متهمان برای حل و فصل 1.6 میلیون دلار به عنوان جزئیات ظهور در 44,000-گالن ونتورا نشت نفت

چهار سال پس از 44,814 گالن تصفیه شده نفت خام بوده از یک زرشکی خط لوله نفت این شهرستان ونتورا دفتر دادستان منطقه گفت: این شرکت مسئول 2016 حادثه خواهد پرداخت.

رسانه ها از آزادی از دفتر این هفته گفت: کلرادو بر اساس زرشکی خط لوله LLC که صاحب 10 اینچ خط لوله شروع می شود که در شهرستان ونتورا و اجرا می شود 87 مایل به ویلمینگتون به یک توافق حل و فصل نیاز به آن را به پرداخت 1.3 میلیون مدنی مجازات و هزینه و منابع طبیعی آسیب می رساند. پیمانکار که مشغول به کار در این خط لوله قبل از نشت CD لیون خواهد پرداخت اضافی $300,000.

“بدیهی است که همه گیر است و تحت تاثیر مذاکرات … همه صدمه زدن به سمت راست در حال حاضر گفت:” کارن مقاله ها و خطابه یک شهرستان ونتورا ارشد معاون دادستان منطقه که مشغول به کار در این مورد. اما او افزود: “محیط زیست خیلی مهم است که به مردم اجازه دهد این نوع از نشت این که آیا آن غفلت یا عمدی. … ما نیاز به مطمئن شوید که منابع طبیعی ما هستند هنوز هم وجود دارد برای فرزندان ما و فرزندان فرزندان ما.”

شرکت نمی بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای نظر.

تبلیغات

برای شش ماه پس از این حادثه دو دفتر دادستان منطقه محققان و یک وکیل نگاه به نشت و تمام وقت خطابه گفت. مدنی شکایت جمعه توسط دادستان منطقه و کالیفرنیا دادستانی کل که به نمایندگی از دولت بخش ماهی ها و حیات وحش در رسیدگی, رنگ, تازه, تصویر کامل از حادثه اتصال آن به یک شکست خورده تعویض دریچه با عجله به دلیل کاهش هزینه های.

با توجه به سند شرکت “اضطراب برای تکمیل تعویض دریچه در یک روز به دلیل زرشکی مورد نیاز خواهد بود به پرداخت ویژه به آن ابزار برقی اگر این پمپ در ساعات اوج بین ظهر و 6 بعد از ظهر” اگر نفت نبود و در حال اجرا به سرعت زرشکی را مجبور به پرداخت $15,000.

همه چیز شروع به رفتن اشتباه در سالن کانیون تعمیر سایت زمانی که تیم قرارداد را ثابت آورده اشتباه ابزار برای این کار, این گزارش گفت:. برای صرفه جویی در زمان آنها نمی وصل از راه دور تشخیص نشت سیستم. شب سقوط کرد و کار ادامه داد. پس از 17 ساعت از کار تعمیر و تیم سمت چپ تفکر آنها مهر و موم شده اتصال بین لوله و شیر. اما سه آجیل “به طور کامل شل” یک شخص ثالث محقق یافت.

بر اساس این گزارش قابل مشاهده در فاصله باقی مانده در شیر اتصال که نیست به درستی بازرسی پس از نصب و راه اندازی. نه سی دی لیون و نه زرشکی به حال پرسنل در محل به عنوان روغن شروع به جریان از طریق لوله.

تبلیغات

حدود 700 بشکه نفت چشمانداز با سیستم تشخیص آنلاین, این گزارش می گوید. آن سرازیر شد پایین شیب دره شیب و حدود نیم مایل از طریق شاهزاده بررنکا یک تنگه است که به طور معمول پر آب در طول طوفان. در ارریو آن وارد شده منجر به اقیانوس اما نشت متوقف شد قبل از آن را به آب پس از یک شهرستان ونتورا ساکن گزارش نفت در حیاط خلوت خود را به مقامات در 5:30 صبح

مدت کوتاهی پس از عمران شکایت منتشر شد متهمان حل و فصل با دولت محلی و دادستان.

“برای شهرستان ما این بود که فوق العاده زیادی نشت” مقاله ها و خطابه گفت. در سال 2016 بار گزارش قرمز شده بود مسئول 11 نشت از سال 2006 از جمله 280,000-گالن ونتورا نشت در سال 2008.

زرشکی بیشتر اقدامات قانونی پیش رو است. واصل طرح دعوی در دادگاه توسط مالکان تحت تاثیر نشت نفت در سال 2018 هنوز به بازی کردن.

تبلیغات

“این ساده ترین چیزی که شما در یادگیری به عنوان یک کودک: شما را به یک ظرف غذا شما پاک کردن آن گفت: نورآباد-بر اساس وکیل علامت Hiepler که به نمایندگی از چهار مالکان خانه های آسیب دیده.

Hiepler مشتریان به دنبال 16 میلیون دلار برای پوشش مزاحمت خسارت و حذف کامل چپ-بیش از نفت است. زرشکی برآورد از 6000 گالن باقی می ماند اما می تواند به عنوان بالا به عنوان 20,000 گالن Hiepler گفت.

او گفت: پاکسازی خدمه ساخته شده تا کامیون ها و صدها نفر از کارگران پر مالکان’ حیاط ماه پس از نشت. دو مالکان مجبور به حرکت می کند و برخی از توسعه تنفس مشکلات Hiepler گفت. شاکیان سعی در میانجیگری قبل از پیگرد دو سال پس از این حادثه او اضافه شده است.

هنوز هم وجود دارد “ظروف سرباز یا مسافر و مالکان’ حیاط” Hiepler گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de