در میان ارائه آخرین به روز رسانی در کلرادو استراتژی برای کاهش گسترش COVID-19 فرماندار Jared پلیس در زمان بر روی یک مماس موضوع: چشم انداز فدرال آمريکا در حال ارسال به دولت برای حفظ نظم در پی تظاهرات مختلف. او روشن ساخته است که چنین کمک هایی است که نه نیاز و نه می خواستم.

“نگاه در مناطقی که آنها را به ارسال نیروهای نظامی در آن به وضوح مانند قرار دادن روغن روی شعله” پلیس گفت: در طول 23 ژوئیه در کنفرانس مطبوعاتی. “این باعث می شود وضعیت بدتر است. این شدت آن است. راه ما خواهد رویکرد هر چیزی در کلرادو خواهد بود به کار د-تشدید به جای تشدید می شود. ما می خواهیم سفارش به جای اختلال است. ما می خواهیم مردم را به احترام به قانون است. ما نمی خواهیم مردم را به هرج و مرج بود و مبارزه با فدرال آمريکا.”

در ابتدا از اظهارات پلیس معمولی کاهش یافته و تعداد زیادی: او گفت که تا کنون امروز کلرادو وزارت بهداشت عمومی و محیط زیست ثبت شده بود 616 موارد جدید از رمان coronavirus. این رقم نشان دهنده افزایش سختی پیشی گرفته توسط 627 مثبت ثبت شده در جولای 9 — بالاترین مجموع از 843 شمارش در آوریل 29, وقتی همه گیر شد و در آن اوج…تا کنون.

از آنجا پلیس منتقل شد به موضوع اصلی روز: تست و تماس با ردیابی. او بارها و بارها گفت که دولت مجبور بودن به گام تا و خود را توسعه فرآیندهای به عنوان یک نتیجه از دولت فدرال فاقد یک استراتژی جامع در هر دو منطقه است. شرکت های ملی است که تا به حال شده است قادر به نوبه خود در اطراف نتایج آزمون در یک یا دو روز در حال حاضر به در نظر گرفتن زمانی که ده یا دوازده وی با اشاره به ارائه نتایج بی فایده است. به عنوان یک نتیجه, کلرادو در آوردن شرکای اضافی برای افزایش خود را تست ظرفیت به منظور تعیین نتایج بسیار سریع تر است.

در این زمینه پلیس تبلیغ یک اطلاعیه توسط دانشگاه کلرادو است که آن را توسعه داده است یک بزاق بر اساس COVID-19 آزمون است که می تواند تولید یافته در 45 دقیقه یا بیشتر. پژوهش حاضر به منظور تعیین اثربخشی این رویکرد او گفت: و اگر این فن آوری نمرات خوب باید آن را در دسترس در کلرادو به زودی; توافق با آژانس های فدرال باید به کمک برش از طریق معمول نوار قرمز است.

توسط پلیس برآورد دولت در حال حاضر انجام بیش از 10 ، 000 ویروس آزمون در هر روز به نمایندگی از رشد نمایی از 500 که معمولی در ماه آوریل است. این استاندارد به دست آمده است با تشکر از دولت را موفقیت در ایجاد خود را عرضه زنجیره ای که پلیس گفت: در نتیجه به اندازه کافی از مازاد که مدارس ارائه خواهد شد با یک پزشکی-درجه ماسک در هر هفته برای هر معلم و جلوی کارمند حتی اگر موسسه در ابتدا با تمرکز بر همه-آموزش از راه دور — این ایده که این ماسک را می توان ذخیره شده برای زمانی که در سایت آموزش می شود.

به عنوان برای تماس با ردیابی پلیس گفت: CDPHE شده است قادر به رسیدن به 96 درصد از افرادی که تست مثبت در داخل از 48 ساعت با تعامل و پاسخ محاسبه شده و در 72 درصد است.

پس از تشویق Coloradans معاشرت در گروه های کوچک به جای پرتاب احزاب بزرگ که در آن ده ها تن از مردم ممکن است آلوده پلیس دعوت سوالات. پرسید: اگر او تحمل خرابکاری انجام می شود به ساختمان های دولتی در طول های اخیر Black Lives Matter اعتراضات او تاکید کرد که “من باید تحمل صفر برای رفتار غیر قانونی و من امیدوارم که هر عاملان غیر قانونی رفتار این که آیا آن را defacing ساختمان و یا درگیر شدن در خشونت یا جنایت ها دستگیر و متهم شده است.”

پلیس همچنین گفت که او را خوش آمدید حذف چادر از دولت غیرقانونی است اما اعتراف کرد که درک خود را از این قانون در حال حاضر در دنور مربوط به شهری کمپینگ قوی نیست. “من اصلا به دنبال دنور سیاست,” او گفت:.

خواسته در مورد یک درخواست برای یک سفارش محدود در برابر فرمان است که هر کسب و کار با مجوز به فروش الکل پایان خدمت در 10 p. m. برای سی روز پلیس اذعان کرد که “این وحشتناک حکومت موقت. مردم باید قادر به نوشیدن و لذت بردن از دوستان خود را در تمام ساعات روز.” وی افزود که “تحرک داده ها از میله و پیگیری و ردیابی و که در آن مردم در حال گرفتن آن و برخی از اطلاعات ملی” او را متقاعد کرد که این عمل جلوگیری می کند و حتی بیشتر COVID-19 موارد است. “در یک بیماری همه گیر از آن کمتر بد به توقف در ده از توان مانند کشورهای دیگر که تا به حال به قطع رستوران ناهار خوری” او نگهداری می شود. او همچنین پیشنهاد کرد که اگر آمار نشان می دهد پیشرفت در حال ساخته شده طی چند هفته گذشته تماس ممکن است نقل مکان کرد و از ده ساعت به نیمه شب.

با توجه به پتانسیل شیوع بیماری در مدارس است که بازگشایی, پلیس چپ شکی نیست که او انتظار دارد که چنین مسائلی به وجود می آیند و او ابراز اطمینان کرد که دولت به اندازه کافی ظرفیت برای آزمون نهفته گروه (گروه های کوچک از دانش آموزانی که در یادگیری با هم) و یا حتی کل موسسات در صورت لزوم. او اشاره کرد که پس از شیوع در یک زندان در بونا ویستا مقامات قادر به افزایش به 1200 شرکت در آزمون یک به دو روز.

موج در استتار چادری مجریان قانون تحت سفارشات از زمان ساکن کاخ سفید نمی تواند تقریبا به عنوان خوش آمدید. “ایالت کلرادو است نه درخواست فدرال نیروهای” پلیس تاکید کرد. اگر او معتقد است که چنین نیروهای لازم تبدیل شده اند او افزود: “من نمی دریغ به تماس بر رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن” اما تنها اگر او تعیین می کند که کلرادو گارد ملی است که در حال حاضر نامیده شده است برای کمک به با COVID-19 پاسخ نیاز به کمک های بیشتر.

به عنوان پلیس قرار داده و آن را “من می خواهم به نوبه خود نسبت به گارد ملی قبل از من تماس بگیرید برای نیروهای تحت فرمان من.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de