Coronavirus کشتار کالیفرنیا بیشتر از همیشه قبل از و بی رحمانه بی عدالتی در حال بدتر شدن

کالیفرنیا رسیده یکی دیگر از تلخ coronavirus نقطه عطف این هفته ضبط بیش از 100 روزانه مرگ و میر در بدترین مرگ و میر تعداد پس از همه گیر آغاز شد.

اما فقط به عنوان مشکل بهداشت مقامات و کارشناسان می گویند این است چگونه COVID-19 است که به وسیله گروه های خاصی مانند ضروری کارگران و کسانی که در موسسات از جمله خانه های پرستاری و زندانها در حد میزان بیشتری نسبت به کسانی که توانایی به ماندن در خانه.

کالیفرنیا از رنگ به مراتب بیشتر احتمال دارد برای تبدیل شدن به آلوده یا مرگ از coronavirus. اما تازه ترین خروش در موارد تشدید کسانی که بی عدالتی.

“این بیماری همه گیر در غرب به خصوص در میان Latinx جامعه است. … آنها هر دو در شهری به عنوان به خوبی به عنوان روستایی و کشاورزی در مناطق,” دکتر گفت: جورج رادرفورد یک اپیدمیولوژی و بیماری های عفونی متخصص در دانشگاه سان فرانسیسکو. “وجود دارد مقدار زیادی از انتقال در جنوب کالیفرنیا به ویژه در پرتقال و لس آنجلس بوده است.”

تبلیغات

این ویروس در حال گسترش است از طریق جامعه آمریکای لاتین به عنوان ضروری کارگران بیمار و گسترش این بیماری در جوامع خود رادرفورد و دیگران اشاره کرده اند.

هفت روز به طور متوسط روزانه coronavirus-مرگ و میر ناشی رسیده 102 روز پنج شنبه برای اولین بار در شماره رفت بالا 100 با توجه به لس آنجلس تایمز در تحلیل خود county-توسط-شهرستان شمارش مرگ و میر ناشی از بیماری همه گیر. مرگ روزانه عوارض افزایش یافت در روزهای اخیر هدف قرار دادن 119 سه شنبه 158 روز چهار شنبه در یک روز رکورد و 153 مرگ و میر دوشنبه دوم-بدترین روزانه مرگ و میر.

L. A. شهرستان واحد بیشترین شیوع کروناویروس آمار کارخانه پوشاک لس آنجلس پوشاک که در آن بیش از 300 بیمار شد و چهار نفر کشته شدند.

تبلیغات

صدها نفر از کارگران کشاورزی در شهرستان ونتورا باید آزمایش مثبت برای ویروس. یکی از شیوع زده یک مجتمع مسکونی فراهم می کند که کشاورزی کارفرمایان موقت و مسکن برای کارگران است. در شهرستان امپریال روستایی و فقیر منطقه تا حد زیادی لاتین جمعیت در شرق سن دیگو بیمارستان آنقدر غرق که حداقل 500 COVID-19 بیماران منتقل شده به خارج از شهرستان است.

و در حالی که آنجا بود گفت: در اوایل بیماری همه گیر در مورد چگونه شهری متراکم مناطق مانند شهر نیویورک شد و در ابتدا برای فاجعه آن را در حال حاضر روشن است که کشاورزی و مناطق روستایی در حال درد و رنج بیش از حد با کروناویروس مورد نرخ بالا در سراسر کالیفرنیا مرکزی دره سالیناس دره و دره امپریال همه بخشی از کشاورزی دولت انجامید.

بزرگ شیوع بیماری نیز مشمئز کننده farmworkers در تاکستان سونوما و ناپا شهرستانهای برخی از آنها زندگی می کنند در Solano County, مقامات گفت.

از پنج بیمارستان کالیفرنیا بنابراین ضعف آنها مورد نیاز تزریق و کادر پزشکی از نیروی هوایی ایالات متحده چهار بودند در دره مرکزی با دو بیمارستان در San Joaquin County و دو نفر دیگر در فرزنو و شهرستان تولار شهرستانهای استان است. پنجم شد ریورساید شهرستان آیزنهاور مرکز پزشکی در رانچو مایراج.

تبلیغات

گردهمایی های اجتماعی نیز بدتر شدن گسترش بهداشت عمومی و مقامات گفته اند. تابستان احزاب در اخوت در UC برکلی مرتبط شده اند به 72 موارد یک عامل پردیس ذکر شده در تعیین این امر شروع ترم پاییز به طور کامل با آموزش از راه دور.

