L. A. ممکن است تبدیل به بزرگترین شهر آمریکا با اقامت دوم-صفحه اصلی سفارش

لس آنجلس یکی از اولین شهرهای بزرگ در این کشور برای تحمیل یک مادر اقامت در خانه ترتیب زمانی که COVID-19 همه گیر رسید.

در حال حاضر L. A. ممکن است به زودی باید تمایز مشکوک بودن بزرگترین شهر آمریکا برای دریافت اقامت دوم در خانه, منظور, در میان موجی از coronavirus موارد و بستری شدن در بیمارستان است که تا کنون نشان می دهد چند نشانه هایی از کند.

برای دو هفته شهردار اریک Garcetti هشدار داده است که این شهر نزدیک به بازگشت به برخی از نوع از اقامت در خانه سفارش با توجه به افزایش جدید — که روشن شد در ماه ژوئن پس از کسب و کار شروع به سرعت در حال بازگشایی در مه — اما برگزار کردن.

روز یکشنبه گفت: تصمیم گیری خواهد شد و احتمالا در هفته آینده یا دو به عنوان مقامات تعیین اینکه آیا محدودیت های اعمال شده در اواخر ماه ژوئن و ژوئیه — مانند بسته شدن میله های داخل سالن ناهار خوری رستوران و مراکز خرید — کاهش سریع جامعه گسترش COVID-19.

تبلیغات

لس آنجلس تا به حال مدت طولانی است که یکی از سخت ترین ضربه بخش هایی از کالیفرنیا ضبط نامتناسب سهم از کل موارد مرگ و میر.

اما موج جدید نیز آمار شهرستانهای اطراف مانند پرتقال سان برناردینو و ریورساید. همه از کالیفرنیا شاهد افزایش موارد اگر چه برخی به شدت مناطق شده اند آمار نسبتا کمتر سخت تا کنون مانند منطقه خلیج که تاکنون کمتر از نیمی از موارد جدید بیش از دو هفته گذشته از L. A. شهرستان بر اساس سرانه.

برخی از کارشناسان بهداشت و درمان گفت: این وضعیت باعث می شود یکی دیگر از اقامت در خانه سفارش برای لس آنجلس یک امکان واقعی اگر شرایط را بهبود نمی بخشد ،

تبلیغات

“من آرزو می کنم ما نیست در این وضعیت من واقعا” دکتر گفت: کیرستن Bibbins-Domingo, صندلی UC San Francisco گروه اپيدميولوژی و آمار زيستی. “و دوباره, من می خواهم به استرس این است که نه تنبیهی. ما در یک وضعیت که در آن ما به خوبی در شروع این بیماری همه گیر. و من معتقدم که ما می تواند به عقب وجود دارد … اما این بدان معنی برای یک دوره از زمان, ما را به انجام آنچه در آن طول می کشد برای اطمینان حاصل کنید که ویروس هیچ جایی برای رفتن.”

چند اگر هر گونه شهرهای بزرگ در ایالات متحده آمریکا به reimposed دوم ماندن در خانه پس از بازگشایی. اما لستر انگلستان — که آن شناخته شده است صنعت پوشاک — مجبور شد به انجام این کار پس از شیوع شدید میان به شدت nonwhite مناطق این شهرستان با توجه به در مجله پزشکی لانست.

حتی کمتر سخت نسخه از بهار stay-در-خانه سفارش خواهد بود یک ضربه ویرانگر به لس آنجلس که در آن coronavirus ضرب و شتم اقتصاد و شهرستان نرخ بیکاری ماند حدود 19.5% در ماه ژوئن. بسیاری از تشویق زمانی که دولت و مقامات محلی آغاز شد بازگشایی اقتصاد در ماه های مه و ژوئن امیدوار است که اجتماعی فاصله و ماسک و محیط کار اصول ایمنی را COVID-19 در چک.

اما آن را کار نکرده که راه.

