قاضی دستور آزادی زندانیان آسیب پذیر در لامپوک زندانها آمار توسط ویروس

زندان فدرال مقامات باید شروع انتقال پزشکی آسیب پذیر زندانیان در لامپوک زندان پیچیده به خانه حبس برای جلوگیری از بیشتر بیماری پس از شیوع کروناویروس کشته شدن چهار زندانی و آلوده بیش از 1000 دیگران ایالات متحده دادگاه منطقه قاضی حکم داد.

تصمیم هفته گذشته توسط قاضی Consuelo مارشال اعطا دستور مقدماتی در یک کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام به ارمغان آورد توسط اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا از جنوب کالیفرنیا که متهم به اداره فدرال زندانها از نادرست پاسخ به شیوع و دو فدرال lockups در لامپوک از عدم بهداشت پایه مراحل برای محافظت از کسانی که زندانی شده است. دو زندانها خانه بیش از 3,700 سطح پایین و متوسط امنیت زندانیان.

تحت سفارش اداره زندانها مقامات ملزم به دادگاه که زندانیان واجد شرایط آزادی به عنوان بخشی از یک طرح برای کاهش جمعیت است. کسانی که واجد شرایط می تواند هر کسی که بالاتر از 50 و هر کسی که با شرایط بهداشتی اساسی مانند بیماری انسدادی مزمن ریوی جدی قلبی و دیابت و چاقی و آسم و یا بیماری عروق مغزی.

“دادگاه به منظور اولین گام در برگزاری لامپوک زندان مقامات مسئول خود را شکست کل برای حفاظت از سلامت و ایمنی از زندانیان گفت:” Naeun لبه سرب وکیل به نمایندگی از زندانیان.

Rim گفت: مقامات زندان اعتراف کرد که به جای انتشار مطلب بدون خشونت زندانیان به خانه سلول آنها منتقل زندانیان از یک زندان دیگر و در یک نقطه قطع دسترسی به دوش برای نزدیک به دو هفته است.

تبلیغات

او گفت: این اقدامات منجر به مرگ حداقل چهار نفر.

“دادگاه, سفارش,” او گفت: “در نتیجه کمتر زندانیان سقوط بیمار را کاهش می دهد بار در بیمارستان های محلی و در نهایت جامعه اطراف امن تر است.”

در دادگاه مقالات آیتالله سیستانی گفت که به عنوان از آوریل پنج ده زندانیان در نظر گرفته شده برای خانه حبس و 24 قرار بود منتشر شود اما وجود داشته است هیچ مستند منتشر شده است.

این طرح دعوی در دادگاه واصل مارس 16 مدعی است که ازدحام مانع از زندانیان از لحاظ اجتماعی فاصله و یا در نظر گرفتن اقدامات دیگر. اگر چه مراقبت عمل می کنند که به قانون تبدیل شد مارس 27, داد, اداره زندانها صلاحدید گسترده ای برای کاهش جمعیت زندان با آزاد کردن زندانیان به خانه حبس رهبری آن موفق به انجام این کار و یا به دنبال Atty. ژنرال ویلیام Barr منظور انتشار در خطر زندانیان به خانه حبس کت و شلوار رضایت داد.

تبلیغات

وکلا برای اداره زندانها خواسته بود قاضی به رد دعوی در دادگاه. آنها اشاره کرد که اداره ساخته شده است یک بیمارستان صحرایی را به تصویب تست توده در و ممکن است که بسیاری از زندانیان که تست مثبت نشان داد هیچ نشانه ای ندارند.

اما پس از بیش از 70 درصد از زندانیان در پایین-امنیت لامپوک مرکز آزمایش مثبت قاضی در بر داشت وجود دارد “قابل توجهی خطر قرار گرفتن در معرض COVID-19 است که مغایر با استانداردهای معاصر انسان نجابت است.”

مارشال یافت که اداره زندانها بود “احتمالا به عمد بی تفاوت نسبت به شناخته شده ضرورت در نظر گرفتن زندانیان برای خانه حبس به خصوص کسانی که بیشتر در معرض بیماری شدید یا مرگ.”

تعداد افراد آلوده در زندان در حال حاضر کاهش یافته است فقط به یک چند با توجه به اداره زندانها ردیاب. این چهار زندانی که پس از قرارداد COVID-19 در میان 98 فدرال زندانیان به مرگ در سراسر کشور از جمله 10 در لس آنجلس’ ترمینال جزیره زندان فدرال.

تبلیغات

در حکم صادره جولای 14, مارشال به آژانس فدرال تا 29 جولای به تولید مهر و موم شده لیست از زندانیان واجد شرایط برای آزادی از دو لامپوک زندان.

در مدارک دادگاه وکلای زندانیان سند قبر کاستی در بهداشت از جمله عدم ماسک و تمیز کردن مواد. “هنگامی که زندانیان خواسته برای یک جایگزین برای خود ماسک شده بود آسیب دیده و به آنها گفته شد توسط تادیبی کارکنان که آنها هر ماسک” پرونده گفت.

یک زندانی سابق در نوشته شهادت به یاد می آورد: “هنگامی که نگهبانان آورده 36 ژنده پوش به توان با استفاده از تمام 140 زندانیان در کف برای تمیز کردن خود, تختخواب, حمام, لوله ها و توالت دسته.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de