پرتلند سنگ. (AP) — تنش بن بست بین تظاهرکنندگان و پلیس فدرال اعزام به پورتلند, اورگان, کشیده, روز پنج شنبه پس از شهردار این شهرستان شد اشک با گاز کشته شده توسط دولت ایالات متحده به عنوان عوامل او به ظاهر در خارج از دادگاه فدرال طی خشن تظاهرات.

شهردار تد ویلر و صدها نفر دیگر چهارشنبه شب شد اعتراض به حضور پلیس فدرال فرستاده شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که برچسب تظاهرکنندگان به عنوان “آشوبگران & آنارشیست” پس از ویلر با گاز کشته شد.

ویلر یک دموکرات به نظر می رسد کمی خیره شدن و سرفه و گفت: این اولین بار بود او شده است می خواهم اشک با گاز کشته شوند.

او را در یک جفت عینک کسی دست او و آب نوشید اما خود را ترک نمی کند نقطه در مقابل مواج تظاهرات — با معترضان روشنایی یک آتش سوزی بزرگ بین محافظ نرده و علامت O. هتفیلد دادگاه فدرال در میان pop-پاپ-پاپ برای تلفن های موبایل از ماموران فدرال استقرار گاز اشک آور و نارنجک به جمعیت.

آن را بلافاصله روشن اگر این عوامل می دانستم که چرخ 57-سال ششم-نسل gray industries و دیرین سیاستمدار بود و در میان کسانی که در جمعیت زمانی که آنها با استفاده از گاز اشک آور.

پیش از آن در شب ویلر بیشتر بود jeered, توسط معترضان به عنوان او تلاش برای تجمع تظاهرکنندگان که در درگیری شبانه با ماموران فدرال. اما آنها به طور خلاصه تحسین زمانی که او فریاد زد: “Black Lives Matter” و پمپ مشت خود را در هوا.

مغلوب ساختن پیشی جستن در صدای جیر جیر خود را در تلاش برای تمسخر ویلر در تماس تلفنی با “رادیکال چپ شهردار پورتلند که شب گذشته هو شد & فریاد از وجود توسط آشوبگران & آنارشیست ها.”

چرخ های مخالف ماموران فدرال حضور در اورگان بزرگترین شهرستان نیز مواجه انتقاد شدید از معترضان که فریاد می کشید و سوگند در او.

نادیده گرفتن مقاومت مواجه ویلر گفت: کسانی که در خارج جمع آوری شده در خارج از دادگاه که او می خواست به “با تشکر از هزاران نفر از شما که آمده اند به مخالفت با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اشغال این شهر است.”

وزارت دادگستری بازرس کل گفت: آن را به انجام یک بررسی از رفتار ماموران فدرال که در پاسخ به ناآرامی در پورتلند و در واشنگتن پس از نگرانی های پدید آمده از اعضای کنگره و مردم است.

ویلر متهم شده است توسط منتقدین از جمله اعضای شورای شهر از reining در محلی که پلیس با استفاده از گاز اشک آور چند بار در تظاهرات قبل از اینکه ماموران فدرال وارد اوایل این ماه در پاسخ به نزدیک به دو ماه از شبانه اعتراضات پس از جورج فلوید کشته شد. و شهرستان رهبران کسب و کار را محکوم کرده اند ویلر برای آوردن وضعیت تحت کنترل قبل از این عوامل نشان داد.

وزارت امنیت داخلی وزیر چاد گرگ انکار کرد که ماموران فدرال بودند برافروختن وضعیت در پورتلند. او گفت: “فردا صبح” که چرخ قانونی جرم و جنایت در این شهر با رفتن به جلوی جمعیت تظاهرکنندگان که در آن آتش روشن شد و مردم در تلاش برای پایین کشیدن یک حصار بنا به سپر فدرال دادگاه است.

ویلر شرکت نکرد در روشنایی هر یک از آتش سوزی و یا تلاش برای پاره کردن حصار و احاطه شده بود توسط تیم امنیتی زمانی که او با گاز کشته شد.

قبلا معترضان برگزار می شود علائم و گفت “گاز اشک آور تد” در یک مرجع به چرخ و رهبری او از اداره پلیس پورتلند استفاده می شود که این ماده در تظاهرات قبل از اینکه ماموران فدرال در این شهرستان وارد شده در اوایل ماه جولای. به عنوان چرخ سمت چپ در اعتراض به منطقه حدود 12:40 a. m. روز شنبه یک نفر فریاد زد که او باید وجود داشته باشد “هر شب.”

کمتر از یک ساعت بعد پلیس گفت: جمعیت پرتاب کوکتل مولوتوف روشن آتش سوزی در یک پارک و در سطل زباله و منتشر شد صدها گالن آب از شیرهای آتش نشانی. پلیس اداره در پاسخ اعلام کرد که درگیری هایی در سایت و تهدید به استفاده از گاز اشک آور اما افسران هرگز و هیچ دستگیری.

ویلر ظاهر در اعتراض به منطقه آمد ساعت پس از وکلای دولت برای اورگان خواست یک قاضی به صدور سفارش محدود در برابر عوامل مستقر برای tamp پایین در تظاهرات.

استدلال آمد در یک طرح دعوی در دادگاه توسط اورگان دادستان کل الن روزنبلوم که متهم ماموران فدرال از دستگیری معترضان بدون علت احتمالی دستگاه های همزن آنها را دور در بینام و اتومبیل و با استفاده از نیروی بیش از حد. مقامات فدرال باید مورد مناقشه کسانی که اتهامات.

طرح دعوی در دادگاه است که بخشی از رشد انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن را که ارسال می شود ماموران فدرال به پورتلند و دستور در حال انتظار برای آنها را به سر به شیکاگو و Albuquerque, New Mexico, برای مبارزه با افزایش جرم و جنایت است.

جلسه دادگاه با تمرکز بر اقدامات بیش از 100 ماموران فدرال در پاسخ به اعتراضات در خارج از پورتلند دادگاه است.

حرکت می پرسد ایالات متحده در منطقه قاضی مایکل مسامان به فرمان عوامل از وزارت امنیت میهن و رسوم و گشت مرزی فدرال خدمات حفاظتی و خدمات مارشال ایالات متحده بلافاصله به توقف بازداشت معترضان بدون علت احتمالی شناسایی خود و سازمان خود را قبل از دستگیری هر کسی توضیح دهد که چرا بازداشت در حال وقوع است.

___

دنبال جیلیان Flaccus در توییتر در http://www.twitter.com/gflaccus

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de