قاضی را انکار می کند اورگان فشار برای محدود کردن ما عوامل در طول بازداشت

پرتلند سنگ. (AP) — ایالات متحده قاضی جمعه را تکذیب کرد منظور به دنبال اورگان بالا افسر اجرای قانون برای جلوگیری از ماموران فدرال از دستگیری افراد در طول شبانه تظاهرات در پورتلند که roiled مترقی شهرستان و حفره دار مقامات محلی در برابر تهمت و دولت.

ایالات متحده دادگاه منطقه قاضی مایکل مسامان گفت: دولت فاقد ایستاده به شکایت از طرف معترضان.

تظاهرکنندگان به خیابان آمده اند به مخالفت نژادی و بی عدالتی از جورج فلوید مرگ توسط پلیس مینیاپولیس دو ماه پیش و بسیاری از آنها spiraled به خشونت است. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تقبیح اختلال و ارسال می شود ماموران فدرال در اوایل این ماه برای سرکوب ناآرامی ها با وجود اعتراض از رهبران دموکرات در اورگان.

برخورد بیشتر ملتهب کشور تنش های سیاسی و باعث یک بحران بیش از محدودیت های فدرال قدرت در کشورهای مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان حرکت به ارسال متحده افسران به دیگر دموکراتیک به رهبری شهرستانها به مبارزه با جرم و جنایت است. این بازی را به عنوان برگ برنده هل جدید “نظم و قانون” انتخاب مجدد استراتژی پس از coronavirus سقوط اقتصاد است.

معترضان در پورتلند هدف قرار داده اند به دادگاه فدرال تنظیم آتش سوزی و خرابکاری در ساختمان است که مقامات ایالات متحده می گویند که آنها وظیفه دارند که برای محافظت از. ماموران فدرال را با استفاده از گاز اشک آور کمتر کشنده مهمات که در سمت چپ یک نفر به شدت مجروح و نیروی دیگر به پراکنده معترضان و آنها را ساخته اند بازداشت.

اورگان دادستان کل الن روزنبلوم شکایت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در هفته گذشته وی از سوی مامورین فدرال عوامل بازداشت معترضان بدون علت احتمالی whisked دور آنها را در بینام و اتومبیل و با استفاده از نیروی بیش از حد. مقامات ایالات متحده رد آن مختار است.

او به دنبال یک ضابط موقت منظور “بلافاصله متوقف مقامات فدرال از غیرقانونی بازداشت Oregonians.”

دیوید مورل یک وکیل برای دولت ایالات متحده به نام حرکت “فوق العاده” و گفت که قاضی در جلسه این هفته که آن را صرفا بر اساس “چند threadbare اعلامیه” از شاهدان و توییتر تصویری. مورل به نام تظاهرات “خطرناک و بی ثبات.”

قبل از تهاجمی زبان و عمل از مقامات فدرال این ناآرامی ها تا به حال نا امید شهردار تد چرخ و دیگر مقامات محلی که گفته بود یک کادر از فعالان سوری بودند غرق کردن پیام معترضان مسالمت آمیز. اما دموکرات می گوید فدرال حضور در تشدید وضعیت و او بارها و بارها به آنها گفتم به ترک.

ویلر بود که اشک با گاز کشته به او پیوست معترضان در این هفته مواجه شده است و مخالفان از همه طرف برای آوردن تظاهرات تحت کنترل فدرال از ماموران وارد شدند و به صورت ایستاده به عنوان پورتلند پلیس با استفاده از گاز اشک آور و دیگر تاکتیک های.

امنیت داخلی وزیر چاد گرگ انکار کرد که ماموران فدرال بودند برافروختن وضعیت در پورتلند و گفت ویلر قانونی جرم و جنایت با رفتن به جلوی جمعیت تظاهرکنندگان که در آن آتش روشن شد و مردم در تلاش برای پایین کشیدن نرده های محافظ.

مغلوب ساختن پیشی جستن است به نام معترضان “آشوبگران & آنارشیست ها.” با کمتر از چهار ماه تا روز انتخابات به او هشدار داد که خشونت بدتر خواهد شد اگر خود را دموکراتیک رقیب جو بایدن انتخاب شده است در ماه نوامبر و دموکرات ها باید فرصتی برای ایجاد پلیس اصلاحات آنها را تایید و پس از فلوید مرگ است.

