به عنوان کاهش در شروع LAPD رئیس می گوید نیروهای نظامی به ‘خود را نشان می دهد ارتباط’

در نشست اخیر با افسران از نخبگان اما مشکل شهری بخش لس آنجلس رئیس پلیس میشل مور ارائه پشتیبانی خود را برای مبارزه با جرم و جنایت ماموریت بلکه یک هشدار او می خواهم که قبلا مشترک با فرماندهی و کارکنان.

با کاهش قابل توجهی در نیروی بلندی هر طبقه یک واحد است که در زیر میکروسکوپ — و باید اثبات ارزش خود را.

“خود را نشان می دهد ارتباط” مور به یاد آورد و گفت.

پس از یک تاریخی $150 میلیون کاهش بودجه و در میان کشور دوباره تصور از آنچه پلیس باید به پلیس لس آنجلس در حال بررسی عملیاتی آن ساختار از بالا به پایین و هل دادن به جلو با به طور بالقوه گسترده داخلی تغییرات در پیش بینی و حتی گسترده تر shake-up, مقامات گفت.

تبلیغات

نونما پلیس لس آنجلس خواهد شد که صدها نفر از کمتر از افسران برای استقرار این زمان در سال آینده و مور خواسته است واحد فرماندهان در طول این اداره به او نوشتن طرح های پیشنهادی برای چه تیم خود را باید مانند نگاه در چنین آینده. مترو زور که شامل گروه هدف اجرای تیم است که طلبه از نزدیک به صورت بالقوه کاهش و باند واحد و تخصصی دیگر به جوخه نیز به احتمال زیاد باریک پایین.

برخی از ترس کاهش در گشت و همچنین به معنی کمتر ماموران در خیابان ها و محله های هر چند مقامات گفته اند که آنها قصد محدود کردن چنین کاهش است. برنامه هایی که مرکز پلیس در جامعه, در ضمن گسترش خواهد یافت.

“ما نیاز به نگاه چگونه ما پلیس شهرستان با اندک منابع است که ما داریم و تعیین کنید که چگونه ما می توانیم پیدا کردن جایگزین اگر ما شیوه های فعلی نمی خواهید برای ادامه به کار” مور گفت: در مصاحبه ای با بار.

دستیار ارشد هوراس فرانک گفت که این گروه احتمالا تمرکز منابع در گشت و توسعه جامعه در حالی که پیرایش واحد های تخصصی و دیگر پلیس توابع است که تا حدودی برداشته شده از به طور مستقیم در خدمت محله.

تبلیغات

این احتمال وجود دارد که برخی از افسران که اختصاص داده شده به واحد های تخصصی را به عقب بر گشت و مقامات گفت.

“گشت کاملا پایه ما خدمات. که ما هسته اولیه و سپس همه چیز را به چرخش در اطراف آن” مور گفت.

کل مکالمه نشان دهنده خروج رادیکال از پلیس بحث در L. A. فقط چند ماه پیش زمانی که مقامات صحبت کردن در مورد افزایش بودجه پلیس. آن را نیز می افتد در مقابل پس زمینه از coronavirus همه گیر است که برخورد ضربات قابل توجهی به خزانه شهرستان; های اخیر افزایش قتل در L. A.; و تظاهرات گسترده پلیس اصلاحات که شکست در شهرستانها عمده در سراسر کشور پس از پلیس با قتل جورج فلوید در مینیاپولیس است.

برای بیش از حد طولانی تظاهرکنندگان ادعا ادارات پلیس شده اند پف کرده بودجه خود را مجاز به بالون به مسخره سطوح چرا که آنها به عنوان مقدس توسط شهرستان سیاستمداران ترس از جرم و جنایت و تمام مفاهیم است که با آن می آیند. به جای تظاهرکنندگان خواستار آن شدند که پلیس بود “defunded” با کسانی که دلار هدایت به استخدام بیشتر مددکاران اجتماعی روان, بهداشت حرفه ای و حمل و نقل کارکنان برای پاسخ به مجموعهای از تماس های تلفنی است که نیازی به یک افسر با یک تفنگ.

