بازگشایی برنامه های در UC برکلی و دیگر دانشگاه های سقوط از هم جدا در میان coronavirus افزایش

امیدوار است که زندگی دانشگاهی ممکن است شروع کند به حالت عادی بازگشت این سقوط بودند تخلیه شنبه زمانی که دو دانشگاه از دانشگاه کالیفرنیا اعلام کردند که با شروع ترم به طور کامل با آموزش از راه دور در میان همه گیر خروش.

UC برکلی و UC Merced امیدوار بود برای باز کردن Aug. 26 با ترکیبی از آنلاین در فرد و ترکیبی کلاس. اما آنها معکوس کسانی که قصد دارد به عنوان COVID-19 عفونت خود را آغاز کرد رکورد شکنانه را افزایش می دهد در سراسر کالیفرنیا با موارد در حال حاضر با شکوه بیش از 400 ، 000 نفر و مرگ و میر, 7,800. در لس آنجلس نیمی از جدید COVID-19 نفر از میان کسانی که در سنین 18 تا 40.

UC reversals دیگر دنبال تصمیم گیری برای انجام نیز توسط چندین دانشگاه کالیفرنیا از جمله USC پومونا کالج و کالج اکسیدنتال. در سراسر کشور بسیاری از کالج ها و دانشگاه ها برنامه ریزی برای کلاس های حضوری کاهش یافته است و از حدود دو سوم در مارس به حدود نیمی امروز با توجه به بیش از 1200 پردیس برنامه های نوشته شده توسط این وقایع از آموزش عالی است.

“آنچه که شما شاهد است که مردم با داشتن مقدار زیادی از احترام به قدرت این ویروس و انجام همه چیز آنها می توانند به ارائه با کیفیت بالا و آموزش و پرورش در امن ترین راه” گفت: Ted Mitchell, رئيس جمهور از شورای آمریکایی در آموزش و پرورش است که نشان دهنده بیش از 1700 کالج ها و دانشگاه ها. “در سراسر کشور, مردم شروع به جلو و عقب به شدت خود را در فرد آموزش.”

تبلیغات

بسیاری از موسسات را ادامه خواهد داد به ارائه برخی در پردیس مسکن برای کسانی که در نیاز از قبیل دانش آموزان در مواجهه با سختی ها مسکن یا از کشورهای دیگر است. برکلی طرح را حدود یک سوم از آن تخت های موجود کوچک سازی به تک اشغال اتاق و صادر کرده است حدود 3200 مسکن قرارداد با فضا هنوز در دسترس پردیس, مقامات گفت.

گلن sketch it برکلی مسکونی زندگی مدیر گفت: دانش آموزان با توجه به اینکه برای آمدن به دانشگاه باید صحبت کردن به خانواده خود را به مطمئن شوید که آنها به خوبی مطلع و راحت با خطرات و محدودیت های انجام این کار است.

دانش آموزان را انتخاب کنید که برای بازگشت به دانشگاه خواهد بود و تست شده برای COVID-19 ظرف 24 ساعت ورود و منزوی برای 7 تا 10 روز پس از آن دوباره تست شده است. از آنها انتظار می رود به خودداری از تماس با خارج به جز در کارهای ضروری مانند مواد غذایی و نیاز به پوشیدن ماسک در تقریبا تمام بار.

کسانی که قوانین را نقض خواهد شد “پاسخگو” با امکان اعمال محدودیت در دسترسی به ساختمان ها و یا خدمات sketch it گفت: در طول یک آنلاین دانشگاه, مکالمه شنبه.

تبلیغات

برای کمک به پرورش ارتباطات در طول این جداسازی زمان برکلی برنامه ای برای سازماندهی اجتماعی “حباب” از 10 تا 12 دانش آموزان هر که اجازه داده می شود به معاشرت با یکدیگر برای ایجاد یک “کوچکتر خانواده-مانند تجربه” sketch it گفت.

