نقاب کشش پشت پلکسی گلاس: بازیکن داخل باشگاه حل و فصل

بازیکن, باشگاه, بزرگسالان-برگزاری سرگرمی در Adams County, کاهش یافته است واصل طرح دعوی در دادگاه در برابر گروه کلرادو بهداشت عمومی و محیط زیست در میان دیگران بیش از یک نیاز است که کاربران ماندن حداقل 25 فوت دور از رقصنده های زیر بازیکن را باشگاه تعیین به عنوان یک COVID-19 شیوع سایت.

این دوره تغییر باعث شده توافق با بازیکن باشگاه صاحب کریس Fuselier که خواص دیگر شامل بلیک خیابان میخانه میانجیگری کلرادو توسط دفتر دادستان کل است. جولای 16 نامه از معاون دادستان کل W. اریک کوهن به وکلای اردن عامل و برنتون L. Gragg دنور-بر اساس آلن Vellone گرگ Helfrich & فاکتور P. C. که ثبت شکایت به نمایندگی از کسب و کار (و نه در پاسخ به چندین درخواست مصاحبه) تشریح روش های ایمنی که راضی CDPHE — در میان آنها سخت ماسک پوشیدن توسط نوازندگان در حالی که رقص و جاهای دیگر در این باشگاه و نصب یک ست مانع بین این مرحله و مشتریان.

این توافق نامه همچنین مقرر است که هنرمندان پاک کردن هر دو مرحله کف و قطب استفاده می شود برای رقص روال پس از اتمام مجموعه. علاوه بر این روال محدود به ده دقیقه به طوری که رقصندگان نمی شوند بیش از-اعمال — احتمالا به دلیل شدید فعالیت فیزیکی می تواند باعث تنفس سنگین است که ممکن است گسترش بیشتر این ویروس اگر رقصنده آلوده است اما بدون علامت و بنابراین هنوز هم کار می کند.

و یا در مورد ژوئن 24, با توجه به کت و شلوار, بازیکن, باشگاه اطلاع بازرس با Tri-County Health Department که صلاحیت شامل Adams County, که سه نفر از کارکنان خود را تا به حال COVID-19; از CDPHE فقط صادر شده در 22 ژوئیه گزارش می دهد زمان مجموع در پنج. در پاسخ به بازرس ارائه بازیکن به مدیریت باشگاه با “مجموعه ای از نوشته مورد نیاز است که باید رضایت شاکی قبل از آن ممکن است دوباره باز برای کسب و کار” با 25 فوت حکومت رئیس در میان آنها است. (بیست و پنج پا از فاصله بین هنرمندان و مخاطبان استاندارد تحت وضعیت فعلی دستورالعمل مگر اینکه یک محل به دست آوردن واریانس.) اما بازیکن این باشگاه در نظر گرفته است که تعیین می کند یک معامله شکن از “شاکی هنرمندان به دنبال ایجاد, وابسته به عشق شهوانی هنر و از جمله تمایلات جنسی نیاز به فاصله کمتر از 25 فوت به طور موثر ارتباط برقرار مراجعان. بنابراین فاصله مورد نیاز باعث می شود آن را غیر ممکن است برای شاکی و هنرمندان خود را به انجام هنر است.”

در حال حاضر 25-پا حکم شده است چشم پوشی پس از, بازیکن, باشگاه, توافق به تنظیمات مانند پلکسی گلاس موانع که اساسا قفس یا جعبه گذاردن مرحله; آنها از ویژگی های برش برای رقصندگان برای ورود و خروج. و در حال حاضر در نظر گرفتن تمام آن را شامل نمی شود از بین بردن صورت پوشش.

در اینجا متن نامه از کلرادو دفتر دادستان کل است.

عزیز اردن و برنتون:

با تشکر از شما برای وقت خود را صبح دیروز. ما زمان برای قدردانی نمایندگان از مشتری های ما کلرادو وزارت بهداشت و محیط زیست (CDPHE) برای دیدار با کریس Fuselier صاحب بازیکن باشگاه.

