کالاباساس شهردار را از تماس YouTuber جیک پل برای مهمانی خانه, مجموعه, محدودیت های جدید

پس از بحث YouTuber جیک پل انداخت زیادی خانه در کالاباساس در میان همه گیر شهردار Alicia Weintraub انتقاد از افراد مشهور و گفت: مقامات آغاز خواهد شد خوب مردم $100 برای پوشیدن ماسک و تعطیل اجتماعات بزرگ.

فیلم گرفته شده از 23 ساله در جولای 11, جمع آوری نشان می دهد ده ها تن از افراد جوان اختلاط بدون ماسک و یا اجتماعی فاصله. در این کلیپ بی خیال partygoers رول تاس و نوشیدنی نوسان از مطرح بیل مکانیکی جرثقیل و کشش ماشین به بسته بندی لابی پل کالاباساس عمارت.

“این کاملا غیر قابل قبول به تعامل با مردم می خواهم که در طول این زمان. مردم نیاز به پوشیدن ماسک و مردم نیاز به نگه داشتن خود را از راه دور. شما نمی توانید با داشتن احزاب با بیش از 100 نفر” Weintraub گفت.

تبلیغات

به عنوان تاثیرگذاران در پل, خانه, لس آنجلس مقامات گزارش 2,916 جدید کروناویروس موارد و 57 بیشتر COVID-19-مرگ و میر ناشی از آن روز.

“ما شماره ما رو به افزایش” Weintraub, گفت:, و اضافه کرد که این شهر دیده است و 174 مورد از رمان coronavirus. هر یک از این شهر 11 COVID مربوط به مرگ و میر و 52 از آن موارد می آیند از امکانات, پرستاری, او گفت:, اما تعداد کسانی که نمی توان پل را امن است.

“جوان و افراد جوان در جامعه ما در حال آزمایش مثبت” Weintraub گفت. “حتی اگر یک فرد جوان ممکن است واقعا بیمار آنها را بالقوه به گسترش آن به شخص دیگری که می تواند واقعا بیمار است.”

پولس نه تنها کالاباساس ساکن پرتاب احزاب است. Weintraub گفت: اخیر دوش نوزاد به ارمغان آورد و در بیش از 200 مهمان. پذیرایی عروسی کردم یک جمعیت بزرگ بیش از حد او اضافه شده است.

تبلیغات

“مردم نه تصدیق کرد که ما در حال زندگی در زمان COVID-19” او گفت:.

دریافت-togethers در حال گسترش coronavirus و کل جامعه زندگی می کند با عواقب Weintraub گفت.

“بنابراین بسیاری از کسب و کار ما هنوز تعطیل و یا در حال باز با محدودیت. هیچ کودکی در این دولت شروع مدرسه در فرد است. این عواقب برای احزاب مانند این: ثابت گسترش ویروس” او گفت:.

این شهرستان خواهد شد در حال حاضر کار با لس آنجلس کلانتر را تعطیل هر گردهمایی که نقض این شهر و شهرستان را سلامت سفارشات Weintraub نوشت: در روز شنبه رسانه های آزاد است. مقامات همچنین موضوع جریمه از 100 دلار به مردم نقض ماسک قوانین.

تبلیغات

شهردار گفت که او بخواهد او را مجبور به قرار دادن سیاست های جدید در محل: “این فقط نشان می دهد که برخی از مردم نیست تا این جدی است.”

Weintraub همچنین گفت که او نگران است که افراد جوان زیر پل که به 20.1 میلیون مشترک در یوتیوب و انباشته شده است نزدیک به 7 میلیارد نمایش بر روی پلت فرم را به دنبال خود منجر شود و بی اعتنایی دستورالعمل های بهداشتی. او اشاره کرد بسیاری دیگر از اینترنت اثرگذارندهها مشترک ویدئوها از حزب.

“من امیدوار هستم که او را به نوبه خود در اطراف آن موضوع عذرخواهی و شروع به ترویج پوشیدن ماسک” Weintraub گفت.

پل انجام نشده هر چیزی از مرتب کردن بر اساس است. در جدیدترین ویدئو اچ ذکر است که YouTuber است درگیر در رسوایی.

تبلیغات

“من شده اند در یک رسوایی است. من شده است در یک اتهام دروغین” پل گفت: به عنوان یک تیتر از یک “خودی” قطعه مورد حزب به نظر می رسد. در توییتر افراد مشهور دوباره به اشتراک گذاشته یک پست از YouTuber Tyler Oakley نشان داد که تصویری از این حزب است.

یک نماینده برای پل نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر سه شنبه, اما Weintraub گفت: یکی به تازگی رسیده به او.

“آنها عذرخواهی کرد. آنها می خواهند او را به انجام بهتر. فقط زمان خواهد شد بگویید,” او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net