هیچ پاسخ هنوز در حال انجام تحقیقات در سن گابریل ماموریت آتش

علت آتش سوزی که پاره از طریق سن گابریل ماموریت در اخیر اوایل صبح همچنان تحت تحقیقات شهرستان سن گابریل مقامات می گویند و بازداشت شده است در این مورد با وجود گزارش های رسانه ها.

این شهرستان با صدور بیانیه ای بعد از ظهر چهارشنبه گفت که “تحقیقات همچنان در حال انجام و قطعی علت است که هنوز مشخص بودن دست آورديم.”

آتش سوزی اتفاق افتاده جولای 11, اما محققان تنها قادر به شروع بررسی تاریخی و مذهبی سایت در تاریخ 15 ژوئیه پس از مهندسین و ساختاری متخصصان “قادر به ایجاد ثبات سست مانده” از آتش آغاز شد که در و نابود ماموریت سقف.

اوایل روز چهارشنبه برخی از گزارش های رسانه ای با اشاره به دستگیری یک مرد در نزدیکی الحمرا بودن در اتصال به آتش.

تبلیغات

سن گابریل مقامات تایید یک نفر دستگیر شد اما گفت که در ارتباط با یک جداگانه مظنون آتش سوزی حادثه در جولای 12.

“این فرد دستگیر شد و برای نامربوط اتهام” بیانیه ای گفت:.

کنترل کلیسا نیز در حال بازگشت توسط محققان به ماموریت مقامات.

روز شنبه اعلام شد اولین آپدیت رسمی ارائه شده توسط این شهرستان با توجه به آتش سوزی پس از جولای 13.

تبلیغات

فروغ که پاره پاره از طریق کلیسا شد و برای اولین بار منتشر شده در جولای 11 در 4:24 a. m. در حالی که وجود دارد هیچ صدمات سقف نابود شد و فقط مرمت pews و خیلی از کشور به طور جدی آسیب دیده است.

آیا با شانس یا الهی مداخله محراب و بسیاری از تاریخی چوبی مجسمه های قرار گرفته در این نزدیکی هست جان سالم به در برده از صدمه ندیده.

نقاشی که آراسته به ماموریت داخلی دیوار شده بود نقل مکان به علت فقر و بازسازی و در نتیجه نیز در امان ماند و در قرن 18 فونت غسل تعمید و قطعه نقره اهدا شده توسط پادشاه چارلز سوم اسپانیا نیز جان سالم به در برد.

پس از آتش سوزی صدها نفر از محله های کشیش نشین اعضای جامعه و کاتولیک رومی از سراسر جنوب کالیفرنیا ساخته شده زیارت به این ماموریت به غمگین و دعا.

تبلیغات

لس آنجلس اسقف اعظم جثه H. گومز تور خسارت همراه با San Gabriel Valley منطقه ای اسقف کمکی David G. اوکانل که خطاب مضطرب وفادار.

اوکانل گفت که به لحاظ اجتماعی فاصله توده ها ادامه خواهد داد برگزار می شود در مجاورت نمازخانه و ساعت 11 صبح جمعی در یکشنبه بود ریاست گومز.

که روز خدمات بودند و برخی از آخرین نمازخانه به عنوان لس آنجلس قلمرو مذهبی اسقف اعظم به حالت تعلیق تمام توده ها با توجه به وضعیت coronavirus مقررات در جولای 14.

تحقیقات مربوط به آتش سوزی منجر شد توسط Verdugo آتش نیروی کار یک گروه از آتش بخش کوچکتر از شهرهای اطراف استخر که منابع و محققان با هم برای پروژه های بزرگتر.

تبلیغات

با توجه به سروان. آنتونیو نگرت اطلاعات عمومی و افسر برای سن گابریل آتش گروه شش عضو گروه شامل آتش محققان از شهرستانها از سن گابریل, سان مارینو, Monterey Park, مونروویا و گلندیل. لس آنجلس آتش نشانی و همچنین کمک.

نگرت گفت: پرسنل از اداره فدرال از الکل و تنباکو و سلاح گرم و مواد منفجره بودند و همچنین درگیر در این تحقیقات که طبیعی است زمانی که آتش سوزی شامل نهادهای مذهبی.

آتش آمد و به عنوان میراث کالیفرنیا ماموریت و دیگر استعمار بناهای تاریخی آمده اند زیر سوال.

یک مجسمه از ماموریت بنیانگذار سنت Junípero سرا شد پیشگیرانه منتقل ماموریت رهبری قبل از پایان ماه ژوئن.

تبلیغات

سرا مجسمه شده اند به زور پاره پاره کردن در سان فرانسیسکو الورا خیابان و ساکرامنتو در هفته های اخیر. این ونتورا شورای شهر توافق کردند که هفته گذشته به حرکت دو مجسمه سرا به دور از املاک شهرستان.

Serra قرن 18 کشیش اسپانیایی, تاسیس نخستین دولت نهایی 21 ماموریت. او با اعتبار كردن مذهب کاتولیک در سراسر کالیفرنیا و غرب در هزینه از فرهنگ بومی.

بسیاری از قبایل بومی آمریکا بودند نابود طریق بیماری های معرفی شده توسط اسپانیایی ها مانند سررا در حالی که ماموریت خود سیستم تخریب روستاهای بومی گیاهان و حیوانات.

آمریکایی های بومی نیز اغلب مجبور به ساخت این ماموریت بودند به شدت منظم و در مواجهه نرخ مرگ و میر بالا.

تبلیغات

سرا مدافعان او را یک محافظ “آمریکایی های بومی در مکزیک و آلتا کالیفرنیا” و کسی که در مبارزه علیه اسپانیایی خشونت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de