داجرز هنوز در بروکلین و Dwight D. Eisenhower هنوز هم در کاخ سفید آخرین بار جنوب کالیفرنیا رفت و این به تابستان بدون لیگ اصلی بیس بال بازی.

برای کنراد Munatones سپس 20 ساله شکارچی از شرق لس آنجلس, لیگ های بزرگ بودند East Coast چیز مانند برادوی پخش یا فیلادلفیا cheesesteaks.

“وقتی کسی گفت: بروکلین داجرز من فکر کردم که به معنای بروکلین خیابان” به یاد او.

دو جزئی لیگ تیم بازی در لس آنجلس اما به Munatones بیس بال به معنای یکشنبه doubleheaders در کوشک و همیشه سبز پارک که در آن محله افسانه ساخته شده نام خود را برای بازی تیم های مانند Eastside آبجو Ornelas بازار مواد غذایی و کرملیتا Chorizeros. این بازی ها را به خود جلب کرد صدها نفر از مردم به پارک ها بعد از کلیسا به نشستن در ناراحت کننده های چوبی سفید یا روی پتو در چمن به عنوان mariachis بازی و carne asada sizzled.

تبلیغات

تبلیغات

“برای آمریکایی های مکزیکی در دوران پس از جنگ در کنار کلیسای کاتولیک barrio بیس بال بود و هر دو محور و ضربان قلب خود را در جامعه گفت:” ساموئل O. Regalado یک Cal State استنیسلاس تاریخچه استاد که نوشته شده است به طور گسترده در مورد این موضوع. “برای بازیکنان هر دو ایالات متحده متولد شده و مهاجران این بازی بودند فراملی پلت فرم که توسط آنها می تواند رسیدن به یک سطح از احترام و معروفیت محلی که در خارج از باریوس بود و به ندرت فراهم شده به آنها است.”

The Carmelita Chorizeros won 19 city championships in the span of three decades.

در کرملیتا Chorizeros برنده 19 مسابقات قهرمانی شهرستان در طول سه دهه است.

(ریچارد پنیا)

برای بازیکنان مانند Munatones که امضا شده با داجرز دو ماه پس از این تیم نقل مکان کرد و از نیویورک در سال 1958 بیس بال بود که هرگز بهتر از آن بعد از ظهر گرم تابستان در شرق L. A.

“منافع کل بود که در جامعه به دلیل است که همه ما تا به حال گفت:” Munatones در حال حاضر 83 و زندگی در سان دیماس. “ما این فرصت را به انجام در مقابل خوب به اندازه جمعیت که عاشق بیس بال و آیا این پول برای خرید بلیط برای [minor league] فرشتگان و یا ستاره های هالیوود.

“این کاملا یک چیز است. بسیاری از این افراد کارگران. آنها داده شد یکشنبه برای لذت بردن از به طوری که آنها آن را به عنوان یک خانواده است.”

همیشه سبز و پارک در حال حاضر همیشه سبز مرکز تفریح و سرگرمی است که به طور موقت بسته قربانی COVID-19 همه گیر است که همچنین تاخیر در شروع فصل لیگ بیس بال تا پنج شنبه. اما حافظه چگونه بیس بال هنگامی که رونق وجود دارد و نه فراموش شده و نه توسط کسانی که بازی و یا تشویق آنها ،

تبلیغات

::

“شما می توانید اتاق ایستاده تنها زمانی که کرملیتا بود. آنها فقط چیزی دیگری است.”

کنراد Munatones در Chorizeros

Minor league baseball حکومت در جنوب کالیفرنیا برای اولین بار نیمی از قرن 20th, اما ستاره بازی در گیلمور زمینه در Fairfax منطقه در آنچه در حال حاضر CBS Television شهرستان و فرشتگان در زمینه انوری در جنوب لس آنجلس است. به مردم شرق L. A. تیم به عنوان ممکن است در آمریکای جنوبی.

Ernie Rodriguez in his Whittier neighborhood with the first baseball glove he owned.