در طرح دعوی در دادگاه اورگان خواسته بود قاضی بلافاصله به فرماندهی عوامل از U. s. Department of Homeland Security, گمرک و حفاظت مرزی فدرال خدمات حفاظتی و سرویس مارشال آمریکا برای جلوگیری از بازداشت معترضان بدون علت احتمالی برای شناسایی خود را قبل از دستگیری هر کسی و به توضیح دهد که چرا بازداشت در حال وقوع است.

عمل می آید به عنوان عوامل آمریکا از دستگیری 18 نفر در پورتلند در این هفته به عنوان برخورد با معترضان تبدیل به هرج و مرج برای یک شب دیگر.

این تعداد را شامل نمی شود دستگیری ساخته شده در اوایل روز شنبه هنگامی که ماموران فدرال دوباره با استفاده از گاز اشک آور به زور هزاران نفر از تظاهر کنندگان از ازدحام در اطراف ایالات متحده دادگاه هدف از دو ماه از تظاهرات شبانه. معترضان پیش بینی لیزر در ساختمان و سعی در خراب کردن یک حصار امنیتی. آنها پراکنده به عنوان ابر گاز افزایش یافت و عوامل اخراج کنترل جمعیت مهمات که به شدت مجروح شده نشان دهنده این ماه است.

معترضان که دستگیر شده بودند در صورت فدرال اتهامات از جمله آزار فدرال ماموران آتش سوزی و آسیب رساندن به اموال فدرال ایالات متحده وکیل بیلی J. Williams گفت. همه متهمان محلی هستند و آنها آزاد شدند و پس از ساخت یک دادگاه ظاهر.

آمریکا افسران “کار برای محافظت از دادگاه قرار گرفته اند به شبانه تهدید و ضرب و جرح از تظاهرکنندگان در حالی که انجام وظایف خود” با توجه به بیانیه ای از ویلیامز ،

امنیت داخلی وزیر چاد گرگ قبلا گفته 43 فدرال بازداشت شده بود که از شنبه.

اورگان دادستان کل حرکت بود یکی از چندین پرونده های حقوقی علیه اقدامات مقامات. متفاوت قاضی فدرال در اواخر روز پنجشنبه مسدود شده و ایالات متحده به نمایندگی از دستگیری و یا با استفاده از نیروی فیزیکی علیه روزنامه نگاران و ناظران حقوقی در تظاهرات.

ایالات متحده قاضی مایکل سیمون قبلا حکم داد که روزنامه نگاران و ناظران حقوقی معاف از پلیس سفارشات نیاز به معترضان برای متفرق کردن یک بار غیر قانونی مجمع اعلام شده است. ایالات متحده وکلا مداخله کرد و گفت: روزنامه نگاران باید به ترک زمانی که دستور داد.

“منظور این است که یک پیروزی برای حاکمیت قانون” گفت: جن کارسون موقت مدیر اجرایی اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا از اورگان است.

قاضی گفت: متمم اول قانون اساسی نگرانی های برگزار شده بیشتر نوسان از اجرای قانون اعتراض.

“هیچ یک از دولت اتمام حجت منافع بیشتر مردم علاقه ای به اطلاعات دقیق و به موقع در مورد نحوه اجرای قانون است و درمان” معترضان سیمون نوشت.

سفارش خود را در اثر به مدت دو هفته و به او گفت: روزنامه نگاران و ناظران باید پوشیدن روشن شناسایی. یک عکاس آزاد پوشش تظاهرات آسوشیتد پرس ارائه استشهاد گفت که او مورد ضرب و شتم با باتوم و برخورد با مواد شیمیایی محرک و گلوله های لاستیکی این هفته است.

سازمان ملل و دفتر حقوق بشر روز جمعه گفت که معترضان و روزنامه نگاران در شهرهای آمریکا از جمله پورتلند باید قادر به شرکت در تظاهرات مسالمتآمیز و بدون خطر بازداشت خودسرانه بازداشت های غیر ضروری استفاده از زور یا دیگر موارد نقض حقوق خود است.

وزارت دادگستری بازرس کل می گوید که بررسی رفتار ماموران فدرال که در پاسخ به ناآرامی در پورتلند و در واشنگتن پس از نگرانی های پدید آمده از اعضای کنگره و مردم است.

___

دنبال جیلیان Flaccus در توییتر در http://www.twitter.com/gflaccus.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de