Blue Jays به بازی در بوفالو, minor league پارک در میان همه گیر

تورنتو (AP) — آواره Toronto Blue Jays را در بوفالو, نیویورک, در این سال در میان همه گیر.

جیز آبی در بیانیه ای گفت جمعه که بخش بیشتری از خود را در صفحه اصلی برنامه برگزار خواهد شد در Sahlen زمینه در بوفالو صفحه اصلی روزنامه های ورزشی سه گانه-A وابسته به بوفالو Bisons. مدیر کل راس اتکینز قبلا گفت که اگر تیم نمی تواند پیدا کردن یک لیگ برتر پارک بوفالو خواهد بود خود را به احتمال زیاد سایت برای بازی های خانگی است.

این تیم نگاه برای یک لیگ برتر ورزشگاه پس از دولت کانادا کاهش یافته است به اجازه می دهد آنها را به بازی در تورنتو بود اما ناموفق در تامین امنیت یک سایت. ایالت پنسیلوانیا nixed یک قرارداد بازی در پیتسبورگ.

تورنتو باز می شود فصل در خلیج تمپا در روز جمعه. این تیم گفت: اولین برنامه ریزی خانه سری در برابر اتباع واشنگتن در ژوئیه 29 و 30 برگزار خواهد شد در جاده ها به جای زیرساخت های لازم تغییرات در Sahlen زمینه برای پاسخگویی به لیگ اصلی بیس بال بازی استاندارد و COVID-19 الزامات ایمنی.

جیز آبی’ اولین بازی در بوفالو خواهد بود یا در تاریخ 31 ژوئیه در برابر فیلادلفیا فیلیز یا در اوت. 11 برابر میامی مارلینز.

“ما بسیار سپاسگزار برای یک خانه در بوفالو در این فصل به لطف باز بودن و خلاقیت و مشارکت از بوفالو Bisons لیگ برتر بیس بال و آبی جیز کارکنان که مشغول به کار خستگی ناپذیر برای آماده سازی ما برای بازی در Sahlen زمینه” Blue Jays جمهور مارک شاپیرو در بیانیه ای گفت. “این روند بدون شک تست تیم ما انعطاف پذیری اما ما بازیکنان و کادر حاضر به بهانه.”

رهبر حزب دموکرات مجلس سنا چاک شومر از نیویورک خواست بیس بال کمیسر راب Manfred در یک نامه و تماس این هفته به انتخاب بوفالو.

“همانطور که من گفته ام در تمام طول بوفالو یک خانه اجرا برای Blue Jays 2020 MLB فصل است. زمانی که من صحبت می کرد با کمیساریای Manfred در اوایل این هفته من برجسته Sahlen زمینه را درجه یک امکانات نزدیکی آن به تورنتو و البته غربی نیویورک در سطح جهانی فن پایه. من هر اعتماد به نفس لیگ اصلی بیس بال می تواند بازگشت به غرب نیویورک برای اولین بار پس از قرن 19” شومر در بیانیه ای گفت.

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو تا به حال به خبرنگاران گفت: قبل از اعلام این خبر که او را به صحبت Manfred در صبح روز جمعه.

“اگر ما می توانید تورنتو بازی در اینجا من می گویم ، ما پروتکل در محل آن انجام خواهد شد با خیال راحت” کومو گفت. “من می خواهم به جای آن اتفاق می افتد در اینجا. آن را خوب است برای Buffalo.”

مریلند رژیم صهیونیستی. لری هوگان اذعان کرد در مصاحبه ای با آسوشیتد پرس در روز پنج شنبه بوده است, مذاکرات در مورد وضعیت میزبانی جیز آبی. آن را بلافاصله روشن نیست اگر مریلند تبدیل جیز آبی در میان اخیر سنبله در COVID-19 نفر در بالتیمور. یک سخنگوی بالتیمور دفتر شهردار می گوید شهر “ندارد هر گونه دخالت” در این.

اتکینز به حال این هفته گفت که تیم او تا به حال بیش از پنج برنامه های احتمالی برای یک خانه ورزشگاه شد و در مذاکرات با تیم های دیگر.

این تیم تا به حال نیز در نظر گرفته بازی خانه بازی در آن مرکز آموزش در Dunedin, فلوریدا, اما این است که در میان کشورهای که در حال virus نقاط داغ.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net