را 14 و برادوی تیراندازی منجر به فدرال آمريکا در دنور?

در اواخر بعد از ظهر 23 ژوئیه سه گانه تیراندازی در نزدیکی یک بی خانمان گاه در 14 و برادوی سمت چپ یک فرد مرده است. دنور اداره پلیس هنوز اعلام کرد هر گونه بازداشت یا اتهامات مربوط به قتل است.

حادثه — آخرین در یک ماه پر از تفنگ های مربوط به بالا مایل قتل — بسیار مرتب کردن بر اساس از جرم و جنایت را تقبیح توسط سناتور ایالت دیو ویلیامز در نامه ای در روز قبل از آن به رئیس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. در آن ویلیامز درخواست شده است که مغلوب ساختن پیشی جستن گسترش عملیات افسانه فدرال اجرای قانون عملیات در نظر گرفته شده برای سرکوب خشونت در شهرستانها عمده ایالات متحده در طول ماه قبل از سال 2020 انتخابات ریاست جمهوری به کلرادو به طور کلی و دنور در خاص است.

صرف ساعت قبل از این گلوله ها شروع به پرواز فرماندار Jared پلیس ظاهر می شود در یک کنفرانس مطبوعاتی به بحث در مورد دولت COVID-19 پاسخ روشن ساخته است که او تا به حال خواسته برای مغلوب ساختن پیشی جستن به انتشار سگهای. “ایالت کلرادو است نه درخواست فدرال آمريکا” سخن گفت و اشاره کرد که در حالی که او نمی خواهد درنگ به درخواست دولت برای کمک به اگر او احساس کردند که لازم بود او را برای اولین بار به نوبه خود به کلرادو گارد ملی است که در حال حاضر در تماس با توجه به همه گیر است و “تحت فرمان من.”

پلیس با اشاره به این که در مکان های که در آن تهمت فرستاده است در نیروهای نظامی — مهمترین پورتلند اورگان که در آن شهردار تد چرخ و دیگر معترضان teargassed توسط ماموران فدرال — “این بدیهی است که مانند قرار دادن روغن روی شعله” او گفت:. “این باعث می شود وضعیت بدتر است. این شدت آن است. راه ما خواهد رویکرد هر چیزی در کلرادو خواهد بود به کار د-تشدید به جای تشدید می شود. ما می خواهیم سفارش به جای اختلال است. ما می خواهیم مردم را به احترام به قانون است. ما نمی خواهیم مردم را به هرج و مرج بود و مبارزه با فدرال آمريکا.”

تیراندازی محل آمد تا در طول پلیس را در بحث های قبلی که روز به دلیل دیگری: بلوک-طولانی پارک ایالتی در بلوک بین لینکلن و برادوی فقط از ایالت کلرادو کنگره تبدیل شده است این سایت یک بی خانمان اردوگاه. اگر چه او اعتراف کرد که او نمی باید دانش کاملی از دنور قوانین پلیس گفت که او می خواهم خوش آمدید حذف چادر از اموال دولتی و گفت که او “تحمل صفر” برای خرابکاری از مرتب کردن بر اساس است که مشخص شده ساختمان در مجاورت برای هفته ها; نقاشی های دیواری روند حذف در راه است.

در ضمن در 5 p. m. امشب دولت و کنگره است که میله میله به سایت از یک به اصطلاح “دمار از روزگارمان درآورد فدرال” اعتراض ترویج شده توسط آنلاین در حال پرواز است که بار خوانده شده در قسمت: “ما رد تهاجم پورتلند شیکاگو و دیترویت, Baltimore, کانزاس, شهرستان…. ما قیام کرده مشروعیت دولت و نقش آن در جوامع ما و آن استفاده از زور برای دفاع از منافع قدرتمند و پارلمانتاريسم کلاس در هزینه های آسیب پذیر. ما باید به دنبال عدالت برای ما سیاه و سفید, قهوه ای و بومی خواهر و برادر و تغییر رادیکال از یک سرکوبگر دستگاه برای بهره برداری. آنها در پاسخ به این تماس با بی قید و شرط خشونت و ترور با استفاده از یک راز نیروی پلیس. این تاکتیک استفاده شده است برای قرن ها در حال حاضر و ما می گوییم نه جهنم!” کلیک کنید برای اطلاعات بیشتر.

