دو L. A. شهرستان سرپرستان tout همه گیر ایمنی قرار داده اما خود کارکنان در معرض خطر کارکنان می گویند

لس آنجلس سرپرستان هیلدا سولیس و کاترین Barger روشن ساخته اند نظرات خود را در راه هایی برای به حداقل رساندن رفتارهای پرخطر در طول بیماری همه گیر.

ساکنان “امن تر در خانه” هر دو بارها و بارها گفت: در coronavirus اخبار جلسات پس از ماه مارس است.

اما برخی از کارکنان خود را می گویند ناظران شکست خورده اند به آنها را امن نگه دارید.

دو ناظران می گویند که کارکنان مورد نیاز آنها برای هفته ها برای کار در شرایط نا امن در این شهرستان اجرایی ساختمان و در منطقه میدان دفاتر نادیده گرفته و درخواست خود را به اجازه می دهد آنها را برای کار از خانه. شکایت ظاهر در یک نامه ناشناس از اعضای هر دو کارکنان که منتشر شد در میان مدیران شهرستان و ارائه به بار.

تبلیغات

نامه نویسندگان — که توصیف خود را به عنوان “بسیاری از اعضای این هیات از 1 و 5 منطقه” — مورد که چند نفر شاغل در شهرستان سالن از دولت هستند “کارمندان جوان که در حال رفتن به کافه ها و رستوران ها و در معرض خطر بالاتری از ابتلا و گسترش ویروس.” کارکنان نیز ادعا می کنند که سرپرستان نه اجرای L. A. County وزارت بهداشت دستورالعمل در هر یک از دفاتر خود را.

آنها می گویند که سه نفر دیگر از سرپرستان — مارک ریدلی-توماس شیلا Kuehl و جانیس هان — خود اجازه داده اند تمام کارکنان به کار از راه دور.

“آنها احساس حق به نیاز کارکنان به گزارش به دفاتر خود را هر چند کار خود را انجام می شود از راه دور. این امر می تواند غیر ممکن است برای آنها را به یک مورد است که ما باید در فضاهای اداری برای انجام وظایف ما” می خواند این نامه با اشاره به Solis و Barger.

Solis و Barger استخدام حدود 75 تمام وقت کارکنان بین آنها که در طبقه هشتم شهرستان در سالن اداره ساختمان در مرکز شهر و در میدان دفاتر خود را در سراسر منطقه.

تبلیغات

ناشناس نامه تساوی ناخواسته توجه به محل کار شیوه از ناظران به عنوان شهرستان در تلاش برای کنترل فزاینده coronavirus عفونت رای دادن.

ناظران می گویند که سیاست های خود را در teleworking متنوع در طول زمان به دلیل مسائل مربوط به فن آوری و اهمیت رفع نیازهای مناطق خود. برخی از مسئولیت های خود را, آنها می گویند, شامل ارائه خدمات ضروری برای ساکنان. Barger است رئیس هیئت مدیره است که می آید با اضافی وظایف اداری.

Solis که در خدمت به عنوان رئیس جمهور اوباما وزیر کار از 2009-13 شده است و منتقدان کارفرمایان عدم محافظت از کارگران در بیانیه ای گفت که او طول می کشد بازخورد از کارکنان به طور جدی و او پرسید: این شهرستان در بخش منابع انسانی به “دقت بررسی ادعاهای ناشناس نامه مربوط به ایمنی کارکنان.”

Solis گفت: چون او صندلی pro tem — معنی او تبدیل خواهد شد رئیس هیئت مدیره در ماه دسامبر — دفتر او است “افزایش مسئولیت در پاسخ به این بحران و در حال اجرا کسب و کار از شهرستان.”

تبلیغات

“در حالی که برخی از خدمات حیاتی ما از تشکیل اتکاء به دریافت از طریق این بی سابقه بار ارائه می شود می توانید از طریق telework بیشتر نمی تواند” Solis گفت. او کارکنان او گفت: باید ارائه کمک در مراکز توزیع مواد غذایی و کمک به توزیع تجهیزات حفاظت شخصی در خانه های پرستاری در میان دیگر همه گیر مرتبط با وظایف.

“من افتخار می کنم از تلاش های کارکنان من در برخی از سخت ترین جوامع نهفته در شهرستان” او در بیانیه ای گفت:.