جدیدترین رودریگز در وایتیر محله با دستکش بیس بال او متعلق به. رودریگز بود outfielder که عرضه با Chorizeros زمانی که او 16.

(Wally Skalij / لس آنجلس تایمز)

“بسیاری از مردم نمی تواند به زمینه انوری یا گیلمور ورزشگاه. بنابراین یکشنبه لیگ شد بسیار بزرگ در بیل هایقتس جامعه” گفت: Ernie رودریگز outfielder که عرضه با Chorizerosیا سوسیس سازان زمانی که او فقط 16.

“این نوع از هیجان انگیز است. من فقط در زمان آن را به عنوان طبیعی است.”

برای یک زمان آن بود.

The 1949 Ornelas Food Market baseball team, from "Mexican American Baseball in East Los Angeles."

در سال 1949 Ornelas بازار مواد غذایی در تیم بیس بال از “مکزیکی آمریکایی بیس بال در لوس انجلس.”

(ریچارد پنیا)

در سال های پس از جنگ جهانی دوم سست وابستگی از کار و semiprofessional تیم بازی تقریبا هر آخر هفته در سراسر جنوب کالیفرنیا و شمال مکزیک است. هیچ جا بودند کسانی که بازی بزرگتر در شرق L. A. بود که انتقال از بودن بزرگترین جامعه یهودی در غرب شیکاگو به تک-بزرگترین غلظت از مکزیکی آمریکایی ها در کشور است.

در حال ظهور لاتین محله از شرق L. A. و بویل ارتفاعات ساخته شده از مادری متولد Chicanos و مکزیک متولد مهاجران تقسیم شدند با زبان و فرهنگ و نیاز به چیزی برای متحد کردن آنها. که بیس بال بود.

“شما می توانید اتاق ایستاده تنها زمانی که کرملیتا شد بازی” Munatones گفت: از Chorizeros, the New York Yankees از مکزیکی آمریکایی بیس بال با 19 مسابقات قهرمانی شهرستان در سه دهه. “آنها فقط چیزی دیگری است.”

تبلیغات

حمایت شده توسط کارملیتا ارائه شرکت ، این Chorizeros نه تنها تا به حال بهترین بازیکن و بهترین مدیر و بهترین صاحب این تیم نیز تا به حال بهترین لوگو کاریکاتور خوک با پوشیدن یک کلاه بیس بال و سالم چپ دست نوسان با اندازه خفاش.

Conrad Munatones

زمانی که کنراد Munatones شد و در کالج در UCLA او گاهی به عقب می آیند و کت و شلوار در روزهای یکشنبه در شرق L. A.

(Wally Skalij / لس آنجلس تایمز)

مثل خوک قابل مشاهده از آنچه در حال حاضر 710 آزادراه یک بار نگهبانی در خارج از ساختمان و در گوشه ای از خیابان گل و فورد بلوار. خوک از بین رفته است در حال حاضر و ساختمان یکنواخت و خسته کننده بی سرپرست پوسته — حافظه درست مثل تیم های بزرگ استفاده می شود که پوشیدن این شرکت ،

ماریو لوپز, مردی که زد هر دو شرکت و تیم بیس بال بازی کرده بود بیس بال در حال رشد در مکزیک آورده و عشق خود را برای بازی با او هنگامی که او به آمریکا مهاجرت کرد به آمریکا مدت کوتاهی پس از جنگ جهانی اول در ابتدا او فرار ایستگاه گاز اما پس از سرخوردگی در تلاش برای پیدا کردن سنتی مواد غذایی مکزیکی در L. A. او بسته که خرید یک بازار در کرملیتا خیابان و شروع به فروش خوراک مانند خوک های chicharrones و سوسیس گوشت خوک.