تبلیغات

برخی از فعالان به نام به اداره پلیس را به طور کامل لغو شود. دیگران به نام برای آن بودجه به طور قطع 90 درصد. یکی به نام $150 میلیون برش “جیب.”

“ما می گویند پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس” گفت: Black Lives Matter – L. A. co-founder Melina عبدالله گفت: در شورای شهر جلسه ماه گذشته. “ما همچنین گفت: تصور دوباره امنیت عمومی.”

“ما می دانیم که امنیت عمومی است نه پلیس” بازیگر و فعال Kendrick Sampson گفت: در همان جلسه.

با defunding به طور ناگهانی به دست آوردن کشش شورا عمل کرده و در ماه گذشته با کاهش LAPD بودجه. آن را نیز قرار داده به جلو چند تا ایده های بیشتری برای شکل دهی مجدد پلیس لس آنجلس. اما برنامه ریزی برای چگونگی قطع خواهد بازی کردن بر روی زمین و در درون گروه وجود نداشت و مقامات وزارت فرستاده شد تاکنون ،

تبلیغات

مور که تصویب تغییر برخی از پلیس مسئولیت به سازمان های غیر نظامی می بیند هر گونه طرح آشکار در طول زمان با آماده سازی دقیق. خود را بیشتر به چالش فوری او گفت: “آیا چوپانی پلیس لس آنجلس به جلو با بودجه کمتر و بدون به خطر انداختن امنیت عمومی در حالی که یک چارچوب واضح تر برای آینده توسعه یافته است.

سوالات قبل از او گفت: دو قسم هستند: “چگونه من رفتن به یک تراز سازمان ؟ و ضمنا چگونه من رفتن به مسئولیت رسیدگی به حجم کار در حالی که ما تصمیم می گیرید آنچه که ما در حال رفتن به توقف انجام می دهند؟”

با توجه به شهرستان صرف حدود 3 میلیارد دلار در LAPD سالانه منتقدان بازدید اخیر کاهش نسبتا جزئی و نشان دهنده تغییر کوچک. اما مقامات پلیس نیست آن را ببیند.

این زمان در سال آینده آنها انتظار می رود به 250 کمتر سوگند افسران آوردن مجموع آنها به حدود 9,750 — کمترین میزان در ده سال. آنها همچنین از دست دادن حدود 140 غیر نظامی کارکنان مور گفت. انتقال به یک کوچکتر نیروی در حال حاضر شروع با استخدام محدود با وجود پایدار ساییدگی.

تبلیغات

اریک میلر استاد در Loyola Law School که تمرکز بر محور مسائل گفت مور است که در یک نقطه سخت رو فشار از همه طرف — مقامات منتخب غیر نظامی پلیس کمیسیون مرتبه-و-فایل افسران معترضان و بیشتر از بقیه در مکان های که می خواهید برای دیدن تغییر اما هنوز هم ارزش پلیس در محله خود و زمان پاسخ سریع زمانی که آنها برای کمک تماس بگیرید.

اما مقامات پلیس جان سالم به در لحظات مشابهی در گذشته با هدف قرار دادن واحد است که در صورت موشکافی — مانند مترو یا بی فایده میلر گفت.

“آنچه او را به انجام است نشان می دهد که او ساخت قابل توجهی اصلاحات در مناطقی که مردم در حال فریاد بلندترین اما که لزوما تاثیر ماموریت اصلی پلیس به عنوان او آن را می بیند” میلر گفت. “چه می خواهید انجام دهید این است که کار کردن که واحد شما باعث انضباطی سردرد استفاده از آن به عنوان بهانه ای برای اصلاح واحد و استفاده از آن به عنوان یک sop به شهردار و عمومی است.”

پیشنهادات مور درخواست از فرماندهان به دلیل در روزهای آینده و هفته, او گفت:, و کمک به اطلاع رسانی به تصمیم گیری در مورد آنچه که واحد باید آنهایی که می توانید بروید — اگر هر و است که باید به پیکربندی مجدد.