تبلیغات

برخی از مردم رفت و برگشت به عادات قدیمی مانند شرکت کننده در تابستان, رویدادهای اجتماعی, و آن را تبدیل شدن به طور فزاینده ای روشن برخی از کارفرمایان هستند و نه اجرای قوانین ایمنی. لاتین کارگران در حال گرفتن بیمار در نامتناسب سطوح و مقامات بر این باورند که این در حال تبدیل شدن به آلوده در محل کار و در آوردن ویروس در صفحه اصلی.

استوارت Waldman, رئيس جمهور از دره صنعت و تجارت Assn., تماشا با ترس به عنوان مردم نادیده گرفته و سلامت راهنمایی.

“این شهرستان بازگشایی شد اما رفتار مردم را واگردانی به آنچه که آنها انجام می دهند قبل از” Waldman گفت. “مردم شروع به پریدن کرد پشت در مانند ویروس از بین رفته بود.”

تبلیغات

یکی دیگر از خاموش شدن می تواند در ترک کسب و کار در حال حاضر در وضعیتی وخیم از ماه از ضرر و زیان در نقطه شکستن.

“این بسیار مهم است برای کسب و کار قادر به برنامه ریزی و اگر ما را باز و بسته شدن است که در آن بهترین بهره را از آن کسب و کار است که در حال تلاش برای باز بماند” گفت: ماریا سالیناس رئیس جمهور از منطقه لس آنجلس اتاق بازرگانی است.

روز دوشنبه مقامات بهداشت عمومی گزارش حداقل 3,128 موارد جدید هل دادن کل تجمعی گذشته 159,000.

تعداد افراد بستری در L. A. شهرستان با تایید عفونت کروناویروس در یکشنبه بود 2,218 — دوم-بدترین شمارش تا کنون در همه گیر فقط زیر رکورد 2,232 مجموعه در روز شنبه.

تبلیغات

بیش از 4100 نفر در این شهرستان فوت کرده اند. در میان کالیفرنیا پرجمعیت ترین استان ها, L. A. شهرستان دارای یکی از بدترین سرانه نرخ coronavirus مربوط به مرگ و میر در دو هفته گذشته گزارش 6 مرگ و میر در هر 100 ، 000 نفر. نارنجی و ریورساید شهرستان گزارش شده 4 مورد مرگ و میر در هر 100 ، 000 ساکنان; سن دیگو و سن برناردینو شهرستان 2.8; Ventura County, 1.2; و سان فرانسیسکو 0.2.

با وجود افزایش L. A. شهرستان است که هنوز هم در شکل و خوب است وقتی که می آید به در دسترس تخت بیمارستان. بستری شدن در بیمارستان در حال افزایش است اما نه به عنوان به طور چشمگیری به عنوان دیده می شود در برخی از هفته.

مقامات امیدوار هستند برای دیدن موارد شروع به پهن کردن در هفته آینده حسابداری برای محدودیت های جدید اجرا فقط قبل از جولای چهارم تعطیلات و فراتر از آن. اما هیچ کس مطمئن است که اگر تحقق خواهد شد.

تبلیغات

Garcetti و رهبران دیگر پیشنهاد کرده اند که تغییرات در رفتار هنوز هم می توانید صرفه جویی در روز.

“این فقط در مورد چه باز و چه بسته. خیلی از این نیز در مورد اعمال ما” Garcetti گفت: در اخبار جلسه جمعه. “شما می تواند مقدار زیادی بیشتر اما اگر افراد جوان بودند و هنوز هم با تجمع در خارج از خانواده خود را در تعداد زیادی از ما هنوز هم مىبيند.”

باربارا فرر, the L. A. شهرستان, بهداشت عمومی, مدیر روز دوشنبه گفت که با وجود دلایل اصلی که چرا مردم در حال آلوده شدن: گردهمایی محل و مردم نمی گرفتن این بیماری جدی است.

