم همچنان به تعقیب بعد از او. من مطمئن هستم که هر کسی که شناخته ام آنچه به انجام و یا انجام هر کاری متفاوت است که در وضعیت” برککلی می گوید Westwordو گفت که هر گونه نظرات اضافی را از یک بیانیه او نوشته شده آنلاین.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

در بیانیه ای که برککلی می گوید که “آن بود و نه گزارش شده در رسانه های اجتماعی است که [واتسون] اولین کسی بود که به 911 تماس بگیرید پس از حادثه یا که این تحقیقات توسط دنور اداره پلیس آغاز شده و پس از او دوباره آغاز تماس با پلیس روز بعد دوباره شناسایی خود به عنوان راننده و قبل از هر گونه گزارش ها را در برابر او.”

نتیجه گیری برککلی: “این تصمیم را به اتهام جنیفر واتسون مایه تاسف است اما ما با اعتماد به نفس باقی می ماند که او خواهد بود به طور کامل تبرئه. تصمیم گیری به شارژ و یا شارژ نمی باید بر اساس حقایق و آنچه که حق است و فقط. شارژ مشتری من به خصوص پس از یک دوره طولانی از تردید و فشار در منطقه وکیل به اتهام است که به سادگی پاسخ به مسائل دنور جامعه است مبارزه با حق در حال حاضر.”

اگر چه احضار واتسون یادداشت 19 اوت به عنوان اولین دادگاه تاریخ یک جستجو از Denver County دفتر ثبت دعاوی حقوقی دادگاه نشان می دهد هیچ برنامه ریزی تاریخ ،

یکی دیگر از ماشین-رمنج از حادثه صورت گرفت در شب مه 30 طول بیشتر جورج فلوید تظاهرات. راننده گفته های درگیر در آن حادثه که منجر به آسیب های متعدد افسران پلیس و یک غیر نظامی شد بی درنگ بازداشت شده اند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de