افسر پلیس لس آنجلس 13 سال کهنه می میرد پس از عقد قرارداد coronavirus

یک افسر پلیس لس آنجلس درگذشت coronavirus اوایل جمعه برای اولین بار قسم خورده افسر در شهر به تسلیم به همه گیر مرگبار, مقامات گفت.

افسر والنتین مارتینز 45 مشغول به کار گشت و فرض است که قرارداد این ویروس در حالی که در وظیفه گفت: پلیس لس آنجلس رئیس میشل مور. او تا به حال شده است در نیروی برای 13 سال است.

ترکیب غم و اندوه از مارتینز خانواده و همکاران این است که مارتینز شریک داخلی است و 20 هفته باردار با پسران دوقلوی مور گفت.

“آنها را ویران کرد” مور گفت. در این بخش شده است وجود دارد یک “فوران عشق و حمایت” به ویژه در ماموریت ایستگاه مارتینز که در آن کار می کرد.

تبلیغات

مور گفت: همه فعال افسران که سقوط بیمار با COVID-19 علائم احتمالی به قرارداد این ویروس در وظیفه.

“ما همه غمگین با هم بیش از این از دست دادن یک افسر پلیس, یک بنده کسی که مشغول به کار در خیابان ها برای حفاظت از زندگی مردم لس آنجلس” مور گفت. “وجود دارد تمام انواع تهدیدات به امنیت خود و این است که هنوز یکی دیگر.”

مور گفت: مارتینز اولین بیمار است.

مارتینز دوم پلیس لس آنجلس کارمند به مرگ از ویروس. در اوایل این ماه در بازداشت افسر ارشد اریکا McAdoo درگذشت از عوارض COVID-19.

تبلیغات

در مجموع 437 کارکنان پلیس لس آنجلس تا به حال قرارداد این ویروس که از جولای 22, مقامات گفت: 254 از کسانی که کارمند هستند quarantining با توجه به قرار گرفتن در معرض با توجه به انتشار اخبار.

تعداد COVID-19 موارد میان پلیس لس آنجلس را به صفوف بالندگی در ماه جولای سنبله که مور تا حدی نسبت به شرایط افسران رو در طول موج اعتراضات که به دنبال مارس 25 مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس.

بخش مواجه شده است به انتقاد از معترضان و دیگران که می گویند افسران نمی شد با پوشیدن ماسک در تظاهرات و همچنان به پوشیدن ماسک در خیابان. مور گفت که او و پلیس لس آنجلس به فرماندهی کارکنان نیاز به افسران به پوشیدن ماسک در هر زمان ممکن است و در حال هل دادن ماموران به باقی می ماند به عنوان دقیق به عنوان آنها می توانند.

صدها نفر از افسران که قرارداد این ویروس را بازگشت به کار کرد.

تبلیغات

مارتینز پیوست پلیس لس آنجلس در سال 2007 با توجه به جمع آوری کمک های مردمی سایت راه اندازی توسط عزیزان خود را برای کمک به هزینه های پزشکی و جمع آوری کمک های مالی برای خود شریک داخلی. خود را به عنوان علائم او بدتر شد و درمان با پرسنل اورژانس هنری در بیمارستان مایو در سانتا کلارا و سپس مشیت سنت جانز مرکز پزشکی در سانتا مونیکا که در آن او قرار داده شده بر روی یک دستگاه تهویه در اوایل ماه ژوئن با توجه به وب سایت.

مور گفت: تلاش شده است برای دریافت مارتینز “بهترین مراقبت” و این که کارکنان در سنت جان بود “فوق العاده ای در خود تلاش شجاع به او را نجات دهد.”

لس آنجلس پلیس محافظ لیگ اتحادیه که نشان دهنده رتبه و فایل افسران پلیس لس آنجلس توصیف مارتینز به عنوان یک “قهرمان از دست رفته راه بیش از حد در اوایل زندگی است.”

همه ما افسران قرار داده شده خود و خانواده خود را در معرض خطر افزایش طول پاسخ به COVID-19 همه گیر” این اتحادیه در بیانیه ای گفت. “ما افتخار خود را قربانی امروز.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de