توییتر می گوید آن را سرکوب QAnon تئوری توطئه

هنگ کنگ (AP) — توییتر گفت: این امر سرکوب حساب و مطالب مربوط به QAnon راست متحده تئوری توطئه در میان حامیان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

این اقدامات شامل ممنوع کردن حساب های مرتبط با QAnon محتوا و همچنین مسدود کردن Url های مرتبط با آن از به اشتراک گذاشته شده بر روی پلت فرم. توییتر همچنین گفت که آن را متوقف خواهد کرد برجسته و معرفی توییتهایی مرتبط با QAnon.

“ما روشن شده است که ما را قوی اجرای عمل در رفتار است که به طور بالقوه منجر به آفلاین آسیب” این شرکت گفت: در یک صدای جیر جیر.

حساب هایی که “درگیر در نقض ما چند حساب سیاست هماهنگی سوء استفاده فردی قربانیان و یا در حال تلاش برای فرار از قبلی تعلیق” خواهد شد را به حالت تعلیق دائم با توجه به توییتر.

این QAnon تئوری توطئه محور است در بی پایه و اساس اعتقاد به این که مغلوب ساختن پیشی جستن راه انداختن یک راز مبارزه با دشمنان را در “دولت عمیق” و قاچاق جنسی کودکان حلقه اجرا شده توسط شیطانی پدوفیل و آدمخوارها. برای بیش از دو سال پیروان pored بیش از درهم سرنخ ظاهرا ارسال شده آنلاین توسط یک مقام عالی رتبه دولت رسمی تنها به عنوان شناخته شده “س”

تئوری توطئه پدید آمده در یک گوشه ای تاریک از اینترنت اما خزنده بوده به جریان اصلی سیاسی در عرصه. مغلوب ساختن پیشی جستن است را بازتوییت کرد QAnon-ترویج حساب و پیروان آن گله به تظاهرات پوشیدن لباس و کلاه با QAnon نمادها و شعارها.

توییتر حرکت زیر را در صدای پای Facebook, که در ماه مه نیز حذف چند گروه حساب ها و صفحات در برابر QAnon.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de