به عنوان مورد تعداد مرگ و عوارض در ادامه به سنبله در سراسر کشور, مقامات بهداشتی نیز مبارزه با افزايش مقاومت به پوشیدن ماسک در بعضی از نقاط. در هانتینگتون بیچ برخی از مشخصات این بیماری همه گیر به عنوان یک جعل و خیلی از مردم حاضر به پوشیدن پوشش صورت. در روز چهارشنبه وجود دارد 690 نفر با تایید عفونت کروناویروس در اورنج کانتی بیمارستان یک 157 درصد افزایش از دو ماه پیش.

برخی از مقامات مجبور به توسل به التماس تشکیل خود را به پوشیدن ماسک.

“تصمیم خود را برای شرکت هزینه های جامعه از صمیم قلب. همانطور که می بینید اعداد بالا برود ما تعطیل کردن کسب و کار. و در پایان, ما همه صدمه می بینند با هم” کلیتون Chau, مدیر اورنج کانتی مراقبت های بهداشتی با آژانس به خبرنگاران گفت: پنج شنبه. “من شفاعت — و من امیدوار هستم که همه شما کمک خواهد کرد ما را شفاعت به جامعه — که آنها واقعا به دنبال این است.”

تبلیغات

COVID-19 is on track to become a leading cause of death in L.A. County this year.

در L. A. شهرستان COVID-19 کشته 3,402 مردم از طریق ژوئن 2020.

(لس آنجلس وزارت بهداشت)

COVID-19 — بیماری ناشی از کوروناویروس — در مسیر به ادعای زندگی بیشتر در L. A. شهرستان در سال جاری بیش از هر بیماری دیگر به جز بیماری عروق کرونر قلب.

“این کشتار بیشتر مردم از بیماری آلزایمر و دیگر انواع بیماری های قلبی و سکته مغزی و [بیماری انسدادی مزمن ریوی],” باربارا فرر, the L. A. شهرستان مدیر بهداشت گفت.

COVID-19 در حال حاضر به کشته شدن نزدیک به سه برابر تعداد زیادی از مردم در L. A. شهرستان از درگذشت از آنفولانزا و یا ذات الریه اخیر هشت ماه فصل آنفولانزا. بین ماه های اکتبر و مه 1,521 نفر از آنفولانزا و ذات الریه; به عنوان روز پنج 4,263 اند از COVID-19 در L. A. شهرستان است.

تبلیغات

به خصوص نگران کننده در, پرجمعیت ترین شهرستان است که اختلاف نژادی در coronavirus عفونت در حال رشد است. لاتین ساکنان بیش از دو بار به عنوان به احتمال زیاد تشخیص داده شده اند با این ویروس از ساکنان سفید در L. A. شهرستان; سیاه و سفید ساکنان 25 درصد بیشتر از افراد سفید شده اند آلوده به ویروس فرر گفت.

Latino residents are more than twice as likely to be diagnosed with the coronavirus than white residents in L.A. County.

لاتین ساکنان بیش از دو بار به عنوان به احتمال زیاد تشخیص داده شده اند با کروناویروس به عنوان ساکنان سفید در L. A. شهرستان و ساکنان 25 درصد بیشتر از سفید مردم را به آن آلوده شده است فرر گفت.

(لس آنجلس وزارت بهداشت)

لاتین و سیاه و ساکنان به طور نامتناسبی تحت تاثیر این ویروس در بسیاری از مناطق. در L. A. County, لاتینی, کیرخوری, سیاه ساکنان حداقل دو بار به عنوان به احتمال زیاد به درگذشت از coronavirus به عنوان ساکنان سفید. برای هر 100,000 لاتین ساکنان 54 نفر از COVID-19 در L. A. شهرستان; برای هر 100,000 ساکنان سیاه, 46 فوت کرده اند. برای هر 100,000 آسیایی آمریکایی ساکنان 29 فوت کرده اند; و برای هر 100,000, سفید, ساکنان, 23 فوت کرده اند.

در میان 15 کودک در L. A. شهرستان آلوده توسط نادر اما جدی سندرم التهابی مرتبط با coronavirus 73% هستند لاتین. و لاتین زنان به نمایندگی از 3 نفر از هر 4 مورد COVID-19 در میان زنان باردار در L. A. شهرستان اگر چه Latino ساکنان را تشکیل می دهند حدود نیمی از جمعیت شهرستان.

تبلیغات

بسیاری از لاتین, زنان و یا شرکای خود در حال کارگران ضروری که ممکن است نگه دارید کم درآمد با کمی کنترل خود را در شرایط کار فرر گفت. “Latinx کارگران نه تنها در حال تبدیل شدن به آلوده در یک نرخ بالاتر از دیگران, اما آنها پس از آن بیشتر احتمال دارد به عفونت خانه خود را به اعضای خانواده و این — به عنوان ما فقط دیده می شود — شامل خود باردار همکاران.”

