آسیا امروز: جامعه می شوند سوابق 113 موارد جدید بیشتر از خارج از کشور

سئول کره جنوبی (AP) — کره جنوبی گزارش کرده است 113 به تازگی تایید موارد COVID-19 طی 24 ساعت اول آن روزانه پرش به بیش از 100 در نزدیک به چهار ماه.

اما افزایش قابل پیش بینی بود که مقامات بهداشتی پیش بینی کرده بود موقت سنبله رانده شده توسط وارداتی عفونت در میان خدمه کشتی باری و صدها نفر از کره جنوبی کارگران ساختمانی airlifted از ویروس زده عراق است.

ارقام منتشر شده توسط کره جنوبی را به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری شنبه به ارمغان آورد ملی caseload به 14,092 از جمله 298 مرگ و میر.

این KCDC گفت: 86 از موارد جدید در ارتباط بودند به ورود بین المللی در حالی که دیگر 27 محلی انتقال. به گفته وارداتی موارد شامل 36 کارگران کره جنوبی که در بازگشت از عراق و 32 خدمه یک روسیه “بدون اجازه” کشتی لنگر انداخت در جنوب بندر بوسان.

مقامات کره جنوبی در نظر گرفتن وارداتی موارد به کمتر تهدید از محلی انتقال آنها به عنوان دستور آزمایش و اجرای دو هفته قرنطينه در همه خارج از کشور ورود.

Kwon Jun-wook مدیر کره جنوبی موسسه ملی سلامت گفت: در جلسه بعد از ظهر جمعه است که به تازگی موارد گزارش شده صبح روز بعد به احتمال زیاد بیش از 100 برای اولین بار از آوریل 1 و خواست عمومی نباید بیش از حد نگران آن است.

او گفت: 89 از 293 کارگران کره جنوبی که وارد خانه جمعه سرنشین دو هواپیما از عراق شد برگزاری نمایشگاه علائم.

کره جنوبی شده است در برخورد با یک ویروس تجدید حیات پس از کاهش های اجتماعی فاصله دستورالعمل در اواسط ماه آوریل است. مقامات بهداشتی در طول هفته گذشته پیدا کرده اند جدید خوشه به کلیساها و مراکز بهزيستی و ساختمان های اداری و یک خط مقدم ارتش واحد.

___

دنبال AP را همه گیر پوشش در http://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de