آقای Fuselier فراهم کرده است CDPHE با توضیحات نوشته شده از این بیماری پیشگیری از پروتکل هایی است که بازیکن این باشگاه در محل ارائه توضیحات بیشتر از این پروتکل در تماس با ما و ارائه شده عکس نشان دادن طرح از پلکسی گلاس پارتیشن در باشگاه است.

این بیماری اقدامات پیشگیری بازیکن باشگاه را مستند کرده است عبارتند از:

• رقصندگان باید جداگانه ورود/خروج و نه تعامل با جمعیت نفر (بدون صحبت کردن بدون لمس کردن).
• رقصندگان پوشیدن ماسک در همه زمان ها در باشگاه است.
• متوسط چک های داده شده به کارکنان/رقصنده های قبل و بعد از تغییرات خود را.
• کاربران نیز باید درجه حرارت خود را چک قبل از اینکه اجازه ورود به این باشگاه است.
• مراحل همه پلکسی گلاس موانع نصب شده است. موانع span از سقف به عرض دو سانتیمتر از کف مرحله. موانع اجرا به صورت افقی از یک دیوار تقریبا به دیوار مقابل. وجود دارد یک برش فضا طوری که رقصنده می توانید ورود/خروج مرحله.
• رقص و مشتریان باقی می ماند حداقل شش فوت از هم جدا.
• رقصندگان پاک کردن قطب بر قطب رقص مرحله بعد از هر مجموعه ای است. رقصندگان همچنین پاک کردن طبقه در هر یک از مراحل پس از تنظیم.
• یک رقصنده انجام سه آهنگ مجموعه اجرا می شود که در حدود 10 دقیقه.
• رقصندگان ندارد سنگین سطح اعمال در رقص خود را عملکرد است.
• رقصنده نمی تعامل با جمعیت پس از یک مجموعه, اما بازده به یک اتاق پانسمان از طریق خروج جداگانه.
• کاربران ملزم به پوشیدن ماسک در همه زمان ها به جز زمانی که از خوردن و نوشیدن.

CDPHE سلامت عمومی منظور 20-28 مستلزم آن است که هنرمندان در یک رستوران یا نوار باید حفظ حداقل 25 فوت فاصله از کاربران…. پس از بررسی اطلاعاتی که شما ارائه کرده اند CDPHE تعیین کرده است که این اقدامات بازیکن باشگاه قرار داده و به محل حداقل به عنوان موثر در جلوگیری از انتقال بيماري به عنوان کسانی که پیشرفته توسط این نیاز در بهداشت عمومی به منظور.

بر این اساس CDPHE تعیین کرده است که بازیکن این باشگاه ممکن است همچنان تحت اقدامات آن را در جای جای 25 پا مورد نیاز است. به عنوان طولانی به عنوان بازیکن این باشگاه همچنان به کار با این اقدامات جایگزین در جای خود آن را مطابق با 25 پا نیاز به عنوان طولانی به عنوان بازیکن این باشگاه همچنان به کار با این اقدامات جایگزین در محل.

مشاور برای Tri-County Health Department (TCHD) به من مجاز به دولت است که TCHD است پس CDPHE راهنمایی در مورد این موضوع که TCHD نمی خواهد هر گونه اقدام به اجرای 25 پا نیاز به عنوان طولانی به عنوان بازیکن این باشگاه همچنان به کار با این اقدامات جایگزین در محل.

این تعیین نمی دهد بازیکن را به باشگاه تعهد به رعایت سایر الزامات دولت های محلی و یا بهداشت عمومی ، اگر حقایق یا شرایط بازیکن در باشگاه تغییر در راه است که می تواند این عزم لطفا به ما به بحث در مورد این موضوع. ما نیز خوشحال برای پاسخ به هر گونه سوال و حرکت رو به جلو.

آن است که درک کنیم که نرم افزار از 25 پا نیاز است که تنها موضوع بین طرفین است. مانند اعتقاد ما این عزم را نیز حل و فصل مسائل در دادخواهی. ما انتظار داریم که وکیل برای طرفین خواهد اجرایی یک شرط برای اخراج.

لطفا دریغ نکنید با ما تماس بگیرید اگر سوالی دارید.

صمیمانه

به صورت کلی

W. اریک کوهن
دستیار ارشد دادستان کل
مراقبت های بهداشتی واحد
خدمات دولت در بخش

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de