‘من آن را باور ندارد’: هانتینگتون بیچ نمادی از ماسک مقاومت به شک فراوان

به عنوان براد Colburn whisked خود را فلزیاب بیش از قهوهای مایل به زرد شن و ماسه از هانتینگتون بیچ, رد اورنج کانتی خونتان coronavirus عفونت نرخ ظاهر.

“من آن را باور ندارد. من اعتقاد ندارم این نرخ در حال افزایش” Colburn گفت. “آنها متورم است. این یکی دیگر از راه بستن همه چیز را … از دموکرات ها در تلاش برای به دست آوردن آنچه آنها می خواهند.”

58 سال هانتینگتون بیچ مقیم گفت: او هنوز به پوشیدن ماسک در خارج از خرید. ایستاده با یک مسیر به عنوان دوچرخه سواران و در خط اسکیت بازان بزرگنمایی توسط او ارائه شده خود را جایگزین سیاست محدود coronavirus سلامت سفارشات.

“اگر شما نمی خواهید برای رفتن به خارج رفتن نیست خارج” Colburn گفت.

تبلیغات

بیش از هر جای دیگر در کالیفرنیا هانتینگتون بیچ آمده است به نماد مقاومت برای بسیاری از coronavirus قوانین ایمنی مقامات دولت تحمیل کرده اند در ماه های اخیر. آن را نه به عنوان اینکه هیچ کس در این شهر با پوشیدن ماسک و اجتماعی فاصله.

اما بسیاری از کسانی که در مخالفت با اجباری ماسک قوانین و اقدامات دیگر مانند بسته شدن سواحل شده اند و صریح در اینجا و با استفاده از مکه توریستی به عنوان یک پلت فرم برای نمایش خود را. در ماه مه عصبانی تظاهرکنندگان همگرا یک بلوک دور در حال حاضر عمدتا آرام هانتینگتون بیچ اسکله در اعتراض به دولت-دستور shutdown از کسب و کارهای محلی.

از آن پس بسیاری از رومینگ از طریق این شهر مرکز شهر منطقه هستند و با افتخار نه با پوشیدن ماسک. و این موضع حتی الهام گرفته از یک طنز تصویری که رفت و ویروسی در رسانه های اجتماعی در هفته های اخیر.

فرد Smoller, یک استاد علوم سیاسی در نزدیکی دانشگاه چپمن توصیف هانتینگتون بیچ به عنوان یک محافظه کار و دژ محکم و گفت که این نگرش در مورد کوروناویروس وجود دارد منعکس بزرگتر سیاسی تقسیم.

تبلیغات

“ایدئولوژی خود لنز است که از طریق آنها در حال مشاهده پیش coronavirus” Smoller گفت. “من می خواهم تصور کنید بسیاری از افراد وجود دارد آن را به عنوان یک جعل است که رئیس جمهور است و آنها را تشویق به انجام به منظور بالا شانس خود را از انتخاب مجدد. من مطمئن هستم که وجود دارد بسیار کمی از animus به سمت فرماندار…. آنها در حال مشاهده [دولت محدودیت] به عنوان شواهد بیشتر از دولت و از یک نفوذی دولت است.”

هانتینگتون بیچ شهردار Lyn Semeta گفت: این شهرستان ادامه می دهد و آموزشی تلاش برای نگه داشتن ساکنان امن است. ماسک او گفت: در یک ایمیل بیانیه به زمان هستند “حیاتی در سالم نگه داشتن مردم و کمک به کسب و کار با خیال راحت در ظرفیت محدود آنها قادر به.”

وقتی پرسیده شد که در مورد مخالفان به COVID-19 محدودیت در هانتینگتون بیچ, Semeta گفت که او آگاه بود مردم در سراسر کشور هستند “ناراحت کننده با استفاده از پوشش صورت.”

“من قطعا می توانید درک کنند که احساسات. اما در حالی که هنوز هم وجود دارد مقدار ما در حال یادگیری در مورد این ویروس کارشناسان بهداشت آمده اند به شدت توصیه پوشش صورت به عنوان یک اقدام موثر است که کمک می کند تا جلوگیری از گسترش COVID-19,” Semeta گفت: ترغیب ساکنان به آنها را می پوشند.

تبلیغات

تعداد اورنج کانتی coronavirus موارد یافت در هفته های اخیر با بیش از 31,000 موارد تایید شده و بیش از 500 مرگ و میر. تعدادی از بستری شدن در بیمارستان سه برابر شده است در دو ماه گذشته و به طور کلی عفونت های رشد کرده به طوری که این شهرستان در حال حاضر دوم در دولت به لس آنجلس.

وجود دارد که پذیرش گسترده است که ماسک نقش کلیدی در کاهش گسترش coronavirus و استفاده گسترده خود را در کشورهای دیگر است که با اعتبار کاهش عفونت به طور چشمگیری.

اما شک و تردید های فراوانی بیش از جدیت شیوع.

Hundreds gather this month for the weekly Saturate OC worship event in Huntington Beach.

صدها نفر جمع آوری این ماه به صورت هفتگی اشباع OC عبادت رویداد در هانتینگتون بیچ.

(Raul Roa / روزانه خلبان)

تبلیغات

نارنجی شهرستان هیئت آموزش و پرورش رای دادند و در هفته گذشته به تصویب توصیه هایی برای بازگشایی مدارس که شامل استفاده اجباری از ماسک و یا اجتماعی افزایش فاصله در کلاس های درس. هیئت مدیره آیا ترک بازگشایی قصد دارد تا فردی در مدارس.