پس از حرف ظاهر و بار ها درخواست پاسخ از Solis, کار شرایط به نظر می رسد که بهبود یافته با کارکنان در حال حاضر اعطا شده بیشتر telework گزینه با توجه به یک کارمند که صحبت با بار. این کارمند نخواست نامش فاش شود چرا که کارکنان مجاز به صحبت با رسانه ها.

در ایمیل ارسال شده در اوایل این هفته به کارکنان Solis رئیس ستاد سیندی چن نوشت که کارکنان قرار بود که مجاز به telework دوباره آغاز ژوئیه 21.

تبلیغات

“با این حال ما را ارزیابی telework در یک هفته-توسط-هفته اساس بر اساس اورژانس نیازهای ما سرپرست و حفظ نیازهای ما از تشکیل و جامعه” چن نوشت.

Barger که از لحاظ جغرافیایی عظیم منطقه شامل 2,807 مایل مربع از شمال L. A. شهرستان گفت: دفتر او اجرا “یک اصلاح کار برنامه را قادر می سازد که همه کارکنان به telework مبهوت در روز است.”

در حال حاضر کارکنان از راه دور کار 50% از زمان و در نیمه دیگر. استفاده از teleworking به عنوان یک گزینه برای کارکنان “نوسان در طول زمان” و اخیرا دوباره جولای 14 با توجه به Barger ، این بود که پس از کارکنان خود را فرستاده نامه.

قبل از teleworking ابقاء شد, “انتظار این بود که کارکنان خواهد بود وجود دارد” با توجه به Barger ،

تبلیغات

بخشی از این مسئله با انتقال به teleworking بود که در ماه مارس کارکنان شروع به کار از خانه اما نمی باید کار لپ تاپ. تنها تعداد کمی از کارکنان از کار بدست لپ تاپ و گفته شد که آن را شش هفته به لپ تاپ ها و ایستگاه docking برای همه کارکنان که نیاز به آنها را با توجه به Barger ،

“کارکنان ما نمی توانیم در خدمت جوامع ما خوب اگر آنها سالم و امن” Barger گفت. “من زده یک تعادل ظریف بین حصول اطمینان از سلامت و ایمنی از تیم ما و حفظ پاسخگو و خدمات پاسخگو است که ساکنان لس آنجلس سزاوار است.”

دیگر سرپرستان گرفته اند یک رویکرد متفاوت است.

در سرپرستان Kuehl و هان دفاتر همه کارکنان در حال کار از خانه و به ندرت ، هیچ کدام از آنها زمینه دفاتر باز هستند.

تبلیغات

در ریدلی-توماس’ دفاتر اکثریت کارکنان در حال کار از خانه است که نیاز به در آمده است. برخی کار را از دفتر چرا که هر دو آن اولویت خود را و یا آنها نیاز به کمک در یک جلسه هیئت مدیره در روز است. زمینه دفاتر باز باقی می ماند.

هان مدیر ارتباطات لیز Odendahl گفت: هان که مدت طولانی است که یک طرفدار teleworking نقل مکان کرد به سرعت به ارائه هر گونه کارکنان با لپ تاپ اگر آنها آنها را ندارد و دیگر مواد مورد نیاز برای شروع به کار از خانه در اوایل ماه مارس.

“ما نمی از دست رفته یک گام” Odendahl گفت: در یک ایمیل. “گذشته از کارکنان گم شده قادر به جسمی هر یک از دیگر, دفتر ما شده است در حال اجرا بسیار به آرامی و ما شده اند قادر به نگه داشتن در خدمت ما از تشکیل از راه دور.”

در Kuehl 3rd District هیچ زمینه دفاتر جسمی باز است. بلکه هر کس telecommutes می کند و خود موردی از خانه.

این کارکنان انجام شده زمینه محدود از جمله توزیع جعبه از مواد غذایی در درایو-از طریق توزیع مواد غذایی حوادث برای ساکنان.

تبلیغات

“هر کس کار این وقایع باید پوشیدن ماسک و دستکش و جسمی فاصله” Kuehl در بیانیه ای گفت. “ما بسیار جدی در مورد همه داوطلبان/کارکنان در آن وقایع در حال امن است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de