دختران سنگ دنور سنگ تقریبا در سال 2020

دختران سنگ اردوگاه است که به دختران و جنسیتی-nonconforming جوانان فرصتی برای ساختن جامعه یادگیری ابزار و انجام رفت و به طور کامل آنلاین این سال است. و در حالی که متزلزل کردن مدل کسب و کار این کمپ هنوز موفق به نوشتن آهنگ ها, توانمند سازی هر یک از دیگر و تمرین بیش از زوم. این سال را به اردوگاه شامل کارگاه های آموزشی در ضد نژادپرستی مهارت ساختمان و آهنگسازی. شرکت کنندگان حتی موفق به ترکیب دو نوشتن یک آهنگ اعتراض را به مخلوط اضافه کنید.

در 7 p. m. روز شنبه, جولای 25, دختران راک زندگی می کنند جریان سالانه آن کنسرت آنلاین, اجرای موسیقی که اعضای کمپ را صرف از دو هفته گذشته کار بر روی. Westword با همکاری مدیر شانون وبر از طریق ایمیل به بحث در مورد سال 2020 نشان می دهد و اردوگاه در طول یک بیماری همه گیر.

Westword: به من بگو در مورد این سال را به اردوگاه.

شانون وبر: در این سال ما در حال برگزاری کمپ به مدت دو هفته به جای یکی و فقط در بعد از ظهر به جای تمام طول روز. کمپ شروع با یک اردوگاه energizer, که در آن ما باید سرگرم کننده حرکت در اطراف و یادگیری راه های مهم برای قوی تر و اتصال. سپس آنها را به یکی دیگر از زوم اتاق برای آموزش ابزار برای باس, درامز, خواننده, گیتار, کلید و یا الکترونیکی خود را beats برنامه. پس از آن آنها را انتخاب کنید و یک کارگاه برای حضور در.

برخی از کارگاه های برجسته از این سال عبارتند از: ضد نژادپرستی; مجموعهای از موسیقی مهارت مبتنی بر کارگاه های آموزشی از Atlanta-بر اساس گروه Txlips; ساخت موسیقی را یافت و صدا اشیاء; پیدا کردن شور و شوق خود را و توسعه رهبری همراه با کالاهای اساسی — آهنگسازی, مرحله, حضور, قدردانی و لوگو-ساخت.

پس از کارگاه های آموزشی هر روز به آنها سر به گروه تمرین که در آن کار می کنند و خود را ضبط آهنگ اصلی. خود ضبط کاملا مهارت های جدید ما در حال یادگیری این سال! و ما نزدیک روز با یک اجرای زنده از یک افسونگر-محور باند و گوش دادن اتاق که در آن کمپ منجر موضوعات بحث و تأمل در آنچه به آنها آموخته است که بعد.

چگونه آن را می رود ؟

سنگ اردوگاه بهترین مکان برای بود! ما از دست هر یک از دیگران’ انرژی و ما را از دست ندهید که قادر به پیدا کردن دوستان در فرد اما غلبه بر موانع جدید است که ما جم و هر کس در سنگ کمپ لگد زدن لب به لب!

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

چگونه می توانم شما را تشویق نوازندگان به همکاری آنلاین است ؟ کار می کند ؟ چرا که نه ؟

ما با استفاده از تعداد زیادی از آنلاین جدید سیستم عامل برای اجرای اردوگاه های این ماه: توانا شبکه و اختلاف به برقراری ارتباط زوم برای اتصال به گوگل درایو برای سازماندهی و ذخیره پروژه های ما و seattle marines برای ضبط قطعات فردی و همکاری در نوشتن یک آهنگ اصلی. هر یک از ما ده باند در حال انجام است همه چیز کمی متفاوت, بنابراین آن را کاملا یک گردباد برای همه ما! این کمپ اغلب بازی با هم زندگی می کنند بیش از زوم در طول تمرین گروه که در آن آنها همچنین یادگیری مهارت های جدید و عمل خود آهنگ اصلی در آموزش ابزار هر روز.

آن است که کار و هر دو ما اعضای کمپ و داوطلبان بسیار زیاد سرسختی هوش مثبت و خلاقیت به اردوگاه هر روز! ما باید کل تیم داوطلب برای تکنولوژی عیب یابی و اعضای کمپ با توجه به تکنولوژی های جدید و سیستم عامل هست. ما از آنها یاد بگیرند هر روز که دقیقا چه چیزهایی باید باشد. تمام اعضای کمپ نیز نوشتن آیات برای یک آهنگ اعتراض با هم در این سال و ساخت موسیقی فیلم برای هر آهنگ پس از آن اما هر کس دار زدن در آن وجود دارد و یادگیری چیزهای جدید.

