دسترسی به گالری و پیتزا فروشی Locale افتخار آمریکایی های معلول

به افتخار سی امین سالگرد امضای قانون آمریکایی های معلول در جولای 26, Denver, هنرمند Flores, Javier است که کار با دسترسی به گالری و پیتزا فروشی محلی برای ترویج گفتگو در مورد چالش هایی که روزانه توسط افراد معلول است.

دسترسی به گالری غیر انتفاعی واقع در 909 سانتافه درایو ایجاد اقتصادی و فرصت های آموزشی برای افراد معلول است. دامون McLeese گالری, مدیر اجرایی, توضیح می دهد که این سازمان کمک می کند تا دانش آموزان معلول و فروش هنر از طریق گالری, شرکت, کمیسیون, و بیشتر.

“هفتاد درصد از افراد معلول در این کشور بیکار هستند,” McLeese یادداشت ها. “به همین دلیل ما واقعا تمرکز توجه ما بر روی فرصت های اقتصادی.”

گالری باز نمیشه به صورت عادی ساعت طول همه گیر بنابراین غیر انتفاعی است که پیدا کردن راه هایی به کار در اطراف است که می گوید: McLeese. این گروه فروش آثار فردی آنلاین و چند قطعه از طریق هنر جدید در یک جعبه ابتکار; کلاس نیز ارائه شده تقریبا.

پیتزا فروشی محلی کلرادو بر اساس پیتزا, شرکت, همکاری با دسترسی به گالری پس از سال 2014 و در حال حاضر قطعه از دسترسی هنر سفارش در هر سه از مکان های خود را. در طول ماه جولای پیتزا فروشی محلی است ترویج دسترسی به گالری تصاویر در Instagram و Facebook. و در حال حاضر پیتزا مفاصل در حال ایجاد 23,000 تخصص جعبه چاپ شده با هنر توسط فلرس.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

پیتزا فروشی محلی با نام تجاری مدیر کریس Donato امید پیتزا-جعبه هنر خواهد شد گرفتن توجه از مشتریان بستم علاقه خود را و جمع آوری سوالات مهم — نوع او درخواست شده است در مورد او چگونه می تواند شرکت خود را قابل دسترس بیشتر را با انجام کارهایی مانند ساخت منوهای موجود در خط بریل است.

“من امیدوارم که جعبه را از مردم فکر می کنم برای یک لحظه در مورد دسترسی و چگونه آنها می تواند تسهیل که در شخصی خود, پایان,” او می گوید.

فلورس که فلج شده بود و در یک تیراندازی در سن نوزده تدریس شده است با این گالری از سال 2008. او شروع به نقاشی هنگامی که او چهار ساله بود و با این نسخهها کار با طیف گسترده ای از رسانه های نقاشی 3-D هنر و گرافیک. او بیشتر تدریس woodcutting کارگاه های آموزشی.

“من آن را دوست دارم همه” او می گوید. “من فکر می کنم آن را واقعا مهم برای یک هنرمند قادر به بیان خود را در میان آنها را انتخاب کنید.”

هنر در جعبه پیتزا مبتنی بر طرح است که فلورس را در سال 2012 با عنوان “واقعا؟” در آن زمان او نا امید شد با ایالات متحده آمریکا و عدم تصویب کنوانسیون حقوق افراد دارای معلولیت بین المللی حقوق بشر و معاهده سازمان ملل متحد است که نیاز به احزاب “به ترویج حفاظت و تضمین حقوق افراد معلول است.” پس از عبور از ادا او معتقد است تکان دهنده مقدار از انفعال برای کمک به افراد معلول است.

این قطعه در یک cubist سبک مدل پس از پابلو پیکاسو “گورنیکا” که به تصویر می کشد 1937 آلمانی بمباران کوچک روستای باسک در شمال اسپانیا در طول جنگ داخلی اسپانیا. “گورنیکا” یکی از پیکاسو قابل تشخیص و تبدیل به یک نماد مقاومت و یک یادآوری از بی عدالتی در جهان است.

فلورس کار مربوط پیکاسو پیام از بی عدالتی به چالش مدرن است که افراد معلول به اجرا و حتی پس از عبور از ادا. وجود خط بریل نوشتن در قطعه ای است که طرفداران برای گنجاندن معلولیت در این گفتگو. آن می گوید: “هیچ چیزی در مورد ما و بدون ما.”