اما این نگرانی تبدیل به مسئله روز جمعه زمانی که رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom صدور یک فرمان است که نمی خواهد اجازه می دهد اکثر کالیفرنیا مدارس برای بازگشایی زمانی که سال تحصیلی آغاز می شود, تغییر در عوض به سمت تمام وقت از راه دور و آموزش مجازی در پاسخ به تابستان افزایش coronavirus موارد است.

در یک ویدئو ویروسی است که تولید بیش از 1.5 میلیون بازدید از هفته گذشته در سن کلمنت را Chad Kroeger 25 و JT Parr, 27 ارائه شده هانتینگتون بیچ ساکنان چهره پوشانده اند.

“هیچ کس در اینجا یک اما ما به خود ما عرضه به رفع مشکل” Kroeger گفت: در ابتدای این ویدئو که نشان داد بیشتر کینه توز واکنش به ارائه. این دو به سرعت آموخته کمبود پوشش صورت نمی بنیادی از نیاز.

تبلیغات

“ما دریافتیم که آن را واقعا یک کمبود افراد فقط نیمه فکر می کنم آنها می خورد,” Kroeger گفت: بار. پار گفت: هانتینگتون بیچ به نظر می رسید “نسبتا امن” در طول سفر خود را در اوایل ماه ژوئیه هنگامی که این دو به تصویب تمام 20 بسته از ماسک آنها به ارمغان آورد. ماسک ارتقاء خشم برخی از ساکنان ،

“برخی از تردید تلاش برای مبارزه با آمریکا بود که ترسناک” Parr گفت.

تخلیه یک پرتقال تخته موج سواری به سوی هانتینگتون بیچ معروف امواج آخرین پنج شنبه بعد از ظهر یک مرد جوان چهره تحت پوشش در خشک کردن کرم های ضد آفتاب ارائه شده خود ارزیابی از ماسک است.

“ضربت سخت زدن. هرگز آن را می پوشند گفت:” مرد که کاهش یافته است را به نام خود را به عنوان او رو به اقیانوس است.

تبلیغات

“آن را تحت تاثیر قرار نشده من در همه علاوه بر این که من نمی توانم به یک نوار و یک نوشیدنی و واقعا آن را با ضربه پسران” مرد گفت. او به نام محدودیت “خیلی لنگ” اما اذعان کرد کوشندگی از “خارج” کوروناویروس.

پس از نقطه ساحل مسیر دوچرخهسواری که تا به حال کاهش یافته است یک کیف پول سوفیا Darr مشترک افکار خود را در این بیماری همه گیر.

“من نمی ترسم از آن است. من فکر می کنم آن را overplayed. من فکر می کنم رسانه ها ساخته شده آن چیزی است که آن را نباید” Darr, 15, گفت:. او می پوشد یک ماسک تحت پوشش در صورتی هلو زمانی که او ارائه غذا به گرسنه اما گفت که او احساس نمی مانند او به طور معمول نیاز به پوشیدن یک.

“من آن را می پوشند به احترام سایر مردم در اطراف من. من واقعا نمی مراقبت از” Darr گفت. قبل از Newsom منظور صادر شد, او گفت که او نمی پوشیدن چهره و پوشش در هنگام بازگشت به هانتینگتون بیچ دبیرستان برای سال سوم. او با پشتیبانی از برخی از سست محدودیت مثل این است که قادر به غذا خوردن در خارج, او گفت:.

تبلیغات

در اسکله آلفردو گام برای صید “هر چه نیش” که در این روز بود ماهی خال مخالی و ساردین. یک خانه پرستار سلامت او گفت: او به دنبال حرفه ای پروتکل اما می خواهد برای دیدن کمتر دولت موظف به سیاستگذاری سلامت و بیشتر پاسخگويی فردی.

“اگر من آن من آن را” گام 52 گفت: از ویروس. “من انجام بهترین من می توانم: شستن دست های خود را نمی لمس صورت خود را در یک ماسک در یک اتاق سربسته و دور ماندن از مردم است.”

او گفت که او شاهد یک کاهش شدید در چند ماه گذشته که او مربوط به خاموش شدن او غیر ضروری است.

“مردم از آن خسته. مردم باید با توجه به مسئولیت برای اقدامات خود گفت:” گام فولرتون ساکن ، “Newsom نیاز به متوقف کردن یک پادشاه.” دولت باید تمرکز بر به اشتراک گذاری اطلاعات است.

تبلیغات

“چگونه می تواند شما را در مبارزه با چیزی است که شما هیچ کنترل بیش از است,” او گفت:.

النور Dunai ماسک ثابت بود به مچ دست خود را به عنوان او گذشت خیابان اصلی در حال حاضر عمومی-تنها رستوران در راه خانه خود را از اداره پست. او گفت که او می پوشد صورت پوشش در فضاهای محصور و نه در خارج که در آن وجود دارد یک نسیم ساحل.

“من فکر می کنم این نوع off-the-کاف” Dunai, 57 گفت: از دولت COVID محدودیت. او فکر می کند ورزشگاه باید باز قبل از سالن که او احساس امن تر در. هر دو ورزشگاه و سالن را تعطیل دوباره.

“به نظر می رسد مانند کوچکترین کسری از جمعیت در حال راه خود را گرفتن نیست, اکثر,” او گفت:. نظرسنجی نشان می دهد اندکی اکثریت کالیفرنیا بر این باورند که دولت بازگشایی سرعت بیش از حد و بیش از سه چهارم از جمعیت نگران هستند آنها یا اعضای خانواده خود را خواهد قرارداد COVID-19. او گفت که او نگرانی بیش از حد, اما فکر می کند دقیق دستورات بهداشتی دیگر را حس.

تبلیغات

“اگر ما همچنان به پنهان کردن و کاملا جدا هستیم کشیدن آن را” Dunai گفت. “مردم نیاز به مسئولیت برای اقدامات خود را دارند.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de