که تمام نقطه از سنگ اردوگاه واقعا — که همه ما فشار خودمان را از ما محدوده آسایش چیزهای جدید را امتحان کنید و سپس متوجه چگونه قادر قوی و انعطاف پذیر هستیم. هر روز ما در پیدا کردن راه های بهتر برای به انجام رساندن اهداف مشترک ما از موسیقی, همکاری, رشد و ایجاد ارتباط با هر یک از دیگر.

آیا وجود هر گونه شگفتی به انجام اردوگاه این راه ؟

آن بوده است جالب است که به این کمپ در واقع ممکن است تقویت صدای دیجیتال تنظیم زیرا هر کسی می تواند سنج به چت هر زمان که آنها می خواهند در مورد هر آنچه که آنها می خواهند تا هر کس شنیده است. این است که ما سال اول عامل اردوگاه به مدت دو هفته به جای فقط یکی از آنجایی که ما در حال انجام تنها نصف روز. هشت ساعت راه بیش از حد طولانی برای هر یک از ما را به نشستن در مقابل یک کامپیوتر! و ما سپاسگزار به زمان بیشتری برای رشد عادت کرده اند به جدید سیستم عامل آنلاین و برای ایجاد آنچه که امیدوارم دوستی های ماندگار.

چه چالش های خود را به کمپ مورد صحبت رو در اردوگاه و فراتر از آن?

وجود دارد که قطعا برخی از فن آوری و دسترسی موانع که آیا آن پر از لکه قابلیت اتصال به اینترنت و یا طبیعی جنگ/پرواز/یخ که مغز ما تجربه هنگامی که مواجه با اطلاعات جدید/فن آوری است. ما را ساخته اند بسیاری از شخصی تحویل تجهیزات و نقاط دنده به کمپ ” خانه و ما انجام داده ایم بسیاری از عیب یابی و ساخته شده بسیاری از چگونه به فیلم ها. ما کمپ’ خانواده ها نیز فوق العاده مفید با تجهیزات و تکنولوژی راه اندازی و عیب یابی برای بچه های خود را, بنابراین ما در حال انجام این کار را به عنوان یک روستا که فوق العاده است. این زمان برای جامعه ما و جوانان در حال دست و پنجه نرم کردن با نژادپرستی همه گیر صفحه اصلی-تحصیل و غیره. این روشن شده است که داشتن یک جایی مثل راک دختران در این زمان بسیار مهم است. آن را به یک محل که در آن آنها واقعا می تواند رایگان به کشف که آنها چه کسانی هستند و در مورد موضوعات سخت و تجربیات مختلف در عمدی و پرورش محیط زیست است.

شما چشم پوشی هزینه. چه چالش های شما رو به عنوان یک سازمان ؟

غیر قابل انکار بی عدالتی در جامعه ما شده است تلفظ در گیر و سنگ کمپ این قاعده مستثنی نیست. بسیاری از مردمی نیست دسترسی به اردوگاه خود در این همه سال که ممکن است با توجه به محدودیت های تکنولوژیکی. ما هدیه USB میکروفن به هر یک از ما شصت و گردشگران در این سال ما صادر نقاط داغ را به حداقل نه خانواده. بدون اصلی ما جمع آوری کمک سالانه زنده ویترین و با کارخانه های لبنی بسته و عدم توانایی پرتاب سود را نشان می دهد مانند ما در گذشته ما قطعا نیاز به پیدا کردن راه های جدید برای جمع آوری پول در طول سال آینده. که گفت: از آن شده است مهم است و احساس خوبی به ارائه منابع به عنوان بسیاری که ممکن است برای ما camper خانواده ها بدون هیچ هزینه. برخی از خانواده ها هنوز هم اهدا و حتی افزایش کمک های مالی خود را در این سال که برای ما بسیار سپاسگزار است.

خوانندگان ما چه می توانید انتظار از دختران, سنگ, ویترین,?

ما زندگی می کنند جریان نمایشگاه در تاریخ 25 ژوئیه در 7 بعدازظهر لینک به این رویداد خواهد بود ارسال شده در ما رسانه های اجتماعی (Facebook, Instagram, Twitter و در وب سایت ما). ما اکران ده فیلم ها موسیقی با موسیقی اصلی نوشته شده است, انجام شده و ثبت شده توسط گروهها در اردوگاه. شب نتیجه گیری خواهد شد با یک ویدئو برای آهنگ اعتراض همکاری در سراسر اردوگاه.

دختران سنگ, ویترین, خواهد شد و بصورت زنده در 7 p. m. روز شنبه, جولای 25. برای اطلاعات بیشتر برو به دختران راک سایت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de