تبلیغات

“چه اندازه از آنها رفتن به جلو ؟ که سوال این است که خواسته بودن از هر فرمان” او گفت:.

مور اذعان کرد: “در بسیاری از شایعات” که مترو را به طور کامل منحل شده است اما بعید است, او گفت:.

مترو بخش ادغام چندین واحد های تخصصی از جمله هدف اجرای تیم های سوات تیم و گروه نصب و سگ واحد است. برای سال اعضای آن بودند ستایش توسط مقامات دولتی برای بودن در خط مقدم بسیاری از کار پلیس انجام هزاران نفر از ترافیک متوقف می شود و تصرف اسلحه. شهردار اریک Garcetti در یک نقطه و دستور داد لشکر گسترش به عنوان یک راه حل به جرم و جنایت خشونت آمیز.

اما پس از آن نازل شد در سال گذشته توسط بار است که ماموران مترو شد نامتناسب توقف و جستجوی سیاه رانندگان بسیاری از اعضا از 200 نفر تیم شده است گفت زمان بیشتری را صرف رسیدگی به جرائم که در حال حاضر رخ داده است. که مهم است که کار خود ادامه خواهد داد مور گفت.

تبلیغات

فراتر از گشت و تحقیقات جنایی وزارت کار به گسترش امنیت جامعه مشارکت برنامه از جمله زیرپا بیشتر فرماندهی کارکنان به ماموریت به عنوان بخشی از یک بخشنامه از پلیس کمیسیون.

مقامات پلیس لس آنجلس نیز در حال گفتگو با مقامات سازمان های دیگر که ممکن است خواسته شود به انتخاب کنید تا برخی از وظایف.

مور به تازگی به پلیس گفت کمیسیون که او آغاز شده بود بحث و گفتگو با مقامات حمل و نقل در مورد شورای شهر پیشنهاد است که می بینیم برخی از ترافیک تماس های گرفته شده با پلیس اما در حمل و نقل کارکنان. او گفت که او نمی تواند تصور کنید که حمل و نقل کارکنان اداره اجرای متوقف می شود اما می تواند آنها را در پاسخ به برخی از برخورد و تماس.

“تلاش ما این است که برای کنار هم نشستن و درک آنچه بالقوه تجدید از مسئولیت ها ممکن است مستلزم” او گفت:.

تبلیغات

مور گفت که او به دنبال راه هایی برای ترکیب برخی از ایده ها از افسران.

“حکمت این سازمان نمی آید از طبقه 10; می آید از رتبه و فایل” گفت: با اشاره به دستور دفاتر در مقر پلیس.

افسران و اتحادیه که آنها نشان دهنده بحرانی شده است از مور و مسئولان شهرستان در هفته های اخیر نه تنها خود را برای دست زدن به تظاهرات و ناآرامی های اطراف — که در آن ده ها تن از ماموران مجروح شدند — اما برای آنچه که آنها درک می شود یک رضایت به گروه منتقدان و شکست مقامات برای دفاع از ماموران اقدامات است.

آنها می گویند که آنها نگران امنیت عمومی در زمانی که قتل ها تا حدود 14 درصد از سال گذشته و در آمریکا در حال افزایش است. و آنها می گویند که کمی در مورد مسیر رو به جلو است روشن به آنها.

تبلیغات

“این تغییر خیلی سریع. آن را فقط به نظر می رسد مانند هر روز چیز دیگری در جریان است گفت:” کریگ Lally رئیس پلیس لس آنجلس محافظ لیگ.

Lally گفت: بسیاری از مردم در حال صحبت کردن در مورد defunding پلیس بدون یک ایده روشن از آنچه که حتی به معنی “آنها در حال قرار دادن این سبد قبل از اسب.”

با توجه به کاهش نیروی Lally گفت که او انتظار دارد وجود دارد به “عظیم کمبود بیش از چند سال آینده در گشت” و خواسته های جدید برای بیشتر پلیس از ساکنان عصبانی در مورد افزایش جرم و جنایت است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de