همانطور که برای تیراندازی DPD صادر کرده است تنها یکی از اساسی ترین اطلاعات. در 4:24 p. m. در جولای 23, وزارت توییتی “هشدار: ماموران در حال بررسی یک تیراندازی در 1400 جلوگیری از برادوی با سه قربانیان; شرایط ناشناخته است. ماموران در حال تلاش برای شناسایی و تعیین محل شک دارم.” 5:24 p. m. به روز رسانی تایید کرد که “تمام 3 قربانیان 14/برادوی در حال تیراندازی مردان بالغ است. یک قربانی تلفظ مرحوم در بیمارستان; 2 دیگر قربانیان در وضعیت بحرانی است.” این اصلاح شد در 8:56 بعد از ظهر پیام است که نشان داد: “دو بازمانده قربانیان امروز تیراندازی در 14/برادوی غیر تهدید کننده زندگی صدمات. ما در ادامه به بررسی شرایط و توسعه مشکوک info.”

تیراندازی بود فقط چند صد متر دورتر از نقطه ای در مرکز اجتماعات پارک که در جولای 19, گروهی ابراز حمایت خود از اجرای قانون و برخورد با معترضان در برابر بیش از حد پلیس به زور. این گرد و غبار تا یکی دیگر از عمده موضوع ویلیامز نامه که مقصر درگیری در Antifa گروه — تاکتیک مشترک در مرکز شهر دنور تظاهرات وادار توسط پلیس به قتل جورج فلوید اما بر اساس بی نهایت بیشتر با انگیزه های سیاسی شایعات از حقایق است.

تا کنون رسانه های اجتماعی ندارد منفجر شد با تماس به صورت فدرال مبتنی بر 14 و برادوی تیراندازی. توجه داشته باشید که حقیقت شفافیت آزادی که کپی آن صدای جیر جیر decrying این gunplay به عنوان مثال از “بی قانونی و بی نظمی” به فاکس نیوز شخصیتهای Tucker Carlson و Sean Hannity, یک کل بزرگ از پانزده پیروان. اما هیچ کس را شگفت زده خواهد شد اگر ویلیامز که صدای جیر جیر در مورد نامه خود فشرده پلیس با دیگر “خودخواه حرامزاده” (شرح فرماندار استفاده می شود در اوایل این ماه برای توصیف افرادی که نمی پوشیدن ماسک) طول می کشد یک میخ سرپهن کوچک.

در اینجا ویلیامز نامه:

ژوئیه 23 سال 2020
محترم Donald J. Trump
کاخ سفید
1600 خیابان پنسیلوانیا NW
Washington, DC 20500

رونوشت: جناب William P. Barr

RE: درخواست برای عدالت گروه مداخله و گسترش “عملیات افسانه” برای محافظت از مطیع قانون شهروندان کلرادو رها فرماندار Jared پلیس در حالی که همچنین کمک به جلوگیری از فرماندار پلیس از صدور قانون اساسی مقرر که خطر اندازد Coloradan را آزادی و راه زندگی است.

آقای رئیس جمهور عزیز

به عنوان یک نماینده مجلس به نمایندگی از کلرادو خانه منطقه 15 من رسما درخواست که دولت خود را گسترش “عملیات افسانه” تلاش برای شامل کلرادو به طور خاص در شهر دنور به عنوان خشونت مرگبار جرم و جنایت است که در شکوفایی با توجه به بسیاری از اخبار و گزارش.

متاسفانه خشونت است که تا حد زیادی نادیده گرفته شده توسط رادیکال دموکرات که در یک موقعیت به آن را متوقف کند.

به تازگی مختلف رسانه های ملی گزارش داد که شهروندان مطیع قانون که به صورت مسالمت آمیز مونتاژ در شهر دنور برای نشان دادن حمایت خود را برای ما اجرای قانون جامعه مورد حمله قرار گرفتند توسط اعضای داخلی سازمان تروریستی شناخته شده به عنوان “Antifa.”

این فیلم خام از این رویداد را نشان می دهد متعدد خشونت مجادلات بودند که تحریک شده توسط این “Antifa t”آغوش علیه مردم بی گناه که شامل برجسته و چهره های عمومی مانند سیاسی ملی, مفسر, Michelle Malkin, Weld County Sheriff استیو Reams و کلرادو, خانه, ایران, رهبر, Rep. پاتریک نویل که شما شخصا سرويس رايگان فورشيرد در کاخ سفید است.

