ایران می بیند درآمد تاخیر انداختن در 50% بدون ویروس واکسن

مسافران که مایل به هیئت مدیره ایالات پرواز هواپیمایی را مجبور به پوشیدن ماسک صورت در شمارنده بلیط و در آن سالن فرودگاه و یا در معرض خطر پرواز ممنوع از حامل.

ایران و دیگر عمده ایالات متحده حمل و نیاز مسافران به پوشیدن ماسک در طول پرواز است. ایران روز چهارشنبه گفت که آن را گسترش ماسک مورد نیاز برای مسافران و حتی قبل از آنها در هیئت مدیره هواپیما.

به عنوان در هواپیما, کودکان زیر 2 لازم نیست به نقاب و نه در حال مسافران که یک بیماری است که آنها را مانع از پوشیدن ماسک.

روز سه شنبه ایالات گزارش 1.6 میلیارد دلار از دست دادن در طول قوی به طور معمول در سه ماهه دوم به عنوان درآمد فرو 89% از همان آخرین دوره سال است.

مسافرت هوایی به آرامی بهبود قبل از آن متوقف شده و در چند هفته گذشته به عنوان تعدادی از تایید coronavirus موارد در ایالات متحده رسید به خصوص در جنوب. در مورد 530,000 مردم رفت و از طریق پست های بازرسی امنیتی در ایالات متحده به فرودگاه در روز سه شنبه به کمترین تعداد در ماه جولای دیگر از ژوئیه 4 تعطیلات.

کاهش تقاضا ممکن است منجر به کاهش قیمت بلیط. ایالات مدیر عامل شرکت اسکات کربی CNBC گفت که او انتظار دارد که نرخ کاهش در کوتاه مدت اجرا شود.

کربی و دیگر ایالات مدیران انتظار می رود که بحث در مورد چشم انداز شرکت و نتایج حاصل از جدید ترین سه ماهه جمعه.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de