کالیفرنیا COVID-19 بستری شدن در بیمارستان آمار پرونده این هفته برای اولین بار رسیدن به بالاتر از 7000 بستری در این هفته. روز دوشنبه 7,091 مردم با تایید coronavirus عفونت در بیمارستان ایالت; در روز سه شنبه این رقم 7,170; و روز چهارشنبه آن را 6,825. دو ماه پیش حدود 3000 نفر با تایید COVID-19 عفونت در کالیفرنیا بیمارستان.

“ما بیماران بیشتر از همیشه در کالیفرنیا” رادرفورد گفت.

تبلیغات

شواهد بیشتری وجود دارد که افراد جوان به طور فزاینده ای به آلوده شدن و در بیمارستان بستری است. موارد در میان L. A. شهرستان جوانترین بزرگسالان — کسانی که کمتر از 30 — افزایش 109% بین اواسط ماه ژوئن تا اواسط ماه ژوئیه اما تنها افزایش 53 درصد در میان سالمندان تا سن 79.

کودکان خود را دیدم میزان بستری شدن در بیمارستان برای COVID-19 در L. A. شهرستان صعود 50 درصد بیش از مدت مشابه در حالی که آن را تنها افزایش 13 درصد برای سالمندان 65 ساله و مسن تر.

برخی از خواست مراتب تهاجمی تر عمل است. دولت ایالت استیو گلیزر (D-اوریندا) در روز پنج شنبه به نام برای بازگشت به یک سختگیرانه تر پناهگاه در محل سفارش برای سخت ترین ضربه شهرستانهای این گزارش 200 مورد در هر 100,000 ساکنان بیش از گذشته به 14 روز است که عبارتند از Los Angeles, San Diego, نارنجی کنار رودخانه سن برناردینو سانتا باربارا و ونتورا شهرستان به همراه شهرستان در ساکرامنتو و سان Joaquin دره و مارین و سولانو شهرستان در منطقه خلیج است.

تبلیغات

کالیفرنیا 15 شهرستانهای با نرخ مرگ و میر بر اساس سرانه بدتر از متوسط دولت در دو هفته گذشته 13 تن از آنها در کالیفرنیای جنوبی یا مرکزی دره. دو استثنا در مارین و شهرستان مندوسینو.

Imperial County, ثبت بدترین مرگ و میر تا کنون از هر گونه کانتی در کالیفرنیا با 23.9 مرگ و میر در هر 100 ، 000 ساکنان در دو هفته گذشته; به مراتب بالاتر از دولت نرخ 3.4 مرگ و میر در هر 100 ، 000 نفر.

در جنوب کالیفرنیا در لس آنجلس در روز پنج شنبه شب گزارش داد پنجمین بدترین coronavirus مرگ و میر در هر شهرستان در دو هفته گذشته ضبط 5.7 coronavirus مربوط به مرگ و میر در هر 100 ، 000 نفر. اورنج کانتی ثبت 4.5; Riverside County 4.4; San Diego County 2.9; San Bernardino County 2.5; و Ventura County, 1.2.

اما وجود دارد برخی از افزایش نشانه هایی از خوش بینی. فرر, L. A. شهرستان مدیر بهداشت عمومی در روز چهارشنبه رد نیاز برای تمدید اقامت در خانه سفارش حداقل برای این هفته است.

تبلیغات

موثر و نرخ انتقال از coronavirus است که در حال حاضر در مورد 0.94 معنی هر 1 نفر مبتلا به این ویروس در دمای آلوده 0.94 مردم گفت: دکتر کریستینا Ghaly مدیر خدمات درمانی L. A. شهرستان است. که بهتر از آن را در ماه ژوئن هنگامی که آن را با افزایش از 1 و سوخت افزایش بیماری است.

و تعداد بیماران جدید با COVID-19 نیاز به بستری شدن در L. A. شهرستان که تا به حال شده افزایش مسطح تبدیل شده است, و شاید حتی شروع به کاهش Ghaly گفت. این plateaued در یک قابل ملاحظه ای بدتر تعدادی از این در ماه آوریل بود اما اطلاعات با اینحال نشان می دهد بهبود.

در دره سیلیکون مقامات بهداشت هشدار داده است که این مهم به هر دو حفاظت از سلامت بیشترین آسیب پذیر و همچنین جلوگیری از بدترین اثرات stay-at-home سفارشات.

“جوامع کم درآمد و…, یک, رفتن به احتمال زیاد به سخت تر ضربه COVID-19 — و همچنین به احتمال زیاد سخت تر از ضربه توسط shelter-در-محل به عنوان بسیاری را در جوامع کم درآمد را از دست داده اند درآمد” دکتر سارا کودی افسر بهداشت برای شهرستان سانتا کلارا گفت: هیئت ناظران شنبه.

تبلیغات

بار کارکنان نویسندگان روبن Vives و جیک شریدان کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de