کالیفرنیا کشورهای دیگر ‘اساسا سه جدید Yorks,’ کاخ سفید را Birx می گوید

افزایش coronavirus موارد ساخته شده در کالیفرنیا و دیگر سخت ضربه متحده شبیه “سه جدید Yorks,” کانون کشور COVID-19 بحران در بهار اما نشانه هایی وجود دارد که این موج فروکش کاخ سفید را coronavirus پاسخ هماهنگ در روز جمعه گفت.

“ما در حال حاضر شروع به دیدن برخی از plateauing در این انتقادی چهار متحده که واقعا رنج می برد تحت طی چهار هفته پس از تگزاس و کالیفرنیا و آریزونا و فلوریدا کسانی که عمده مترو و طول خود را در شهرستان” دکتر دبورا Birx گفت: در یک مصاحبه با ان بی سی “امروز.”

“و من فقط می خواهم به آن را حذف به آمریکا: آنچه ما در حال حاضر اساسا سه جدید Yorks با این سه عمده متحده,” او گفت: “ظاهرا اشاره به تگزاس و کالیفرنیا و فلوریدا, پرجمعیت ترین ایالات متحده او ذکر شده است.

Birx گفت که افزایش عفونت در چهار ایالت رانده شد مردم در 20s و 30s که علائم و نمی دانستم آنها گسترش ویروس. افراد جوان هستند کمتر احتمال زیاد نیاز به بستری شدن در بیمارستان و یا به دنبال تست کردن را در موارد کمتر احتمال دارد به شناسایی او گفت:.

تبلیغات

به همین دلیل او گفت: این مهم برای مقامات محلی به نگه داشتن چشم در نرخ که در آن مردم در حال آزمایش مثبت برای ویروس ها و اقدام در اولین نشانه از حتی افزایش اندک.

“ما همچنین می دانیم که در حال حاضر … مورد تست مثبت,” او گفت:. “و من فکر می کنم ما باید خیلی بیشتر از دانش در حال حاضر زمانی که آن را درست کنه تا کمی حتی قبل از اینکه شما یک افزایش قابل توجهی در مواردی که شاخص واقعی آن چیزی است که اتفاق می افتد.”

نظرات او آمد و دو روز پس از کالیفرنیا گزارش یک شماره ثبت از coronavirus موارد است. رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom گفت: 12,807 جدید عفونت گزارش شده بود در ایالت قبلی 24 ساعت بیشتر از همه گیری آغاز شد. کالیفرنیا در حال حاضر ثبت موارد بیشتر از هر کشور دیگر با مجموع 431,290 که از صبح روز جمعه با توجه به لس آنجلس تایمز coronavirus ردیاب.

کالیفرنیا COVID-19 بستری شدن در بیمارستان آمار پرونده این هفته بیش از 7000 برای اولین بار. روز دوشنبه 7,091 مردم با کروناویروس عفونت در بیمارستان ایالت; در روز سه شنبه این رقم 7,170; و روز چهارشنبه آن را 6,825. دو ماه پیش حدود 3000 نفر آلوده شدند در کالیفرنیا بیمارستان.

تبلیغات

دولت همچنین ثبت بالاترین coronavirus مربوط به مرگ و میر شماره این هفته است. هفت روز به طور متوسط برای چنین مرگ و میر رسیده 102 روز پنج شنبه با شکوه 100 برای اولین بار با توجه به زمان تجزیه و تحلیل. مرگ روزانه عوارض افزایش یافت در روزهای اخیر هدف قرار دادن 119 سه شنبه 158 روز چهار شنبه در یک روز رکورد و 153 دوشنبه دوم-بدترین روزانه مرگ و میر.

بسیاری از کارشناسان پیش بینی شده دولت خواهد دید افزایش مرگ و میر حدود چهار تا پنج هفته پس از موارد شروع به سرعت در حال افزایش در اواخر ماه ژوئن. هنوز کالیفرنیا تلفات که ایستاده بود در 8,208 در صبح روز جمعه همچنان بسیار پایین تر از نیویورک که در آن بیش از 32,200 نفر کشته شده اند.

وجود دارد برخی از افزایش نشانه هایی از خوش بینی در لس آنجلس که ساکنان حساب برای نزدیک به 40 درصد از دولت coronavirus موارد و حدود نیمی از آن مرگ. باربارا فرر این شهرستان مدیر بهداشت عمومی در روز چهارشنبه رد نیاز برای تمدید اقامت در خانه سفارش حداقل در حال حاضر.

موثر و نرخ انتقال از coronavirus است که در حال حاضر در مورد 0.94 معنی که به طور متوسط هر فرد آلوده به ویروس عبور از آن را به 0.94 مردم گفت: دکتر کریستینا Ghaly مدیر خدمات درمانی L. A. شهرستان است. که بهتر از آن را در ماه ژوئن هنگامی که آن را با افزایش از 1 و پر خروش.

تبلیغات

و تعداد بیماران جدید با COVID-19 نیاز به بستری شدن در L. A. شهرستان که تا به حال شده افزایش مسطح تبدیل شده است, و شاید حتی شروع به کاهش Ghaly گفت. این plateaued در یک قابل ملاحظه ای بدتر تعدادی از این در ماه آوریل بود اما اطلاعات با اینحال نشان می دهد بهبود, او گفت:.

بار کارکنان نویسندگان شان گرین Priscella وگا و Maura دولان کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de