فرشته هرناندز در حال حاضر موقت داوری خدمه رئیس پس از انتخاب ناشران

نیویورک (AP) — داوری فرشته هرناندز که شکایت کرد تا به لیگ اصلی بیس بال بیش از یک فقدان بالا تکالیف به عنوان یک خدمت موقت خدمه رئیس این فصل پس از یک دوجین umps تصمیم به نشستن در میان coronavirus بیماری همه گیر.

هشت خدمه ستاد و چهار دیگر داوران تصمیم گرفتند. ویروس-تاخیر فصل برنامه ریزی شده است برای شروع پنج شنبه شب هنگامی که از نیویورک یانکیز بازدید از واشنگتن و لس آنجلس داجرز میزبان سان فرانسیسکو.

خدمه ستاد امید بستن به خارج عبارتند از: Gerry Davis, جری لین, Mike زمستان, Brian Gorman, تام Hallion, Kerwin danley می, Fieldin Culbreth و سام هالبروک. برایان O’Nora فیل Cuzzi بروس Dreckman و اسکات بری نیز از دست خواهد این سال است.

هرناندز 27-سال داوری دامپزشک خواهد بود یکی از موقت ندارند. او شکایت کرد MLB در سال 2017 ادعا تبعیض نژاد و اشاره کرد که او تا به حال نمی توان به سری جهانی از سال 2005 و تا به حال نشده است به ترویج سر خدمه. مورد انتظار است در دادگاه فدرال در منهتن.

هرناندز تا به حال سهم خود را از بسیار شایع اجرا-ins در این زمینه در طول سال. در طول Red Sox-Yankees بازی حذفی در سال 2018, او تا به حال سه تماس در پایه اول معکوس پس از پخش بررسی است.

همچنین ساخته شده موقت ستاد در این فصل: Mark Carlson, بیل Welke, Laz دیاز, Marvin هادسون ران Kulpa و پل Nauert.

دیرین داوران گرگ گیبسون و پل Emmel آغاز خواهد شد در فصل مجروح لیست.

شش Triple-A داوران را مکمل خدمه. وجود دارد به طور معمول 19 full-زمان خدمه اما این که فشرده شده به 17 سال جاری است.

وجود 76 تمام وقت MLB داوران و بیش از 20 از آنها سن 55 یا بیش از. جو غرب و دیویس قدیمی ترین umps در 67. غرب شروع فصل با 5,312 به طور منظم فصل بازی اما با کوتاه فصل نمی تواند در این سال پیشی لایحه Klem ثبت 5,375.

داوران که تلقی در معرض خطر — یا برای سن و وضعیت سلامت و یا مسائل دیگر — و تصمیم گرفتند ادامه خواهد داد برای دریافت پرداخت می شود.

یک معامله بین MLB و داوران رسیده در طول ویروس خاموش شدن تضمین که اگر حتی یکی به طور منظم فصل بازی بود این فصل umps تضمین شد 37.5% از حقوق خود را.

___

بیشتر AP MLB: https://apnews.com/MLB و https://twitter.com/AP_Sports

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de