دنور آب و هوا تغییر نیروی کار پیشنهاد جدید شهرستان مالیات بر فروش

دنور ساکنان می تواند رای گیری در یکی دیگر از مالیات بر فروش در ماه نوامبر: در توصیه های خود گزارش ارائه شده به شورای شهر دنور ایمنی, مسکن, آموزش و پرورش, و بی خانمانی کمیته هفته گذشته در دنور آب و هوا Action Task Force پیشنهاد 0.25 درصد کل مالیات بر فروش که جمع آوری کمک مالی برای دیدار با اهداف ایجاد شغل در تکنولوژی انرژی های تجدید پذیر و همچنین سرمایه گذاری در انرژی خورشیدی, عدالت زیست محیطی برنامه های پاک, حمل و نقل جایگزین و افزایش بهره وری در خانه/ساختمان.

وظیفه نیروی تاسیس شد در ژانویه تحت طرح اقدام آب و هوا تحت فشار قرار دادند توسط شهردار مایکل هنکاک و پس از آن — دنور رئیس شورای شهر Jolon کلارک که راه اندازی دفتر جدید از اقدام آب و هوا پایداری و تاب آوری. آن 26 اعضا ملاقات چهارده بار در طول پنج سال به آمده تا با ده سال طرح که شامل مفصل توصیه “برای تقویت دنور کار به آدرس تغییر آب و هوا را به حد متعارف بدهد.”

توماس Riggle, وظیفه نیروی عضو و از بنیانگذاران انعطاف پذیر دنور اشاره می کند که کسانی که توصیه های سیاست نمی تواند حرکت رو به جلو بدون مقدار قابل توجهی از پول بیش از 70 میلیون دلار تا سال 2022. حدود نیمی از این درآمد خواهد بود تولید شده از طریق پیشنهاد 0.25 درصد کل مالیات بر فروش (25 سنت در ده دلار خرید) که درخواست, اموال شخصی, محصولات و خدمات, اما نه برای خرید آب و غذا و سوخت و لوازم پزشکی و یا محصولات بهداشتی زنانه.

فراتر از پیشنهاد مالیات بر نیروی کار است که به دنبال اقدامات دیگر خودرو بهره وری هزینه متر پارکینگ و هزینه را افزایش می دهد و پارکینگ/پارکینگ اجازه هزینه — به عنوان توصیه می شود منابع درآمد برای کمک به دیدار 2022 اهداف; این دسته بندی ها هستند و تخمین زده می شود به منظور بالا بردن یکی دیگر از $37.2 میلیون.

حتی اگر کشور دچار یک رکود اقتصادی Riggle فکر می کند دنور ساکنان درک اهمیت حفاظت از محیط زیست در حال حاضر. “مردم آگاه هستند از تغییر آب و هوا در این نقطه و ما باید پشتیبانی قوی برای پرداختن به آن در دنور,” او می گوید. “اگر ما آدرس آن را در حال حاضر آن را به ما هزینه خیلی بیشتر در آینده است.”

انعطاف پذیر دنور در حال حاضر ترویج یک شهر انرژی مالیاتی ابتکار که از آن شروع به هل دادن در مارس 2019 و در نهایت در نوامبر سال 2020 رای گیری. ابتکار پیشنهاد یک مالیات مالیات غیر مستقیم به برق و مصرف گاز طبیعی برای منازل و کسب و کار در دنور; این امر افزایش حدود 47 میلیون نفر در سال اول با توجه به طرفداران و رفتن از وجود دارد.

اگر دنور شورای شهر تصویب کارگروه پیشنهاد ابتکار, انعطاف پذیر دنور بکشد انرژی مالیاتی ابتکار عمل کردن انتخابات. “من امیدوار هستم برای گرفتن برخی از مرتب کردن بر اساس بودجه در انتخابات…این که آیا آن را از طریق شورای شهر و یا تلاش های خود ما می گوید:” انعطاف پذیر دنور سخنگوی Ean توماس Tafoya.

وظیفه نیروی مالیات بر فروش پیشنهاد اولویت سهام مشخص است که 50 درصد از درآمد حاصل از رفتن به سوی خط مقدم کم درآمد جوامع Tafoya اشاره می کند. توصیه های گزارش آمده است که “شورای شهر باید در محل مناسب guardrails به اطمینان حاصل شود که مالیات بر فروش جدید نیست و بیش از حد بار آن در دنور بیشتر تحت تاثیر بی عدالتی های اجتماعی از جمله محصولات چه معاف از مالیات بر فروش و ويژگی مورد اینکه چگونه این پول را صرف در راه است که بیشتر به نفع مردم رنگ و زیر منابع جوامع است.”

اعضای کارگروه معتقدند که دنور شورای شهر شده است تعاونی و حمایت از تلاش های خود را و آنها را به امید بالا که ابتکار عمل را در انتخابات ماه نوامبر. “به طور کلی این توافق به نظر می رسد برای حمایت از این کار از نیروی کار…ما جمعی گروهی مسئولیت این است که کار با این شهر به واقع انجام کار به پیاده سازی استراتژی می گوید:” نائومی Amaha وظیفه نیروی عضو و عضو کمیته راهبری دنور خیابان های همکاری. “ما می دانیم که تکمیل این توصیه ها فقط یک مرحله از مراحل متعدد.”

فدرال اقدام مورد نیاز خواهد بود به طور کامل به مبارزه با اثرات تغییر آب و هوا با توجه به نیروی کار عضو دومینیک گومز مدیر برنامه در دانشگاه ایالتی کلرادو است Salazar مرکز آمریکای شمالی, حفاظت, اما او می گوید که دنور نیز نیاز به اقدام برای حفاظت از ساکنان آن در حال حاضر و در آینده است. “من واقعا امیدوارم که حتی با اقتصادی درد که بسیاری از Denverites احساس که وجود دارد به رسمیت شناختن نیاز به سرمایه گذاری در تغییر آب و هوا به جلوگیری از بدترین عوارض” گومز می گوید. “وجود دارد که بیشتر ما می توانید انجام دهید تا مطمئن شوید که ما محافظت از آسیب پذیر ترین در دیوار ما.”

Riggle و Tafoya امیدوار هستند که دنور ساکنان اقدام خواهد شد بیش از حد. دیگر هیچ citywide مالیاتی طرح های تایید شده برای انتخابات ماه نوامبر تا کنون به آنها توجه داشته باشید و با وجود تنها دو ایالت طرح های مالیاتی.

آخرین مهلت برای ارسال امضا برای طرح های اوت 3; این روز زمانی که دنور شورای شهر نیز رای گیری در مورد اینکه آیا برای قرار دادن مالیات زور پیشنهاد در انتخابات ماه نوامبر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de