پس فلرس ایجاد قطعه هشت سال پیش آن را دیده اند بسیاری از تکرارها: سی و دانشجو هنرمندان از دسترسی به کمک آن رنگ بر روی یک چهارده پا بوم در حال حاضر حلق آویز در Bonfils-استانتون بنیاد در سانتافه; پس از آن بود نقاشی روی Cherry Creek, مسیر دوچرخه سواری در کنار یک ArtFindsUs کامیون و در حال حاضر آن است که برای قرار دادن بر روی هزاران نفر از جعبه های پیتزا.

در علاوه بر این به پیتزا-جعبه پروژه فلرس نیز کمک به دسترسی به گالری رویداد برجسته ناتوانی طرفداران در سراسر جولای. این رویداد در ابتدا قرار بود به عنوان یک فرد در گالری نشان داده اما در حال حاضر خواهد بود ترکیبی نشان می دهد (با ظرفیت محدود در شخص مشاهده در استودیو و همچنین به صورت آنلاین از طریق رسانه های اجتماعی و دسترسی به وب سایت های راه اندازی شده در جولای 16).

فلورس در حال ساخت دو اکریلیک پرتره نشان می دهد: یکی از وید خالی بود که بنیانگذار وفق مردمی سازمان فعال در مبارزه برای حقوق افراد معلول و یکی از استیسی Milbern, یک عجیب و غریب, مخلوط نژاد, ناتوانی مدافع صحبت کرد که برای افراد معلول از رنگ. هنرمند آنه Milbern نشان می دهد که چگونه ناتوانی عبور از همه مرزهای جنس و نژاد و سکسوالیته. “برای من این واقعا مهم است که کمی بیشتر تنوع” فلورس می گوید. “من می خواستم به آن را تغییر دهید و نشان می دهد که ما نه همه یکسان است.”

فلورس صحبت می کند در مورد تبعیض او برخوردهای روزانه. گاهی اوقات او می گوید: رمپ نیست به اندازه کافی و یا به اندازه کافی گسترده برای او و او احساس می کند او ندارد دوستیابی و درخواست تجدید نظر. در موارد شدید او می گوید که او دست تغییر کند چرا که او را به غلط به عنوان بی خانمان به سادگی از آنجا که او با استفاده از یک صندلی چرخدار.

“این همیشه آشکار و آن را همیشه حمله اما آن می تواند در راه های ظریف مانند راه مردم به شما کمی آهسته تر کمی بیشتر استادانه درست شده…آنها dumb همه چیز را برای شما,” او می گوید.

او امیدوار است این هنر در جعبه های پیتزا را به ارمغان می آورد آگاهی به گرفتاری های افراد معلول و حتی از طریق عمل به عنوان کوچک به عنوان رسیدن و یا انجام یک جستجوی سریع در گوگل. “من امیدوارم که مردم می توانند تشخیص خود امتیاز و کمک به کسانی که نمی باید که امتیاز,” او می گوید. “این دشوار است. این یک راه سخت. در آن طول می کشد بسیاری از مردم برای دفاع از این چیزها برای آنها را به زندگی به ارمغان آورد.”

McLease معتقد است که هنر قدرت برای تغییر تصویر از افراد معلول. “ما نیاز به افراد معلول نه فقط به دیدن اجراهای اما در مرحله. ما نیاز به افراد معلول نه فقط به یک ساختمان اما کار در داخل ساختمان است که” او می گوید.

تخصص جعبه استفاده می شود از طریق جولای. و در روز یکشنبه, جولای 26 — روز ادا تصویب شد —پیتزا فروشی محلی برگزار خواهد شد جمع آوری کمک با 33 درصد از سود حاصل از پیتزا خریدم که بعد از رفتن به عقب برای دسترسی به گالری برای کمک به هنرمندان است. دنتو می گوید که مردم می توانند در راه رفتن و یا سفارش از طریق وب سایت خود را.

“اگر مردم می آیند در روز یکشنبه من نشانه جعبه با پپرونی گریس” می گوید فلرس.

خرید پیتزا در جولای 26 در هر پیتزا فروشی محل سکونت محلی در دنور و 33 درصد از سود را به دسترسی به گالری هنرمندان.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de