Coronavirus افزایش مربوط به رستوران در رودبار اراضی شهرستان در دولت فهرست پیگیریهای

افزایش coronavirus موارد به رستوران در رودبار باعث شده است تا دولت به جای مونو شهرستان در فهرست پیگیریهای خود را برای اولین بار.

در مقایسه با سایر استان ها در کشور است که ثبت بیش از 414,000 عفونت و بیش از 7,900 مرگ و میر مونو شهرستان شده است کمتر تحت تاثیر قرار و امان خروش در مواردی که نقاط داغ مانند لس آنجلس و اورنج استان ها دیده می شود. اما در هفته های اخیر در این شهرستان گزارش شده سنبله.

بیش از دو هفته گذشته 40 نفر تست مثبت برای ویروس, آوردن میزان عفونت به 8.03% و هفت روز به طور متوسط از تاریخ 12 جولای 19 به 11.32%. یک نفر در بیمارستان بستری و در شرایط با ثبات است. پرش در موارد بالاترین شهرستان دیده می شود از زمان شروع این بیماری همه گیر.

حداقل 84 نفر تست مثبت برای این ویروس با 79 از آن موارد در رودبار. این شهر نیز به حساب برای این منطقه تنها مرگ است.

تبلیغات

با توجه به بخش تست مثبت بودند شناسایی از طریق انواع معنی, جمله, جامعه, پاپ آپ, تست, تماس, ردیابی و علامتی از افراد در بیمارستان است. ریشه 65 درصد از موارد جدید متصل شده به رستوران عملیات.

جمعیت ماموت لیکس است که کمی بیش از 8,100 — بیش از نیمی از مونو شهرستان تقریبا 14,200. اما منطقه یک مقصد توریستی به خصوص در تعطیلات آخر هفته.

“ما باور نمی جولای 4 بود اولیه کاتالیست فقط تعداد قابل توجهی از بازدید کننده به دنبال آرامش در شرق سیرا” اطلاعات عمومی افسر استوارت براون گفت.

موارد اعلام شده در هر روز داده شده به طور معمول حساب برای مواجهه از دو هفته قبل پس از آن احتمال دارد که برخی از ریشه از تعطیلات آخر هفته. این شهرستان را شناسایی کرده رستوران در رودبار به عنوان یک منطقه تمرکز و دستور اضافی مورد نیاز در رستوران ها و کسب و کار است که آماده سازی و خدمت به مواد غذایی از جمله کافه ها و کافی شاپ ها.

تبلیغات

تمام رستوران کارکنان مورد نیاز خواهد بود برای پوشیدن تجهیزات حفاظت فردی مانند فولاد یا N95 ماسک به عنوان مخالف به سطح پایین تر گزینه های مانند پارچه پوشانده اند. این شهرستان نیز نیاز است که حداقل 30 درصد از کارکنان در هر رستوران تست بین جولای 22 و 28 ژوئیه و هر یک رستوران مورد نیاز خواهد بود به صفحه نمایش کارکنان قبل از هر شیفت.

یک رستوران عدم تطابق با هدایت خواهد شد در نتیجه فوری از بسته شدن به مدت 72 ساعت. دوم نقض را در پنج روز بسته شدن آن است که تشدید خواهد به یک یک هفته ای بسته و ممکن است جریمه.

تست و نمایش نیست ادم تاکتیک در تعیین اینکه آیا یک فرد مثبت است برای ویروس ها گفته اند. یک تست می تواند به ارائه اطلاعات در مورد یک فرد تنها در یک روز داده می شود و نمایش فیلم به طور معمول تکیه بر تب چک را به حساب افراد بدون علامت.

اما در صورت عدم وجود واکسن و یا درمان های پزشکی, تست نمایش فیلم و اقدامات پیشگیرانه مانند استفاده از پوشش صورت و اجتماعی فاصله ها تنها سلاح برای مبارزه با گسترش ویروس.

تبلیغات

“برای کاهش این گسترش است در حال حاضر مهم تر از همیشه به پوشیدن صورت پوشش در مکان عمومی, اگر شما قادر به جسمی فاصله خانه بمانند اگر شما بیمار اغلب دستان خود را به طور منظم تمیز کردن اشیاء و سطوح و برای جلوگیری از تجمعات در گروه از هر نوع از جمله با بستگان از خارج از خانواده” مونو شهرستان افسر بهداشت دکتر تام بو گفت.

اگر چه این شهرستان است که انتظار بیشتر موارد در آینده هفته بستری شدن در بیمارستان ثابت باقی مانده و ظرفیت می افتد در حالت استاندارد. کمتر از 80 درصد از تخت در بخش مراقبت های اشغال شده و حداقل 75% از هواکش در دسترس هستند.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de