بیس بال واقعی خود تمرکز, اگر چه, و تیم او نیز تا به حال بهترین لباس را با “Chorizeros” دوخته بزرگ خط شکسته اسکریپت در سراسر جبهه. او largess متوقف نمی با لباس. لوپز را دور بسته chorizo در بازی و سپس همه را دعوت به یک رستوران برای جشن تیم خود را برنده. (یکی مکرر متوقف شد و به نقره دلار آمریکا, بلوار, رستوران که در آن روزنامه نگار روبن Salazar کشته شد توسط یک کلانتر معاون در حالی که پوشش Chicano مهلت قانونی در سال 1970.)

Art Velarde

“این زندگی من بود. ما هرگز از دست رفته یکشنبه بیس بال” گفت: هنر Velarde نشان داده شده در هکیندا هایقتس صفحه اصلی. او هشت سال به عنوان یک شکارچی برای کرملیتا.

(Wally Skalij / لس آنجلس تایمز)

این فهرست اسامی ساخته شد, تا حد زیادی از نوجوانان که در محلی مدارس و بازیکنان خود را در اواسط 30s که جزئی لیگ حرفه به پایان رسید. زمانی که Munatones شد و در کالج در UCLA او گاهی به عقب می آیند و کت و شلوار در روزهای یکشنبه, حتی اگر آن را می تواند او را هزینه دانشگاه خود را واجد شرایط.

لوپز نیز شناخته شده به استخدام ringers به کار در کارخانه سوسیس به دنبال راه های دیگر اگر آنها تنها نشان داد تا به بازی توپ را در روزهای یکشنبه.

“این زندگی من بود. ما هرگز از دست رفته یکشنبه بیس بال” گفت: هنر Velarde که هشت سال به عنوان یک شکارچی برای کرملیتا در 1950s و
’60s. “ما با نگاه کردن به آن.”

کرملیتا بازی نیز شد و جایی برای فعالیت سیاسی با رای دهندگان استعفای مبارزات و تابعیت درایوهای در حال وقوع در پشت backstop و فعالان گاهی اوقات ترکیب می ایستد برای کمک به صندوق تبعیض های حقوقی. بازیکنان بسیاری از آنها با حضور روزولت دبیرستان در بیل هایقتس پشتیبانی از حقوق مدنی و کارگری.

تبلیغات

“هوشمند سیاستمداران با حضور در این بازی ها به دلیل این بود که در آن مردم مکزیک شد — در کلیسا و در ورزشگاه” جانی پنا که بازی برای کرملیتا گفت: یک مصاحبه.

Ernie Rodriguez

“بسیاری از مردم نمی تواند به زمینه انوری یا گیلمور ورزشگاه. بنابراین یکشنبه لیگ شد بسیار بزرگ در بیل هایقتس جامعه” Ernie رودریگز گفت.

(Wally Skalij / لس آنجلس تایمز)

اضافه رودریگز که برادر تن به تن برای یک رقیب شرق L. A. تیم قبل از امضای قرارداد با Baltimore Orioles: “ما به اشتراک گذاری چیزی وجود دارد در جامعه. خیلی خوب بود.”

سال بعد به عنوان یک مربی و معلم در, Roosevelt, رودریگز, 83, تماشا approvingly به عنوان دانش آموزان راه می رفت خارج از دانشگاه در اعتراض به شرایط نابرابر در L. A. مدارس بالا است. این Chicano Blowouts به عنوان 1968 تظاهرات شد, شناخته شد, بزرگترین مکزیکی حقوق مدنی آمریکا تظاهرات در تاریخ ایالات متحده است.

تاثیر مکزیکی و آمریکایی تاریخچه بیس بال الهام گرفته از یک سری از کتاب های پیشگام نویسنده Richard A. Santillan با کمک Munatones و سایر سابق ballplayers در سراسر کالیفرنیا و جنوب غربی است. بعدی حجم “مکزیکی آمریکایی بیس بال در بیل هایقتس,” ظاهر خواهد شد بهار آینده.

::

“این همه چیز بود. آن را ” رفتن به کلیسا رفتن توپ بازی.’ این است آنچه که من کردم یک حس از بچه ها.”

