خشونت می شکند در کنسولگری آذربایجان در برنت وود به عنوان درگیری

یک نفر دستگیر شد و یک افسر مجروح شد و پس از یک تظاهرات مسالمت آمیز خشونت تبدیل شد در کنسولگری آذربایجان در برنتوود در روز سه شنبه اداره پلیس لس آنجلس گفت.

اعتراض سازمان یافته توسط ارمنستان کمیته ملی امریکا در منطقه غرب آغاز شده و تا حدود 2 بعد از ظهر با صدها نفر از ارامنه در آمریکا راهپیمایی معترضان به کنسولگری نزدیکی 11700 جلوگیری از Wilshire بلوار.

ویدئو نشان می دهد که این گروه شعار “ارامنه خواهان عدالت” و “عدالت برای تاووش.” آنها معترض بودند در برابر خشونت در استان تاووش های استان های شمالی و ارمنستان و در نزدیکی مرز جمهوری آذربایجان است.

معلوم نیست چه خشونت آغاز شده اما به نظر می رسد که این گروه در درگیری با یک گروه کوچک از counterprotesters در کنسولگری با توجه به معترضان و پلیس لس آنجلس. ویدئو نشان می دهد که گروه های کوچک fistfighting و هل دادن یکدیگر در خیابان.

تبلیغات

“من فکر می کنم این چیزی است که نباید اتفاق می افتد در لوس آنجلس” L. A. سرکنسول جمهوری آذربایجان نسیمی Aghayev گفت NBC News. “هر طرف باید قادر به مسالمت آمیز خود را بیان نظر و پیشنهاد سمت خود را از داستان است.”

پلیس لس آنجلس سروان. شیدا گودارد گفت: اخبار خروجی که یک کارآگاه است که تلاش برای متوقف کردن یک مبارزه بود و پانچ در چشم و نیاز به بخیه.

به عنوان یک نتیجه, یک نفر دستگیر شد و به ظن باتری بر روی یک افسر پلیس است.

“در نهایت جمعیت نبود گوش دادن به خود را تسهیل و آمد در سراسر خیابان را به تلاش برای تحریک با counterprotesters,” او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net