UC Merced نیز کوچک پشت آن برنامه ریزی شده بازگشایی. دره مرکزی پردیس امیدوار بود برای ارائه به عنوان بسیاری از آنجا که 30 درصد از آن کلاس در فرد خواهد شد اما شروع پاییز مدت به طور کامل با کلاس های آنلاین برای حداقل چهار هفته. مرسد همچنین قصد دارد برای پر کردن کمتر از 20 درصد از آن از 4000 تخت با تنها برخی از دانش آموزان از جمله کسانی که در مالی یا فیزیکی نیاز است.

محدود در دانشگاه تجربه می تواند ضربه مرسد دانش آموزان به خصوص سخت است. در میان UC نه کارشناسی دانشگاه مرسد آموزش بزرگترین بسیاری از دانش آموزانی که کم درآمد 64 درصد و برای اولین بار در خانواده خود را به حضور در دانشگاه, 74%. Buttressed توسط تحقیقات نشان می دهد که دانش آموزانی که با هم زندگی می کنند در جوامع یادگیری انجام بهترین مرسد تا به حال نهاد دو سال در دانشگاه زندگی نیاز, اما این بیماری همه گیر را مجبور به دانشگاه به چشم پوشیدن از آن را برای سال آینده.

UCLA می کند که شروع آن سقوط سه ماهه تا ماه سپتامبر هنوز تغییر هدف خود را برای برگزاری حدود 15 تا 20 درصد از کلاس ها در فرد و باز شدن برخی از پردیس مسکن. USC اعلام کرد در این ماه آن را در مقیاس پایین سقوط بازگشایی برنامه ها و ارائه تنها 10 تا 20 درصد از دوره های آموزشی در فرد است.

تبلیغات

پومونا و اکسیدنتال کالج همچنین اعلام کرد قصد دارد به طور کامل برای آموزش از راه دور یک ضربه به مسکونی کالج ها که علامت تجاری صمیمی زندگی و یادگیری در جوامع است.

در Occidental, پردیس مسکن باقی خواهد ماند و بسته به همه اما تعداد محدودی از دانشجویان بین المللی و کسانی که با قابل توجهی مسکن يابد. پومونا قصد ندارد به خانه هر دانش آموزان خواهد شد اما افزایش کمک های مالی برای کمک به پوشش در خارج از دانشگاه هزینه حضور و غیاب از جمله مسکن و مواد غذایی و ارائه از راه دور شغل برای کارگران است.

Occidental جمهور Harry J. ایلام جونیور گفت: پردیس رهبران تصمیم دشوار برای رفتن از راه دور به عنوان داده ها نشان داد این ویروس موجی از جمله در میان افراد جوان است. علاوه بر این اخیر افزایش تقاضا برای تست نگرانی در مورد Occidental توانایی ارائه قوی تست و ردیابی پروتکل برای دانشجویان و کارکنان و اعضای هیات علمی گفت: در یک پیام هفته گذشته است.

پومونا جمهور G. گابریل استار گفت: دانشگاهی که رهبران تا به حال به صورت حقایق که امیدوار-برای تابستان رکود در گسترش ویروس تا به حال محقق نمی شود و سلامت عمومی در شرایط بدتر, او گفت:.

تبلیغات

“در پردیس فرد در آموزش و پرورش مرکزی به ما هنرهای لیبرال ماموریت” او نوشت: به دانشگاه و جامعه در این ماه. “واقعیت این است که اگر ما آورده بود دانش آموزان را برای سقوط آن خواهد بود در چنین شرایط محدود که پردیس زندگی خواهد شباهت کمی به جامعه ما گرامی: هیچ مجامع عمومی یا اجرای هیچ چهره به چهره جلسات بین دانشجویان و اساتید هیچ گرایش سفر — لیست “نه” خواهد بود گسترده است.”

همه دانشگاه گفت: آنها سرمایه گذاری کرده ایم به شدت در بهبود خود را آنلاین آموزش و امیدوار به ارائه درگیر این کلاس قرار می گیرند.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net