مورین پون ترس که پدر مرحوم برای کرملیتا در سال های پس از جنگ.

این Chorizeros بودند در بین اواخر دهه 1940 و اوایل دهه 1960 در یک زمان فیلدینگ نه برادران از پنا خانواده است. Munatones گفت: او تا به تماشای بازی تیم.

Members of the Mario Service Station team.

ماریو خدمات ایستگاه در میان تیم های بازی در شرق L. A.

(Cal State لس آنجلس کتابخانه)

“مادر من با عقل برداشت یک خانه نیم بلوک به دور از زمین بازی گفت:” Munatones که در ادامه به بازی حرفه ای به مدت پنج سال در آمریکا و مکزیک, اما هرگز بازی در لیگ های بزرگ. “من استفاده می شود به اویختن در پایان از جعبه خمیر را منطقه است. من انگشتان دست راست در شبکه من بینی به خالص, تماشای بچه ها بازی کند.”

در پارک همیشه سبز با آن کوتاه سمت چپ-میدان ایوان یک توپ ضربه بر روی دیوار بود و یک زمین حکومت ، خمیر را مجبور به پاک کردن زنجیره ای پیوند حصار اطراف آن جامعه استخر برای خانه اجرا شود.

تبلیغات

نه این که این یک چیز خوب است. هر تیم به ارمغان آورد فقط یک توپ به بازی پس از از دست دادن یکی به آب می تواند فاجعه بار باشد.

رودریگز هم تیمی از Munatones در روزولت و UCLA که در ادامه به بازی بازی های مدیریت و دیده بانی برای داجرز فرشتگان و غول هم به تماشای آن بازی به عنوان یک بچه.

Left, Ernie Rodriguez, and his brother Reuben before a game.

چپ Ernie رودریگز و برادرش روبن شد و مربیان در لیگ کوچک است. حق کنراد Munatones است دست یک تفنگ به خدمت در ارتش به عنوان یک عضو از داجرز سازمان است.

“که نزدیک ما بودند به بیس بال پس از لیگ اصلی بیس بال تا به حال آمدن به منطقه لس آنجلس,” او گفت:. “وجود دارد مقدار زیادی از خوب ballplayers. آن را خوب است برای بچه های کوچک و برای جامعه به دیدن این بچه ها بازی کند.”

آنها تا به حال تاثیر بر مورین پون ترس زندگی نیز اگر چه او نمی دانست که آن را تا سال بعد.

ترس پدر خوب, پون, بازی های برگزار شده برای کرملیتا در سال های پس از جنگ بود اما با توجه بیس بال تا آن زمان دختر خود را به دنیا آمد. او 40 سال پیش در سن 52 تا کنون که بدون صحبت کردن به او در مورد آن روزها. اما ترس تصادفا در سراسر تاریخ خود به دنبال از طریق برخی از عکس های قدیمی از جمله یکی از Peñas امضا به پدرش که خانواده نگاه بر به عنوان یک عمو.

Manuel "Shorty" Perez at bat in 1981

مانوئل “خپله” پرز نشان داده شده است در سال 1981 بود Chorizeros’ مدیر برای 34 سال.

(گیل پرز)

ترس و در نهایت او را ملاقات کرد “عموزاده” نه سال پیش زمانی که یک پلاک تجلیل مانوئل “خپله” پرز — این Chorizeros’ مدیر برای 34 سال بود که به خاک سپرده شد لباس خود را — رونمایی شد در بلودر پارک.

“این شگفت انگیز ترین تجربه های من بود,” او گفت:. “آن را مانند آنها به [پدرم] به من.”

پون که خانواده چینی بود, تا به حال رشد در شرق L. A. و ترجیح burritos به رشته فرنگی دختر خود را به یاد. او همچنین می دانست که او تا به حال یک بار متعلق به یک فروشگاه لوازم ورزشی و مدیریت بولینگ alleys. چه او نمی دانست این بود که به عنوان یک مرد جوان او ستاره دار برای Eastside تجار و Chorizeros.