تبلیغات

در حال گسترش در محل کار اتفاق می افتد در مکان “که در آن مردم بسیار نزدیک به هم برای مدت طولانی از زمان و که در آن صاحبان کسب و کار و اپراتور هنوز به طور کامل اجرا دستورات به سعی کنید به نگه داشتن مردم به عنوان جدا از یکدیگر که ممکن است” فرر گفت.

فقط چند ماه پیش رهبران محلی بودند تشکر Angelenos برای ماندن در خانه و زیر اجتماعی فاصله دستورالعمل. سپس برخی از کسب و کار اجازه داده شد برای بازگشایی است. اما به عنوان موارد علامت تا دوباره بسیاری از کسب و کار در شهرستانهای سراسر کشور شد دوباره دستور بسته تحت سفارش صادر شده توسط رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom.

Garcetti خواسته شد در اخبار جلسه چه نیاز به اتفاق می افتد به او را به حمایت از یکی دیگر از اقامت در خانه سفارش دهید. Garcetti گفت: او حمایت Newsom اخیر تصمیم به تعطیل کردن برخی از کسب و کار و که او در حال انتظار برای دیدن آثار این حرکت قبل از اقدام.

“اگر شما فقط با این لحظه که شما در واقع تصمیم گیری بر اساس جایی که ما دو تا سه هفته پیش” Garcetti گفت.

تبلیغات

Garcetti همچنین گفت هدف او این بود که به L. A. کردن دولت فهرست پیگیریهای. خود را سخنگوی الکس Comisar گفت که نیاز به کاهش بیماری و انتقال و کاهش بستری شدن در بیمارستان و اطمینان کافی بیمارستان ظرفیت.

در ضمن Garcetti سی ان ان گفت در روز یکشنبه که “شهرداران اغلب هیچ کنترل آنچه باز می شود و نمی کند — که هر دو در یک دولت و یا شهرستان در سطح. و من موافق است که کسانی که همه چیز اتفاق افتاده است بیش از حد به سرعت.”

با وجود نظرات رهبران محلی مانند Garcetti مجاز به موضوع بسته شدن و ماندن در خانه محدودیت هایی که سختگیرانه تر از آن صادر شده توسط شهرستان و یا دولت نه فقط قوانین که ملایم تر.

Garcetti در واقع آنچه در مارس 19, صدور اقامت در خانه سفارش برای شهر لس آنجلس در حالی که مقامات شهرستان متوقف کوتاه چنین سفارش. تمایز دریافت نمی کنند بسیار مورد توجه در زمان, اما پس از Newsom در همان روز نیز صادر ایالت اقامت در خانه سفارش دهید.

تبلیغات

شهرستان سرپرست کاترین Barger زمانی که خواسته در مورد Garcetti نظرات در سی ان ان پیشنهاد در بیانیه ای که شهردار بود نه چپ از گفتگو در مورد بازگشایی منطقه است.

“همه تصمیمات مربوط اولیه امن تر در صفحه اصلی سفارشات تدریجی بازگشایی کسب و کار و فعالیت و متعاقب آن تعطیلی انجام شده است در همکاری با رهبران محلی و مقامات بهداشتی و هدایت بهداشت عمومی اطلاعات” Barger گفت.

در اخبار جلسه دوشنبه Barger در دفاع از تصمیم برای باز کردن L. A. شهرستان, اقتصاد, اما افزود که این شهرستان نیاز به انجام یک کار بهتر از گرفتن پیام خود را که بازگشایی تا جامعه “معنا نیست که مردم می توانند اجازه گارد خود را.”

“و من معتقدم که این چیزی است که اتفاق افتاده … شما تا به حال روز یادبود و همچنین تظاهرات که در حال وقوع است. مردم نمی شد و تمرین های اجتماعی فاصله و در واقع در برخی از موارد نمی شد با پوشیدن یک ماسک” Barger گفت.

تبلیغات

بار نویسنده کارکنان Jaclyn Cosgrove کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de