چه بود به خصوص هولناک در مورد این حادثه بود که دنور اداره پلیس بود دستور داده به محافظت از بی گناه از اراذل و اوباش.

علاوه بر این فرماندار پلیس که متهم است توسط قانون محافظت از کشور ما ساختمان کاپیتول است اجازه مجرمان به خرابگری محو کردن و از بین بردن غیرقانونی و همچنین اطراف املاک عمومی و خصوصی در نزدیکی آن است.

فرماندار پلیس نیز فعال کردن این جنایتکاران به آشکارا اجابت مزاج در زمینه آزار و اذیت زحمتکش تماشاگران و تعامل در استفاده از مواد مخدر در نزدیکی مکان های که کسب و کار و مردم در عمل.

این وضعیت در حال تبدیل شدن بیشتر و بیشتر قابل دفاع و بسیاری از Coloradans بدانم چه آن را برای کسانی که در قدرت برای جلوگیری از بی قانونی است.

به مسائل بدتر فرماندار پلیس است که امتناع از بازگرداندن نظم و قانون با متوقف کردن این جنایتکاران است به جای تنبیه سخت کوش و صادق شهروندان که به شدت در تلاش برای پرداخت صورت حساب خود پایان می رسد دیدار در حالی که اقتصاد مصنوعی تعطیل.

با استفاده از این چینی coronavirus همه گیر به عنوان بهانه ای برای بی سابقه قدرت منازعه فرماندار پلیس خلاف قانون اساسی است صدور حکم است که باید توقیف کسب و کار و کلیساها و مدارس و دیگر فعالیت های اجتماعی. آخرین دو دستور یک ایالت ماسک دستور و سفارش برای رستوران ها برای جلوگیری از خدمت به الکل 10 p. m.

کلرادو است که بیش از حد با این محدودیت و یک مطالعه اخیر که گزارش شده کلرادو انتشار اخبار Westword یافت که کلرادو یکی از محدود ترین ایالت در کشور است.

خبر خوب این است که آن دسته از ما که در حال تلاش برای مبارزه علیه نفس بیش از حد رادیکال دموکرات به رهبری فرماندار پلیس.

اخیرا در رستوران های ارائه شده توسط میخانه لیگ کلرادو باید طرح دعوی در دادگاه در برابر فرماندار پلیس برای متوقف کردن او خلاف قانون اساسی مقرر که مجموعه ای ظالمانه ظرفیت محدود و ممنوع خدمت الکل پس از 10 p. m.

علاوه بر این, ما, کلرادو, خانه, ایران, رهبر, Rep. پاتریک نویل خواهد شد پر کردن طرح دعوی در دادگاه در روز های آینده برای جلوگیری از فرماندار خلاف قانون اساسی ایالت ماسک قیمومیت.

با توجه به این که پرونده های حقوقی هستند که در زمینه مبارزه با فرماندار پلیس’ نفس بیش از حد و تعهد ایالات متحده دادستان کل ویلیام Barr به مخالفت رادیکال دولت محدودیت, من هم درخواست رسمی که خود دولت از طریق وزارت دادگستری ارائه منابع حقوقی و کمک به میخانه لیگ کلرادو و تشکر. پاتریک نویل برای مربوطه پرونده های حقوقی علیه فرماندار Jared پلیس.

فرماندار پلیس را از خود راضی استکبار است نقض حق شهروندان آزادانه را در تصمیم گیری مراقبت های بهداشتی برای خود و خانواده در حالی که همچنین نیمپز کردن با آب گرم جنایتکاران که به طور مداوم تشویق به نقض این قانون توسط فرماندار عمدی انفعال به محافظت او به دروغ ادعا می کند به خدمت می کنند.

آقای رئیس جمهور ما به کمک شما نیاز در حال حاضر بیشتر از همیشه.

مردم کلرادو شده اند از چپ به دفع کردن برای خود و شما که رئیس جمهور از نظم و قانون هستند و تنها امید ما.

با احترام

دیو ویلیامز
نماینده خانه, منطقه 15 (R)
کلرادو مجمع عمومی

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de