تبلیغات

“این همه چیز بود. آن را ” رفتن به کلیسا رفتن توپ بازی.’ این است آنچه که من کردم یک حس از بچه ها” ترس گفت. “آنها نیاز ندارد داجرز. همه چیز وجود دارد, جامعه, تیم های. آنها چنین مشهور است.”

Velarde گفت: ترس پدرش به او داده بود اولین خفاش. پیری ریچی پنا گفت: عبادت به او داده شده بود را برای اولین بار دستکش بیس بال.

“من متوجه شدم که او واقعا جوان, اما, انسان, او تا به حال یک زندگی بزرگ و او تا به حال بهترین دوستان است” ترس گفت. “آنها او را دوست دارم خیلی حتی در حال حاضر. به طوری که من در ارتباط با کل شرق L. A. چیز است.”

::

“Barrio بیس بال در آن زمان به طور معمول به ارمغان آورد سه نسل با هم به صورت هفتگی و ارزش سنت در حال حاضر از دست داده و به تاریخ است.”

ساموئل O. Regalado کال دولت استنیسلاس تاریخچه استاد

خوب پون متوقف شده بود بازی بیس بال بود و خانواده آغاز شده توسط زمان داجرز آغاز شده ساخت و ساز در ورزشگاه چاوز دره است که در کل یک فصل دیگر در مکزیک در آمریکا بیس بال در لس آنجلس.

Art Velarde holds an autographed baseball from his living teammates at his home in Hacienda Heights.

هنر Velarde دارای امضا بیس بال از زندگی خود را به هم تیمی در خانه اش در هکیندا هایقتس.

(Wally Skalij / لس آنجلس تایمز)

Munatones شد و در آخر خود را جزئی لیگ فصل زمانی که داجرز بازی اولین بازی خود را وجود دارد. کار و semipro بیس بال در سراسر رودخانه در شرق L. A. نبود مرده است; در واقع, آن را برای یک دهه دیگر.

اما آن را هرگز همان خواهد بود.

“ما هنوز هم بزرگ است. اما بسیاری از علاقه رفت و از آنجا که شما می دانید, Vin Scully [بود] در رادیو. طرفداران را تراموا و یا اتوبوس و یا هر آنچه که برای رسیدن به ورزشگاه طفره زن گفت:” رودریگز بود که او نیز نقل مکان کرد و در آن. “که بزرگ شد, بیس بال.”

تبلیغات

بنا نیست تنها مسئول تعقیب barrio بیس بال به دور است. Regalado های Cal State استنیسلاس تاریخچه استاد می گوید: آزادراه دسترسی باعث بسیاری از استعداد ها در شرق L. A. برای شروع حرکت از barrio در 1960s و 70s. برخی از تیم ها مانند لس آنجلس 40-60 باشگاه نیست افسار به محله قدیمی مانند کسب و کار-اسپانسر تیم و نیز رایگان به حرکت می کند.

ستون یک

یک ویترین برای قانع داستان سرایی
از لس آنجلس تایمز.

“Barrio بیس بال در آن زمان به طور معمول به ارمغان آورد سه نسل با هم به صورت هفتگی و ارزش سنت در حال حاضر از دست داده و به تاریخ” Regalado گفت.

بازی مانند بازیکنان و تیم های بزرگ — شده اند رفته برای چندین دهه در حال حاضر.

بنابراین به عنوان چراغ در ورزشگاه طفره زن به وضوح قابل مشاهده از شرق L. A. دوباره در این هفته رودریگز که پس از تعقیب آن چراغ به عنوان یک بازیکن جوان در داجرز’ minor league سیستم می گوید او هنوز هم حسرت روزهایی که بیس بال در لس آنجلس به این معنی نیست داجرز و غول در ورزشگاه طفره زن.

این Chorizeros و Eastside آبجو در پارک همیشه سبز.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de